СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Będzie to interesujące dla wszystkich: pięć powodów, dla których warto wziąć udział w moskiewskim tygodniu przedsiębiorczości

  1. Od dostawy żywności po organizację zadań: program forum biznesowego
  2. Przejęcie najlepszych z najlepszych: intensywna biznesowo „Transformacja 3. Cyfrowa gospodarka”
  3. Bycie modnym: forum branży mody
  4. Wybierz uniwersytet i kup franczyzę: World Forum and Franchise Exhibition
  5. Konkurs pomysłów i najnowsza technologia: Startup Village
  6. Praca systemowa: jak miasto pomaga przedsiębiorstwom

Przeniesienie biznesu na nowy poziom, zainspirowanie do rozpoczęcia nowego biznesu, nawiązanie przydatnych kontaktów i wysłuchanie czołowych ekspertów z różnych branż - wszystko to jest możliwe podczas Moskiewskiego Tygodnia Przedsiębiorczości. Odbędzie się w tym roku po raz pierwszy i stanie się największym wydarzeniem biznesowym dla małych i średnich firm. Oczekuje się około 60 tysięcy odwiedzających i ponad 300 głośników. W przeciwieństwie do wielu wydarzeń tego formatu, udział w większości działań jest bezpłatny. I z pewnością zainteresują tych, którzy nie zajmują się biznesem, a jedynie korzystają z jego usług.

Od dostawy żywności po organizację zadań: program forum biznesowego

28 maja w Manezh otworzy się Moscow Business Forum. Oczekuje się, że zgromadzi ponad pięć tysięcy uczestników i 40 światowej klasy prelegentów. To weźmie udział Siergiej Sobianin .

Forum rozpocznie się sesją plenarną „Megapolis Moskwa. Trendy biznesowe w najbliższej przyszłości. ” Tutaj porozmawiają o ekonomii dzielenia się, technologiach sztucznej inteligencji, globalizacji biznesu i tajemnicach sukcesu projektu. Które nisze i modele rozwoju biznesu w stolicy są najbardziej obiecujące, a które przestarzałe? Jakie możliwości otwiera informatyzacja miasta? Widzowie mogą również dołączyć do dyskusji na temat tych i innych problemów.

Dyskusje panelowe obejmą bardzo różne tematy. Jakie koncepcje restauracji są obecnie najbardziej istotne i na czym polega tajemnica ich popularności - będą mówić o tym w sekcji „gastronomia Moskwy: perspektywy rozwoju biznesu restauracyjnego”. Pomimo ograniczeń sankcji, instytucje o szerokiej gamie formatów i pojęć nadal się otwierają, a latem miasto dosłownie przeżywa boom ulicznej żywności (która, w szczególności, jest wspierana przez festiwale cyklu Seasons w Moskwie). Moskwa zyskuje reputację jednej ze stolic gastronomicznych świata, która może zainteresować niemal każdą publiczność.

Dyskusja na temat „Usługi internetowe: nowoczesne trendy” omówi nowe możliwości cyfrowe, aby przyciągnąć klientów i pomysły na aplikacje mobilne. Będzie to interesujące dla wszystkich tutaj, choćby dlatego, że średnio każdy użytkownik w Moskwie spędza dwie godziny dziennie na aplikacjach: od sieci społecznościowych i usług bankowych po sklep internetowy i agregatory gier.

Trzecia dyskusja poświęcona będzie integracji biznesu z codziennym życiem. Nazywa się „Biznes w przestrzeni publicznej: wydarzenia, parki, reorientacja centrów handlowych, questy, styl życia”. Eksperci będą rozmawiać o tym, jak nawiązać dialog z przestrzenią miejską otaczającą biznes. Słuchacze dowiedzą się, jak miejsca publiczne popularne wśród Moskali i turystów będą się zmieniać i co pomoże zsynchronizować i harmonijny rozwój miasta, kultury i biznesu.

Odbędą się również dyskusje na temat biznesu rodzinnego, kobiet w przedsiębiorczości, projektach młodzieżowych i społecznych.

Forum zakończy się rozmową publiczną. Goście powiedzą, jakie trudności napotkali przy zakładaniu firmy i co należy zmienić w Rosji w podejściu do przedsiębiorczości.

Możesz zarejestrować się za darmo u urzędnika strona forum.

Możesz zarejestrować się za darmo u urzędnika   strona   forum

Przejęcie najlepszych z najlepszych: intensywna biznesowo „Transformacja 3. Cyfrowa gospodarka”

W dniach 29–30 maja w Megasport Sports Palace odbędzie się forum „Transformacja 3”. Jego kluczowym tematem jest nowoczesna gospodarka cyfrowa. Ponad 40 ekspertów omówi kwestie cyfryzacji biznesu i przyciągania inwestycji. Headliner będzie burmistrzem Moskwy.

Oczekuje się, że forum przyciągnie 15-20 tysięcy odwiedzających. Będą mogli dowiedzieć się o doświadczeniu digitalizacji usług różnych firm - od globalnych wyszukiwarek po kina internetowe i szkoły językowe. Uczestnicy czekają na dwa dni treningu. Poznają najnowsze osiągnięcia gospodarki cyfrowej (blockchain, digitalizacja przestrzeni miejskiej, projekt „Smart City”). Zostaną oni poinformowani o możliwościach, jakie te firmy niosą ze sobą dla ich biznesu i jak przygotować swoją firmę do transformacji.

