СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Analiza treści Yoast SEO dodaje wartość do stron internetowych WordPress

 1. Co robi analiza treści SEO?
 2. Dlaczego są one ważne
 3. Łatwość czytania Flescha
 4. Jak korzystać z nowego interfejsu Yoast SEO podczas tworzenia strony lub postu
 5. Zacznij od słowa kluczowego Focus
 6. Edytuj opis meta, aby kontrolować wprowadzenie do wyszukiwania
 7. Sukces na SEO!
 8. Zakładka czytelności (aka Yoast SEO Content Analysis)
 9. Osiągnięcie sukcesu w zakresie czytelności dzięki analizie treści Yoast SEO
 10. Często zadawane pytania dotyczące korzystania z Yoast SEO
 11. Nagłówek 2
 12. Nagłówek 3
 13. Czytelność
 14. Uzyskaj pomoc w analizie treści Yoast SEO i marketingu w wyszukiwarkach

Najnowsza wersja wtyczki Yoast SEO (3.3.2) niesie ze sobą znaczne ulepszenie w zakresie oceny treści przygotowywanych i publikowanych w witrynach WordPress. Narzędzie Yoast SEO Content Analysis (aka Readability) dodaje nowy wymiar do rozważenia w wysiłkach związanych z optymalizacją wyszukiwarek. Ta recenzja zawiera również inne zmiany, które są dołączone do najnowszej wersji Yoast SEO i zawiera zalecane najlepsze praktyki poprawiające skuteczność blogowania i marketingu treści dla wyszukiwarek, a także dla docelowych czytelników.

Co robi analiza treści SEO?

Analiza treści została teraz uwzględniona w blogu Yoast SEO i treści strony w celu zapewnienia jego czytelności Analiza treści została teraz uwzględniona w blogu Yoast SEO i treści strony w celu zapewnienia jego czytelności. Przed tą wersją, Yoast SEO zawierał tylko Test czytelności Flescha-Kincaida wynik. Analiza zawartości w nowej wtyczce zawiera ten wynik, ale teraz dzieli go na zalecenia dotyczące:

Dlaczego są one ważne

Zespół Yoast SEO wie, że pisanie dla użytkowników sieci ma zasadniczo inne wymagania niż inne media. Ustalili standardy analizy treści Yoast SEO na podstawie swoich badań.

Łatwość czytania Flescha

Test czytelności Flescha-Kincaida mierzy trudność czytania. Oto sposób podziału oceny:

Score School Level Dodatkowe uwagi 90–100 5. klasa Bardzo łatwa do odczytania. Łatwo zrozumiałe dla przeciętnego 11-letniego ucznia. 80–89.9 6. klasa Łatwy do odczytania. Konwersacje z języka angielskiego dla konsumentów. 70–79.9 7. klasa Dość łatwo czytać. 60–69.9 Zwykły angielski 8 i 9 klasy. Łatwo zrozumiałe dla uczniów w wieku od 13 do 15 lat. 50–59,9 klasy 10–12 Dość trudne do odczytania. 30–49.9 Kolegium Trudno czytać. 0.0–29.9 Absolwent kolegium Bardzo trudno czytać. Najlepiej rozumiane przez absolwentów uczelni.

Większość źródeł czytelności zaleca, aby wynik łatwości czytania Flescha na poziomie 60-70 dla ogółu odbiorców w Internecie. Zakres ten jest wykorzystywany przez Yoast SEO w funkcji analizy treści. Przeczytaj więcej na ten temat w FAQ sekcja poniżej.

Jak korzystać z nowego interfejsu Yoast SEO podczas tworzenia strony lub postu

Ten artykuł, który czytasz, został użyty do dostarczenia przykładowych zrzutów ekranu. Zacząłem od wpisania mojego tytułu na blogu i akapitu wprowadzającego.

Wtyczka Yoast SEO pokazuje teraz dwie oceny w widgecie Publikuj po prawej: Czytelność i SEO. Nic dziwnego, że z jednym akapitem wynik czytelności to „Wymaga poprawy”. Nie wprowadzono słowa kluczowego „focus”, nie jest dostępny wynik SEO.

