СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Czym jest Voices Vkontakte

  1. Na co w głosowaniu VKontakte.
  2. Prezenty na głosy VKontakte.
  3. Naklejki VKontakte do głosowania.
  4. Gdzie zobaczyć, ile mam głosów?
  5. Dowiedz się, ile głosów w VC z komputera.
  6. Jak sprawdzić, ile głosów na koncie ma telefon.
  7. Ile wynosi 1 głos VKontakte.
  8. Jak kupować głosy.
  9. Jak zdobyć głosy za darmo.
  10. Jak przesłać głos do znajomego.

Szybka nawigacja:

Na co w głosowaniu VKontakte.

Von VKontakte to uniwersalny sposób płatności w ramach społeczności. sieć. Na przykład, aby zapłacić za prezenty i naklejki, każdy prezent kosztuje 3 głosy, które do tej pory wynoszą 21 rubli.

Prezenty na głosy VKontakte.

Prezenty na głosy VKontakte

Z pewnością twój przyjaciel lub krewny z przyjemnością otrzyma prezent od ciebie VKontakte, będzie to dla ciebie wygodny sposób na zwrócenie uwagi na ukochaną osobę.

Naklejki VKontakte do głosowania.

Zestawy naklejek (duże uśmiechy na różne tematy) kosztują od 63 rubli, co stanowi 9 głosów.
Naklejki można kupić dla siebie, a po zakupie możesz je wykorzystać w swojej korespondencji, w komentarzach lub możesz przekazać darowiznę innej osobie w VK.

Nawiasem mówiąc, nie zawsze musisz płacić głosami lub pieniędzmi, istnieje sposób, aby otrzymywać, dawać prezenty i naklejki za darmo! Pisaliśmy o tym (patrz Jak bezpłatnie dawać prezenty i wysyłać naklejki VKontakte ).

W nowym projekcie nie widzimy już kosztu prezentów ani naklejek w głosach, tak jak poprzednio, jest całkiem możliwe, że w przyszłości głosy staną się przestarzałe, a wszystkie ceny będą podane w rublach. Prawdopodobnie wcześniejsze głosowania posłużyły jako posunięcie prawne, pozwalające administracji VC na „rozmycie” tematu zbierania pieniędzy i unikania podatków.

Gdzie zobaczyć, ile mam głosów?

Jeśli nie pamiętasz już, ile pozostało ci głosów, a może masz stronę od znajomego i zastanawiasz się, czy ma ona jakieś głosy na koncie. Aby zobaczyć równowagę VKontakte, ile głosów masz na koncie, wykonaj następujące czynności:

Dowiedz się, ile głosów w VC z komputera.

Z góry, po prawej stronie, w pobliżu imienia i miniaturki, kliknij małą strzałkę, a następnie na liście rozwijanej kliknij „Ustawienia”, a następnie na samym dole menu po prawej stronie kliknij element „Płatności i przelewy”.

Należy pamiętać, że liczba głosów na koncie, w nawiasach, jest powielana w rublach.

Jak sprawdzić, ile głosów na koncie ma telefon.

Z aplikacja mobilna VKontakte , aby dowiedzieć się, twoje konto jest bardzo proste, przejdź do menu , na samym dole ( Ustawienia ) i zobacz „ Bilans ”.

Jak widać poniżej, istnieje możliwość zdobycia głosów, ale cena jest znacznie wyższa niż 7 rubli. za 1 głos bardziej opłaca się kupić w pełnej wersji strony, poprzez płatność kartą.

Ile wynosi 1 głos VKontakte.

W czasie pisania tego tekstu (2017) jeden głos na VKontakte kosztował 7 rubli. za 1 głos A jeśli kupisz je więcej, nie ma zniżki.

Cena 7 rubli za 1 głos VKontakte, więc jeśli płacisz za ich zakup z plastikowej karty, inne metody różnią się, droższą ceną, taką jak płatność z telefonu komórkowego. Wyższa cena przy zakupie wynika z wysokiej prowizji operatorów komórkowych w Rosji.

Jak kupować głosy.

Kupowanie głosów na VKontakte zostanie zaoferowane automatycznie, jeśli nie wystarczy zapłacić za prezenty, naklejki lub inne towary. Możesz również samodzielnie uzupełnić saldo, w tym celu przejdź do „ Ustawienia ” -> „ Płatności i przelewy ” -> „ Uzupełnij saldo ” z komputera.

W aplikacji mobilnej VK „ Ustawienia ” -> „ Saldo ”. Należy pamiętać, że kupowanie za pośrednictwem aplikacji jest znacznie droższe niż metoda opisana powyżej.

Należy pamiętać, że kupowanie za pośrednictwem aplikacji jest znacznie droższe niż metoda opisana powyżej

Jak zdobyć głosy za darmo.

I wreszcie najsłodszy! Jak zdobyć głosy VKontakte za darmo. Co dziwne, teraz jesteś prawnie zdolny do otrzymywania nagród mierzonych głosami, za to musisz wykonywać różne zadania, nie wychodząc poza granice usług społecznych. sieć.

Teraz reklamodawcy są gotowi podziękować za podjęcie jakichkolwiek działań. Najczęściej jest to instalacja aplikacji, instalacja gier z ich rozwojem do pewnego poziomu, udział w ankietach.

Aby zobaczyć, jakie oferty specjalne są dostępne na Twoim koncie, przejdź do pełnej wersji witryny VKontakte z komputera. Przejdź do „ Ustawienia ” -> „ Płatności i przelewy ”, kliknij przycisk „ Doładuj saldo ”, na samym dole okna, które zostanie otwarte, przejdź do „ Oferty specjalne ”.

Jest to oficjalny sposób na bezpłatne uzyskanie głosów VKontakte, ale istnieją usługi innych firm, które przeprowadzają fałszywe manipulacje na kontach, uważaj na takie „lewe” usługi głosowania, ponieważ jest to ryzyko utraty strony VK, nie wprowadzaj hasła i loguj się wszędzie!

Jak przesłać głos do znajomego.

Głosy jako waluta witryny VKontakte mogą być odbierane od innych osób lub przesyłane. Aby to zrobić, kliknij link płatności i przelewy , a następnie tuż pod przyciskiem „doładuj konto” kliknij „ wyślij głos do znajomego ”.

Tłumaczenie może być wykonane tylko dla tych, którzy są na twojej liście przyjaciół.

Gdzie zobaczyć, ile mam głosów?
Gdzie zobaczyć, ile mam głosów?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?