СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Funinsta.ru - promocja usług na Instagramie

 1. Zarejestruj się w Funinsta
 2. Jak dodać konto Instagram
 3. Skonfiguruj polubienia i subskrypcje
 4. Ustawianie filtrów
 5. Konfigurowanie postów
 6. Jak prowadzić promocję

Dzisiaj porozmawiamy o usłudze dla Funinsta, która ma na celu automatyczne przejście na Instagram Dzisiaj porozmawiamy o usłudze dla Funinsta, która ma na celu automatyczne przejście na Instagram. Strona internetowa funinsta.ru Działa od 2015 roku i jest usługą w chmurze do promocji kont na Instagramie. Po rejestracji możesz dodać swój profil Instagram na koncie osobistym i skonfigurować automatyczne wykonywanie następujących działań: polubienia, komentarze, subskrypcje, odpowiedzi.

W tym artykule postaramy się ujawnić wszystkie niuanse pracy z programem Funinsta. Dowiesz się, jak dodać swój profil Instagram, jak i jakie ustawienia musisz zrobić, aby skutecznie promować swoją stronę na Instagramie. Usługa Funinsta może być interesująca zarówno dla zwykłych użytkowników, którzy chcą tylko zwiększyć swoją popularność w Internecie, jak i dla właścicieli profili biznesowych. Liczne ustawienia pomogą Ci znaleźć i przyciągnąć uwagę odbiorców docelowych, którzy mogą później stać się konsumentami Twoich usług i produktów.

Zarejestruj się w Funinsta

 1. Aby się zarejestrować, przejdź do funinsta.ru .
 2. Deweloperzy mają możliwość wypróbowania programu w pracy przez pierwsze trzy dni za darmo. Aby to zrobić, kliknij „Wypróbuj za darmo”, a zobaczysz formularz rejestracyjny.
 3. Konieczne jest określenie w nim następujących informacji: utworzenie loginu, wprowadzenie prawidłowego adresu e-mail, utworzenie hasła i powtórzenie go ponownie. Następnie rozwiń mały test captcha i kliknij „Zarejestruj”.
 4. Zaraz po tym zobaczysz tutaj powiadomienie, że rejestracja powiodła się i teraz możesz dodać swoje konto Instagram do systemu.

Jak dodać konto Instagram

 • Kliknij „Dodaj konto”.
 • W wyświetlonym formularzu musisz wprowadzić nazwę i hasło z profilu Instagram. Jeśli chcesz używać oddzielnego serwera proxy podczas pracy z tym profilem, musisz to określić w ustawieniach. Następnie kliknij „Dodaj konto”.
 • System zażąda dodatkowego potwierdzenia SMS-em lub e-mailem, wybierz dowolną z proponowanych metod. Na przykład, wybierając wiadomość e-mail, musisz przejść do skrzynki odbiorczej poczty e-mail i poczekać na list z kodem weryfikacyjnym.
 • Należy go skopiować i wprowadzić do formularza, klikając przycisk „Potwierdź”.
 • Teraz musisz wrócić do swojej strony na Instagramie, zaktualizować ją, otrzymasz powiadomienie o niezidentyfikowanej autoryzacji, musisz potwierdzić wpis, klikając „To jest ja”.
 • Dopiero po tej usłudze Funinsta będzie w stanie wykonywać akcje w sieci społecznościowej w Twoim imieniu w trybie automatycznym. Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności możesz rozpocząć konfigurowanie zadań wyszukiwania odbiorców docelowych, publikowanie polubień, komentarzy i subskrypcji.

Jak skonfigurować wyszukiwanie odbiorców docelowych

Aby skonfigurować promocję i ustawić nowe zadanie, musisz zalogować się na swoje konto osobiste funinsta.ru i przejść do karty „Promocja”.

Tutaj musisz kliknąć „Nowa promocja”, gdzie musisz wprowadzić specjalne ustawienia. Proces promocji musi rozpocząć się od wyszukania profili docelowych odbiorców. W tym celu program udostępnia cztery różne sposoby wyszukiwania użytkowników za pomocą specjalnych filtrów. Możesz wyszukiwać odbiorców docelowych za pomocą: konkurentów, hashtagów, lokalizacji geolokalizacji przy użyciu własnej listy. Rozważ każdą z metod bardziej szczegółowo. Tutaj musisz kliknąć „Nowa promocja”, gdzie musisz wprowadzić specjalne ustawienia

Skonfiguruj polubienia i subskrypcje

Po wybraniu interesujących Cię odbiorców możesz przystąpić do konfigurowania aktywnych działań w odniesieniu do właścicieli profili. Proces promocji odbywa się poprzez utworzenie specjalnego zadania na karcie „Ustawienia”.