Zacznij od słowa kluczowego Focus

Przewijając w dół do widżetu Yoast SEO, zobaczysz, że istnieją dwie karty: jedna dla czytelności i jedna dla SEO. Wtyczka domyślnie korzysta z karty SEO, która brzmi „Wprowadź swój klucz fokusu…”, więc czas wprowadzić frazę kluczową słowa kluczowego.

Głównym tematem tego wpisu na blogu jest nowa funkcja czytelności wtyczki. Wchodzę w „Yoast SEO Content Analysis” jako słowo kluczowe focus i automatycznie otrzymuję aktualizację analizy. Widzę z tego wynik Good (zielony) OK (pomarańczowy) i Needs Improvement (czerwony).

Pierwszy czerwony znacznik ma związek z tym, że moja liczba słów jest zbyt niska - nic dziwnego, ponieważ jest tylko jeden akapit. Następny wynik jest również czerwony i przypomina mi, że niestandardowy opis meta jest lepszy niż w przypadku wyszukiwarek wybierających tekst z artykułu do wyświetlenia.

Edytuj opis meta, aby kontrolować wprowadzenie do wyszukiwania

Edytuję opis meta, klikając przycisk „Edytuj fragment”, a następnie wpisując opis meta, który chcę wyświetlić w wyszukiwarkach.

Analiza zostanie automatycznie zaktualizowana. Pozostałe czerwone i pomarańczowe elementy muszą zostać naprawione, aby zapewnić najlepszy możliwy wynik SEO. Skracam slug w edytorze fragmentów, wracam do edytora treści i kończę pierwszą wersję artykułu, w tym obraz o moim słowie kluczowym focus. Czas ponownie sprawdzić wyniki.

Sukces na SEO!

Sukces na SEO

SEO jest praktycznie doskonały. Mogę bezpiecznie dodać więcej tekstów „Analizy treści Yoast SEO” do tekstu, ale osiągnąłem minimum 5%, aby uzyskać zielony wynik. Ogólny wynik czytelności pokazuje kolor pomarańczowy (tzn. Że wymaga poprawy), więc czas na kliknięcie tej zakładki w celu uzyskania szczegółów.

Zakładka czytelności (aka Yoast SEO Content Analysis)

Zakładka czytelności (aka Yoast SEO Content Analysis)

Pierwszy przedmiot będzie prawdopodobnie rzadkością w przypadku większości naszych klientów w branży bed & breakfast, ranczo dla kolesi i branży docelowej. Włączyłem zbyt wiele tekstu między podtytułami. Ponad 25% moich zdań zawiera ponad 20 słów. Mniej niż 30% moich zdań zawiera słowo lub frazę przejściową, a ponad 10% moich zdań zawiera głos pasywny. Mogłem edytować moje treści, aby uzyskać je w zalecanych poziomach, aby uzyskać lepszy wynik. Z drugiej strony moja kopia ma 66 punktów w teście łatwości czytania Flescha.

Osiągnięcie sukcesu w zakresie czytelności dzięki analizie treści Yoast SEO

Może się okazać, że trudno (z całą pewnością) uzyskać wszystkie dobre / zielone wyniki w analizie treści, w zależności od tematu i grupy docelowej.

Pomoc jest dostępna dla niektórych elementów w Analizie, klikając ikonę „oko” obok nich. Po kliknięciu edytor treści podświetli obszary tekstu, które wymagają pracy.

W tym przypadku podświetla obszary, które już używają słów lub fraz przejściowych, dzięki czemu mogę określić najlepsze miejsca do wstawiania przejść, jeśli jestem tak skłonny.

Często zadawane pytania dotyczące korzystania z Yoast SEO

SEO

Jak wybrać słowo kluczowe focus?

