СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Blog

21
Mar 21   Mar   Nadal rozumiemy cechy pracy agencji reklamowych w środowisku cyfrowym

Nadal rozumiemy cechy pracy agencji reklamowych w środowisku cyfrowym. Redakcja NMI skontaktowała się z Ekateriną BELINSKĄ, dyrektorem kreatywnym agencji reklamowej Avanta Digital, o tym, jakie usługi są poszukiwane na rynku, które z nich są najbardziej skuteczne i jak zmieni się podejście do reklamy w środowisku cyfrowym.

Opowiedz nam o agencji. Jak długo istnieje agencja Avanta Digital? Co spowodowało wybór jego specjalizacji?

Agencja reklamowa Avanta Digital istnieje od ponad 5 lat. Kiedy zaczynaliśmy, rynek cyfrowy nabierał rozpędu, są to czasy, kiedy blogi i fora były miejscem dyskusji na temat wszechświata i polityki światowej. Dziś nie można wyobrazić sobie dnia bez Internetu - Google i Siri pomagają nam żyć, podając zalecenia, gdzie iść, co jeść i jak schudnąć.

Na początku 2010 r. Oferowaliśmy usługi tworzenia stron internetowych, tworzenia i administrowania grupami w sieciach społecznościowych, dziś oferujemy pełen zakres usług, od opracowania strategii cyfrowej po złożone oprogramowanie i bazy danych.

Z biegiem lat wdrożono ponad 80 udanych projektów SMM i SEO, stworzono 100 stron internetowych i stron internetowych. Od 2014 r. Liczba pracowników agencji reklamowej Avanta Digital wzrosła trzykrotnie.

Jakie usługi oferuje Twoja firma? Które są bardziej popularne wśród klientów?

Avanta Digital to agencja reklamowa pracująca w pełnym cyklu - opracowujemy zintegrowane strategie cyfrowe, programy lojalnościowe, promujemy sieci społecznościowe, opracowujemy strony internetowe, prowadzimy optymalizację wyszukiwarek, analizy, marketing w wyszukiwarkach, marketing wydajności, zarządzanie treścią.

Nowoczesny marketing cyfrowy koncentruje się na marce i jej postrzeganiu przez odbiorców docelowych, dlatego zarządzanie reputacją jest jedną z najpopularniejszych usług. Oferujemy firmy zarządzające reputacją, marki, produkty i usługi, w tym monitorowanie, gromadzenie i analizowanie referencji, identyfikowanie krytycznych i, co najważniejsze, wyrównywanie negatywnych i budowanie lojalności.

Jaka jest baza klientów? Kim są twoi klienci? Z czego szczególnie dumne są twoje projekty?

Avanta Digital znajduje się w czołówce najlepszych agencji AllAdvertising. Nasi klienci to Grupa Firm LSR, Cirque du Soleil, MAKFA, Lays, Evian, Arla Natura, Ginza Project, Gazprom i inne. Jesteśmy ekspertami w promocji marki w środowisku cyfrowym. Dzięki integracji zespołu kanałów komunikacyjnych - cyfrowych, społecznych i mobilnych - osiągamy maksymalny efekt synergiczny dla naszych klientów segmentów FMCG i HoReCa.

W 2015 roku nasz projekt „Useful Fairy Tales”, opracowany dla marki żółtych serów Arla Natura®, wszedł do TOP 10 najlepszych projektów roku według PR Spb.

Od 2014 roku jesteśmy oficjalnym operatorem konkursu najlepszych firm budowlanych i materiałów „Lider jakości budynku”. Konkurs odbywa się przy wsparciu rządu Sankt Petersburga w celu zwiększenia konkurencyjności projektów budowlanych i najlepszych graczy w branży budowlanej, a także informowania konsumentów o wysokiej jakości i bezpiecznych produktach budowlanych. W 2016 r. Agencja reklamowa Avanta Digital otrzymała nagrodę „Rzetelny partner internetowy projektu rządowego 2016”.

Co dzieje się z konkurencją na rynku petersburskim? Ile agencji pracuje w środowisku cyfrowym? Gdzie widzisz przewagę konkurencyjną swojej agencji?

Trudno nam ocenić konkurencyjne otoczenie z tego samego powodu, że jesteśmy agencją reklamową dla pełnego cyklu promocji i oferujemy kompleks usług, które są unikalne w swojej strukturze.

Nasze przewagi konkurencyjne to bogata wiedza w zakresie technologii i profesjonalne rozwiązywanie problemów biznesowych marek. W tym procesie stajemy się ekspertami rynku, na którym działa nasz klient. Budujemy cyfrowy ekosystem marki i wprowadzamy cyfrowe narzędzia, które pomagają tłumaczyć wartości marki, aby osiągnąć maksymalne zaangażowanie i lojalność klientów.

Wszyscy specjaliści Avanta Digital mają umiejętności zarządzania produktami i markami, a tak naprawdę jest to wyjątkowe rozwiązanie dla agencji cyfrowych. Wszyscy nasi specjaliści - kierownicy projektów, specjaliści SMM i SEO przechodzą odpowiednie szkolenie w zakresie subtelności zarządzania produktem i marką, co zapewnia wysoką jakość świadczonych usług. Dziś, niestety, personel większości agencji reklamowych jest obsadzony podstawową znajomością technologii cyfrowej, reklamy i PR.

