СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Chronione hasłem Kategorie WooCommerce i widoczność w wyszukiwarkach

  1. Jak ukryć chronioną zawartość WooCommerce przed wyszukiwarkami

Kategorie chronione WooCommerce nie uniemożliwia wyszukiwarkom dostępu do twoich kategorii lub ich produktów, chociaż możesz sprawić, że wyszukiwarki nie będą ich indeksować.

Jak ukryć chronioną zawartość WooCommerce przed wyszukiwarkami

  1. Użyj wtyczki SEO, takiej jak Yoast SEO oznaczyć kategorie i produkty jako „noindex”. Zapobiegnie to ich indeksowaniu.
  2. Jeżeli twój Widoczność katalogu ustawienia są ustawione tak, aby ukryć chronione kategorie i produkty przed publicznymi obszarami sklepu, a wyszukiwarki nie będą ich indeksować, ponieważ dzieje się to tylko wtedy, gdy wyszukiwarka może je znaleźć. Jednak nadal mogą być linki do chronionych kategorii i produktów w innych miejscach, takich jak mapa witryny XML, więc warto ich nie indeksować, jeśli obawiasz się, że pojawią się w wynikach wyszukiwania.
Kategorie chronione WooCommerce   nie uniemożliwia wyszukiwarkom dostępu do twoich kategorii lub ich produktów, chociaż możesz sprawić, że wyszukiwarki nie będą ich indeksować

WooCommerce-password-protected-categories-SEO

Używanie wtyczki Yoast SEO do noindex kategorii produktu

Używanie wtyczki Yoast SEO do noindex kategorii produktu Używanie wtyczki Yoast SEO do noindex kategorii produktu   WooCommerce-chronione hasłem kategorie-ukryte z wyszukiwarek WooCommerce-chronione hasłem kategorie-ukryte z wyszukiwarek

Strona ustawień chronionych kategorii WooCommerce z odznaczonymi opcjami widoczności

Strona ustawień chronionych kategorii WooCommerce z odznaczonymi opcjami widoczności

Uwaga: jeśli wyszukiwarka kiedykolwiek indeksuje kategorię chronioną hasłem, wówczas tylko formularz wprowadzania hasła zostanie zaindeksowany i nie będzie mógł indeksować treści w obrębie. Oznacza to, że mogą być przeszukiwane tylko dane, takie jak kategoria / nazwa produktu, a nie inne informacje, takie jak główny opis produktu lub cena.

Jeżeli twój Widoczność katalogu ustawienia są ustawione tak, aby ukryć chronione kategorie i produkty przed publicznymi obszarami sklepu, a następnie nie pojawią się w wyszukiwarce WordPress ani w wyszukiwarce produktów WooCommerce.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?