Wszystko o biznesie online zostanie omówione w temacie „Ruch i pakowanie”. Tutaj omówię narzędzia do promowania, przyciągania użytkowników i budowania społeczności w sieciach społecznościowych. Trendy sprzedaży elektronicznej i trendy w rozwoju sklepów internetowych poświęcone są tematowi „Sprzedaż”. Wszystko o CRM, digitalizacji aktywów i cyberbezpieczeństwie biznesu zostanie omówione w sekcji „Automatyzacja”.

Możesz zarejestrować się na wydarzenia Transformation za darmo na stronie strona forum.

Możesz zarejestrować się na wydarzenia Transformation za darmo na stronie   strona   forum

Bycie modnym: forum branży mody

31 maja czołowi rosyjscy i światowi eksperci w świecie mody spotkają się w kreatywnej przestrzeni Loft Hall, aby omówić przypadki firm projektantów, kwestie rozwoju handlu detalicznego, subtelności produkcji ubrań, butów i akcesoriów, ich eksport i promocję marki. Będą też mówić o nowoczesnej edukacji modowej tutaj. Włoski fotograf Antonio Federico, który kręci projekty dla najlepszych domów mody na świecie, zorganizuje wyjątkową klasę mistrzowską.

Na forum będzie także wystawa innowacji w dziedzinie projektowania. Goście poznają technologie 3D w produkcji, wirtualną rzeczywistość w służbie mody i wiele więcej. Aby odpocząć od nowych doświadczeń, goście mogą odwiedzić koncert Therr Maitz.

Udział w forum jest bezpłatny. Możesz się zarejestrować online .

Wybierz uniwersytet i kup franczyzę: World Forum and Franchise Exhibition

Od 30 maja do 1 czerwca kandydaci będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o ekonomicznych instytucjach szkolnictwa wyższego w stolicy Expocentre, młodzi przedsiębiorcy będą słuchać wykładów wiodących specjalistów franczyzowych, a doświadczeni biznesmeni będą mogli kupić franczyzę na korzystnych warunkach.

Forum i wystawa zgromadzą przedstawicieli dużych firm i inwestorów z całego świata. Tutaj znajdziesz najnowsze trendy we franchisingu, uzyskaj przydatne kontakty i zawrzyj korzystne umowy. Jest to szczególnie przydatne dla rozwoju regionalnego biznesu. W ciągu ostatnich siedmiu lat rynek franczyzowy w Rosji pod względem liczby przedsiębiorstw rósł średnio o 15 procent rocznie.

Aby wziąć udział w forum i odwiedzić potrzebną wystawę zarejestrować się .

Konkurs pomysłów i najnowsza technologia: Startup Village

31 maja i 1 czerwca najbardziej ambitni i kreatywni przedsiębiorcy technologiczni spotkają się w Centrum Innowacji Skolkovo, aby omówić najnowsze trendy, wymienić się pomysłami i zastanowić się nad warunkami dla nowego pokolenia przedsiębiorców. Odbędą się konkursy na najlepszy pomysł i najlepszą firmę, kursy mistrzowskie na temat najnowszych technologii w rozwoju i zarządzaniu start-upami, a także dyskusje ze światowymi ekspertami.

Udział w konferencji jest płatny, można znaleźć warunki i zarejestrować się. tutaj .

tutaj

Praca systemowa: jak miasto pomaga przedsiębiorstwom

Business Week jest częścią zestawu środków, dzięki którym miasto wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa i pomaga mu się rozwijać. Rząd Moskwy zapewnia informacje, doradztwo, wsparcie majątkowe i finansowe, a także organizuje programy edukacyjne.

Na przykład od 2006 r. Działa Moskiewski Fundusz Pomocy Kredytowej dla Małych Przedsiębiorstw. Zapewnia gwarancje zobowiązań podmiotów gospodarczych wobec pożyczonych organizacji. W 2012 r. Departament Nauki, Polityki Przemysłowej i Przedsiębiorczości Moskwy utworzył centra usług biznesowych. Pracują jako „pojedyncze okno”, pracownicy doradzają przedsiębiorcom w zakresie organizacji biznesu, udziału w zamówieniach publicznych, księgowości i rachunkowości podatkowej oraz pomagają w rejestracji przedsiębiorstw. Tutaj możesz dowiedzieć się o wszystkich środkach wsparcia, jakie miasto zapewnia biznesowi. Moskiewski Fundusz Inwestycji Inwestycyjnych w Moskwie pomaga małym przedsiębiorstwom w dziedzinie nauki i techniki od 2012 roku.

W 2016 r. Otwarto program „Made in Moscow”: jego specjaliści organizują stoiska zbiorowe i ekspozycje producentów metropolii na wystawach rosyjskich i zagranicznych. A od 2017 roku Moscow Export Centre współpracuje z firmami, które chcą sprzedawać swoje produkty za granicą. Eksperci przeprowadzają konsultacje i szkolenia, rozmawiają o promocji biznesowej w różnych krajach świata.

Obecnie w Moskwie jest ponad 849 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw (13 procent ich całkowitej liczby w całym kraju), zatrudniają ponad dwa miliony ludzi.

Które nisze i modele rozwoju biznesu w stolicy są najbardziej obiecujące, a które przestarzałe?
Jakie możliwości otwiera informatyzacja miasta?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?