Kolejna wiedza, która stała się tradycją - praktykujemy sezonowe staże cyfrowe dla młodych profesjonalistów, jest to dla nich świetna okazja do zdobycia nowej wiedzy, najlepsi stażyści stają się naszymi pracownikami.

Jaka jest geografia Twojej agencji? A mówiąc o technologii cyfrowej, nie ma sensu mówić o konkretnym terytorium?

Działamy na terenie całej Rosji, wśród naszych klientów są również firmy z USA, Chin i Europy Zachodniej. Usługi agencji cyfrowych są poszukiwane za granicą ze względu na różnice kursowe, tańszą siłę roboczą i wysokie kompetencje naszych specjalistów.

Jakie funkcje istnieją w pracy ze środowiskiem cyfrowym? Jak ważna jest obecnie reprezentacja i promocja w środowisku cyfrowym?

Jedną z ciekawych cech zachowań użytkowników w środowisku cyfrowym jest różnica między tym, jak publiczność pozycjonuje się w Internecie, a tym, jak jest w prawdziwym życiu. Zjawisko Instagram - piękne samochody, usta, kaczki i inne ananasy w szampanie stały się nie tylko ulubionym memem, ale nadal są aktywnie wykorzystywane jako wizerunek i styl życia setek tysięcy użytkowników. Ale, jak w słynnej bajce Hansa Christiana Andersena, a król okazał się nagi! Sugeruje to, że poziom wypłacalności odbiorców, zwłaszcza w sieciach społecznościowych, może być często kwestionowany.

Jednak plus sieci społecznościowe, w których użytkownicy otwarcie transmitują swoje instynktowne potrzeby - w zakresie komunikacji, uwagi, flirtu i szacunku. To czego boimy się robić i mówić offline, zawsze możesz pozwolić sobie na przejście do trybu online. Dla marek otwiera to pole do działania, umożliwia zaspokojenie potrzeb konsumentów tu i teraz.

Jak klienci podchodzą do środowiska cyfrowego? Czy świadomość, że Internet jest ważnym elementem promocji marki lub firmy?

Problemem rynku technologii informatycznych jest nie tylko brak instytucji edukacyjnych i materiałów dydaktycznych, poziom kwalifikacji specjalistów, ale także brak wiedzy o kliencie. To problem, duży problem. Często klienci budują zamki na temat marketingu cyfrowego lub nie zwracają na niego wystarczającej uwagi.

W celu wzajemnego zrozumienia i pełnego kontaktu, zawsze prowadzimy program edukacyjny dla klienta, opowiadając szczegółowo - co, jak i co robimy. Z pewnością zwiększa to produktywność naszej pracy.

Jakie są korzyści dla klienta z pracy nad promocją w środowisku internetowym? (Jakie są zalety? Co daje Internet?)

Internet stanowi okazję do przyciągnięcia klientów docelowych, dostarczenia przekazu marketingowego do samego serca i głowy konsumenta. Jednocześnie cena kontaktu online jest kilkakrotnie niższa niż w mediach tradycyjnych.

Czy możesz wyrazić swoją opinię na temat tego, które aspekty promocji online są bardziej skuteczne, a które mniej? Dlaczego

Nie można określić najskuteczniejszego kanału promocji bez znajomości struktury grupy docelowej, celów i celów marki oraz całego biznesu. Jednak w oparciu o nasze doświadczenie zintegrowana cyfrowa komunikacja marketingowa zapewnia maksymalny efekt, gdy zaangażowany jest kompleks witryn i narzędzi.

Jak rynek zmienił się pod wpływem rozwoju technologii?

Po pierwsze, Big Data staje się bardziej dostępny. Technologie umożliwiają gromadzenie najbardziej kompletnych i obiektywnych danych, dzielenie odbiorców, zbieranie i analizowanie czynników behawioralnych. Ta tendencja tylko się zwiększy.

Jaka przyszłość go czeka? Co według ciebie ostatecznie dojdzie do tego rynku?

2016 r. Charakteryzował się bogactwem know-how. Tak więc wpływ sieci społecznościowych na publiczność w przeciwieństwie do tradycyjnych mediów i rosnące zjawisko „post-prawda” pomógł nie tylko Trumpowi. Stało się oczywiste, że marketing cyfrowy wykracza poza reklamę internetową i wykorzystuje całe spektrum kanałów cyfrowych, a technologie informacyjne są siłą napędową rynku reklamowego.

W nadchodzących latach kontynuowany będzie dalszy rozwój nowych kanałów cyfrowych - wzrośnie zapotrzebowanie na transmisje online, rodzimą reklamę i RTB.

Na podstawie materiału: Magazyn „Media News” nr 5 (454) z 02.27.17.

Powrót do listy artykułów

Jak długo istnieje agencja Avanta Digital?
Co spowodowało wybór jego specjalizacji?
Jakie usługi oferuje Twoja firma?
Które są bardziej popularne wśród klientów?
Jaka jest baza klientów?
Kim są twoi klienci?
Z czego szczególnie dumne są twoje projekty?
Co dzieje się z konkurencją na rynku petersburskim?
Ile agencji pracuje w środowisku cyfrowym?
Gdzie widzisz przewagę konkurencyjną swojej agencji?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?