Usługa pozwala ustawić prędkość, użyć nocnej pauzy i ustawić dwa rodzaje akcji: subskrypcje + polubienia i komentarze + polubienia. Możesz użyć obu tych metod jednocześnie lub wybrać jedną z nich. Wybierz żądane elementy, zaznaczając pole obok każdego. Następnie ustaw minimalną i maksymalną liczbę polubień podczas subskrybowania i kliknij „Zapisz”. Usługa pozwala ustawić prędkość, użyć nocnej pauzy i ustawić dwa rodzaje akcji: subskrypcje + polubienia i komentarze + polubienia

Ustawianie filtrów

Aby skutecznie promować na Instagramie, musisz zainstalować specjalne filtry dla kont dawców. W tym celu program wykonuje aktywne działania tylko w odniesieniu do profili aktywnych, aktywnych i niekomercyjnych. Aby dokonać wyboru, musisz ustawić dodatkowe kryteria na karcie „Filtry”. Jako filtry możesz określić płeć, wiek zdjęcia, maksymalną i minimalną liczbę subskrypcji i subskrybentów, minimalną liczbę zdjęć, pominąć konta biznesowe. Ustawienia Funinsta umożliwiają filtrowanie profili za pomocą linku i zawierające numer telefonu, należy także określić żądany język publikacji, a następnie kliknąć „Zapisz”. Aby skutecznie promować na Instagramie, musisz zainstalować specjalne filtry dla kont dawców

Teraz program początkowo sprawdzi, czy strona spełnia określone kryteria, zanim Ci się spodoba i zasubskrybujesz. Wszystko to pozwala zwiększyć efektywność promocji na Instagramie, wykonując mniej działań na nieaktywnych, opuszczonych lub komercyjnych profilach.

Konfigurowanie postów

Program Funinsta domyślnie zrezygnuje z subskrypcji, gdy określona liczba subskrybentów dotrze do Twojej strony. Można jednak ręcznie zmienić te ustawienia i określić, w którym momencie należy rozpocząć wypisywanie się od nieodwracalnych użytkowników. Aby to zrobić, przejdź do zakładki „Wypisz” i wprowadź niezbędne zmiany, a następnie kliknij „Zapisz”. Program Funinsta domyślnie zrezygnuje z subskrypcji, gdy określona liczba subskrybentów dotrze do Twojej strony

Na przykład, jeśli chcesz, aby program rozpoczął wypisywanie się, gdy osiągnie 1500 subskrybentów, wskaż 1500, a także liczbę osób, które musisz anulować w ciągu 24 godzin. W tym przypadku, gdy osiągnięto 1500 subskrypcji, Funinsta automatycznie aktywuje to zadanie i rozpoczyna wypisywanie się od nieodwracalnych użytkowników.

Jak prowadzić promocję

Po zebraniu grupy docelowej i utworzeniu zadań konieczne jest aktywowanie programu i rozpoczęcie jego pracy. Aby to zrobić, przejdź do karty „Promocja” na swoim koncie i kliknij „Uruchom wszystko”. Na dole strony zobaczysz specjalny formularz ze statystykami, który zawiera listę wykonanych działań i uzyskany wynik. Statystyki pokażą liczbę używanych profili, liczbę polubień, subskrypcji, rezygnacji z subskrypcji itp. Dodatkowe dane są zbierane podczas konwersji. Jeśli chcesz wyłączyć wszelkie działania, na przykład nie wysyłać komentarzy w publikacjach, możesz wyłączyć tę funkcję, klikając przycisk „Wyłącz” naprzeciwko. Po zebraniu grupy docelowej i utworzeniu zadań konieczne jest aktywowanie programu i rozpoczęcie jego pracy

W tym artykule staraliśmy się przekazać jak najwięcej szczegółów, jak korzystać z programu Funinsta i rozpocząć proces promocji na Instagramie. Aby samodzielnie wypróbować usługę, przejdź do funinsta.ru i przejdź teraz do prostej rejestracji. Zaraz po tym otrzymasz bezpłatny dostęp do swojego konta osobistego, a będziesz mógł korzystać z usługi w ciągu 3 dni, aby promować swoją stronę na Instagramie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z Funinsta lub chcesz opuścić swoją recenzję, napisz do nas w komentarzach.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?