СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Czym jest SEO?

 1. Czym jest SEO (Search Engine Optimization)?
 2. Jakie są początki SEO?
 3. Dlaczego SEO lub pozycjonowanie stron internetowych jest ważne?
 4. Zrozumienie SEO: wyszukiwarki

Przyjrzyjmy się podstawowemu zagadnieniu, którego nie można pominąć w strategii online: SEO lub pozycjonowanie stron internetowych ,

Posiadanie strony internetowej dla Twojej marki lub firmy jest podstawą jakiejkolwiek obecności cyfrowej, ale wysiłek stworzenia jej jest bezużyteczny, jeśli nie upewnisz się, że publiczność ją znajdzie. Dlatego jest to niezbędne spraw, aby Google działało na Twoją korzyść , Zobaczmy, czym jest SEO, dlaczego jest tak ważne i jak działają wyszukiwarki.

Czym jest SEO (Search Engine Optimization)?

SEO jest skrótem od angielskiego Search Engine Optimization (optymalizacja dla wyszukiwarek). Wikipedia definiuje to jako „proces poprawy widoczności strony internetowej w organicznych wynikach różnych wyszukiwarek”.

Bardzo ważne jest, aby wyjaśnić, że SEO odnosi się do wyników organicznych, czyli nieopłaconych. Uzupełniająca opcja (zapłać koszt za kliknięcie, aby zająć pierwsze miejsca dla konkretnego wyszukiwania) jest znana jako SEM lub Marketing w wyszukiwarkach. Aby wyrazić metaforę, wydaje się, że SEO szuka dobrego wolnego miejsca parkingowego obok miejsca, do którego należy jechać, podczas gdy SEM byłoby odpowiednikiem płacenia za parking.

Podobnie jak w przypadku prawie wszystkich dziedzin marketingu internetowego, SEO ewoluowało przez lata . Początkowo techniki pozycjonowania sieci były bardzo prymitywne i polegały w dużej mierze na powtarzaniu określonych słów kluczowych, podczas gdy obecnie doświadczenie użytkownika jest znacznie wyższe ,

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwa podstawowe czynniki, które definiują pozycjonowanie strony: trafność i autorytet.

 • 1) Znaczenie w pozycjonowaniu stron internetowych

Znaczenie strony internetowej można zdefiniować jako korespondencję z określonym wyszukiwaniem , to znaczy, jak dobrze odpowiada ona na wątpliwości lub prośby użytkownika. Celem Google i innych wyszukiwarek jest zapewnienie użytkownikom możliwie najlepszych usług, oferując im strony, które są dla nich odpowiednie.

Aby kontrolować ten czynnik, używamy SEO na technikach witryny , poświęconych ulepszaniu naszej własnej strony internetowej. Jego celem jest sprawienie, by wyszukiwarki zrozumiały, jakie są ich treści i jak odnoszą się do wyszukiwania użytkowników. W tym celu wykorzystywane są takie techniki, jak optymalizacja słów kluczowych i adresów URL, skrócenie czasu ładowania, poprawa doświadczenia użytkownika itp.

Na drugim miejscu mamy autorytet, który możemy określić jako popularność strony internetowej . Im więcej „głosów” strona internetowa otrzyma za pośrednictwem linków, tym lepiej będzie to rozpatrywane przez wyszukiwarki.

Aby poprawić autorytet strony internetowej, stosuje się techniki SEO off site , które koncentrują się na czynnikach zewnętrznych względem samej sieci. Dąży się do poprawy parametrów, które określają popularność wyszukiwarek internetowych: linki do strony internetowej, obecność w sieciach społecznościowych, wzmianki w mediach, ilu użytkowników kliknie na naszej stronie, gdy pojawi się w ich wynikach. szukaj itp.

Na koniec musimy wspomnieć, że możemy również odróżnić White Hat SEO, który opiera się na praktykach zalecanych przez same wyszukiwarki, oraz Black Hat SEO, który stara się wykorzystać „luki”, aby szybko manipulować wynikami. Chociaż czasami można uzyskać wyniki w krótkim okresie, w dłuższej perspektywie Black Hat nigdy nie jest tego wart.

Jakie są początki SEO?

Chociaż dziś wydaje się to absolutnie niezbędne, faktem jest, że Google nie pojawił się aż do 96 roku i nawet dzisiaj istnieją kraje na świecie, w których nie jest szczególnie popularne. Początki tego typu narzędzi, zwane wyszukiwarkami, sięgają wczesnych lat 90., kiedy zaczęło się tworzenie stron internetowych.

Prawie wszystkie strony internetowe mają wspólny cel: przyciągnąć ruch wysokiej jakości. Wyszukiwarki są jednym z najskuteczniejszych sposobów, aby przyciągnąć odwiedzających potencjalnie zainteresowanych tematem danej strony. Webmasterzy zdali sobie z tego sprawę i zaczęli konkurować ze sobą, aby znaleźć się wyżej w wyszukiwarkach . Urodził się SEO.

Dlaczego SEO lub pozycjonowanie stron internetowych jest ważne?

Zrozum, czym jest SEO wdrożyć dobrą strategię Ma to fundamentalne znaczenie dla przyszłości Twojej marki. Myślisz, że przesadzamy? Spójrz na te powody:

 1. Pomnóż swoją widoczność Wyobraź sobie, że możesz ustawić swoją witrynę na okres 500 000 miesięcznych wyszukiwań. Jeśli pierwszy wynik, który pojawi się w wyszukiwarkach, wyniesie 20% kliknięć, otrzymasz 100 000 miesięcznych wizyt organicznych, czyli nie będziesz miał żadnych dodatkowych kosztów.
 2. Popraw swoją stronę Dobrze zrobione techniki pozycjonowania stron internetowych nie tylko poprawiają Twoją stronę w wyszukiwarkach, ale także samych użytkowników. Poprawa doświadczenia użytkownika oznacza poprawę wyników.
 3. To inwestycja długoterminowa . Optymalizacja strony internetowej wiąże się z pewnymi kosztami początkowymi, ale jeśli uda ci się znaleźć się na pierwszej pozycji, będziesz mieć fantastyczne źródło ruchu wysokiej jakości bez żadnych kosztów. Kontynuując poprzedni przykład, wyobraź sobie, że 1 na 100 użytkowników, którzy odwiedzają Twoją witrynę, kończy zakup online, a wartość życia klienta wynosi 100 euro. W takim przypadku przychód generowałby 100 000 euro miesięcznie. I oczywiście, jeśli umieścisz kilka słów kluczowych lub rzucisz się Międzynarodowy SEO, korzyści się mnożą.
 4. Spraw, by Twoja strona internetowa była opłacalna. Jeśli dokonałeś wartościowej inwestycji w pieniądze, czas i zasoby, aby zbudować stronę internetową, która reprezentuje Twoją markę, logiczne jest, aby odwiedził jak najwięcej użytkowników, aby skorzystać z tej inwestycji.
 5. Zwiększ swój wpływ na sieci społecznościowe . Pozycjonowanie stron internetowych tworzy synergię z mediami społecznościowymi, ponieważ łącza udostępniane w sieciach wykorzystują tytuły i opisy zoptymalizowane w ramach strategii pozycjonowania.
 6. Buduj zaufanie i wiarygodność Jak już wyjaśniłem, autorytet i trafność to dwa kluczowe czynniki SEO. Dlatego też, gdy Twoja witryna pojawia się wśród pierwszych wyników wyszukiwania, użytkownicy wiedzą, że jest to witryna zawierająca poszukiwane informacje, która została zatwierdzona przez wielu użytkowników. Krótko mówiąc, daje im pewność, której potrzebują, aby zacząć się nawracać.
 7. Można go zmierzyć i zoptymalizować. Można ocenić wyniki wszystkich technik i czynników, które wpływają na SEO, aby zobaczyć, które z nich dają najlepsze wyniki i poprawić kurs w razie potrzeby.

Zrozumienie SEO: wyszukiwarki

Aby zrozumieć, jak działa SEO, musimy zobaczyć, co się dzieje, gdy „pająki” Google podróżują po sieci. Jego działanie można podsumować w dwóch krokach: śledzenie i indeksowanie.

Aby zrozumieć, jak działa śledzenie, pomyśl o systemie transportowym dużego miasta. Każda strona internetowa lub dokument (np. PDF lub obraz) jest zatrzymany. Aby móc rejestrować zawartość każdego postoju, wyszukiwarka musi śledzić całe miasto, a do tego wykorzystuje najlepszą dostępną ścieżkę: linki.

Struktura łączy w sieci łączy strony ze sobą, dlatego są one tak ważne w optymalizacji. Roboty wyszukiwarek używają adresów map witryn i poprzednich indeksowań, aby rozpocząć wyszukiwanie i przejść z linku do linku. W ten sposób docierają do dokumentów przechowywanych w sieci.

Nie wszystkie witryny są indeksowane na tej samej głębokości lub w tym samym czasie. Pająki są szczególnie atrakcyjne dla nowych treści , ponieważ witryna została utworzona od podstaw lub zaktualizowano istniejącą. Decydujący jest również czas ładowania.

Drugim krokiem jest indeksowanie. Po znalezieniu tych dokumentów są one odpowiedzialne za odszyfrowanie ich kodu i zapisanie jego „kawałków”, aby można je było odzyskać, gdy użytkownik przeprowadzi wyszukiwanie. Jak można sobie wyobrazić, te „kawałki” jako całość stanowią ogromną ilość informacji. Dlatego firmy takie jak Google mają ogromne centra danych, w których przechowują te informacje, dzięki czemu można je łatwo odzyskać.

Wszystkie te informacje o stronach internetowych i dokumentach dostępnych w sieci są uporządkowane w szereg indeksów zgodnie z ich treścią, ich autorytetem i trafnością. Kryteria ewoluowały w czasie i są coraz bardziej złożone; Oprócz słów kluczowych brane są pod uwagę takie czynniki, jak data publikacji, jeśli zawierają elementy multimedialne, jakość treści i wiele innych.

Dzięki tym dwóm krokom wszystko jest gotowe do przeprowadzenia wyszukiwania przez użytkownika. W tym momencie uruchamiany jest algorytm, który przeszukuje indeksy i porządkuje wyniki, biorąc pod uwagę setki czynników pozycjonujących, wszystko w ciągu milisekund. To nie jest magia, to SEO.

To nie jest magia, to SEO

Czym jest SEO (Search Engine Optimization)?
Jakie są początki SEO?
Dlaczego SEO lub pozycjonowanie stron internetowych jest ważne?
Czym jest SEO (Search Engine Optimization)?
Jakie są początki SEO?
Dlaczego SEO lub pozycjonowanie stron internetowych jest ważne?
Myślisz, że przesadzamy?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?