Słowo kluczowe focus, które wpisujesz w Yoast SEO, powinno zawsze opierać się na temacie postu na blogu lub stronie, którą publikujesz. Prawdziwe pytanie brzmi: „Które frazy do wyszukiwania w dużej ilości są najbardziej odpowiednie dla mojego tematu?” Polecam system dwóch narzędzi, jeśli chodzi o wyszukiwanie w wyszukiwarce Google:

Autouzupełnianie Google (alias „Google suggest”) pokazuje sugerowane frazy kluczowe poniżej pola wyszukiwania podczas pisania Autouzupełnianie Google (alias „Google suggest”) pokazuje sugerowane frazy kluczowe poniżej pola wyszukiwania podczas pisania. Te sugestie autouzupełniania są oparte na wyszukiwaniach innych osób i ustalaniu priorytetów fraz, które się rozwijają. Zbierz odpowiednie frazy kluczowe z tych sugestii.

Następnie użyj  Google Keyword Planner  badać prognozy liczby wyszukiwań i / lub historię Następnie użyj Google Keyword Planner badać prognozy liczby wyszukiwań i / lub historię. Użyj tych danych, aby określić odpowiednią frazę słowa kluczowego focus z wyszukiwaniem dużej ilości. To narzędzie wymaga posiadania konta Google AdWords. Możesz zarejestrować się w programie AdWords i korzystać z narzędzia Planowanie słów kluczowych bez konfigurowania lub opłacania kampanii.

Dowiedz się więcej o tym, jak używać tych narzędzi razem Artykuł Rand Fishkin dla Moz .

Co to jest podtytuł?

Wyszukiwarki biorą pod uwagę organizację treści Wyszukiwarki biorą pod uwagę organizację treści. Użycie podpozycji w połączeniu z akapitami, listami i in. pomóc czytelnikom i wyszukiwarkom zrozumieć, co czytają. Podtytuły w edytorze treści WordPress wahają się od Nagłówka 1 do Nagłówka 6. Reprezentują one hierarchię treści - im niższy numer nagłówka, tym większe znaczenie. Każdy tytuł strony lub wpisu jest jej domyślnym nagłówkiem 1. Najlepsze praktyki SEO obejmują tylko posiadanie jednego Nagłówka 1, więc użyj Nagłówka od 2 do 6, aby utworzyć hierarchię podpozycji w edytorze treści. Twój sformatowany tekst będzie wyglądał mniej więcej tak:

Nagłówek 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo resultat.

Nagłówek 3

Duis aute irure dolor w reprezentacji w voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum…

…i tak dalej.

Dlaczego ważne jest, aby nie używać ponownie tego samego wyrażenia kluczowego fokusu dla nowych treści?

Ważne jest, aby wybrać nowe słowo kluczowe focus za każdym razem, gdy publikujesz post lub stronę, ponieważ:

 1. Zmniejsza konkurencję wewnętrzną z poprzednio opublikowaną treścią o dokładnie to samo wyrażenie kluczowe w wyszukiwaniu, i
 2. Pomaga zwiększać „poziomą widoczność” treści w wyszukiwarkach - treści pojawiają się w szerszej gamie fraz kluczowych.

Czytelność

Jak ważny jest wynik testu Flesch Reading Ease?

Standard Yoast w zakresie 60-70 opiera się na ogólnej widowni internetowej. Możesz mieć grupę docelową, która jest bardziej wyrafinowana w swoim poziomie czytania. Ważniejsze jest pisanie do określonych czytelników docelowych niż martwienie się o optymalizację tego wyniku. Ważne jest również, aby nie wyłączać potencjalnych potencjalnych czytelników, publikując treści trudne do odczytania. Skorzystaj z najlepszej oceny, aby znaleźć właściwą równowagę.

Uzyskaj pomoc w analizie treści Yoast SEO i marketingu w wyszukiwarkach

Serdecznie zapraszamy klientów WordPress do obsługi rozwiązań InsideOut Skontaktuj się z nami omówić rozwiązania, które są dla Ciebie odpowiednie. Aktualizacje wtyczek Yoast SEO są dostępne, jeśli nie masz wtyczki, a cena zaczyna się od 40 $. Dostępne są szkolenia i konsultacje w zakresie Yoast SEO, badania słów kluczowych itp. Oferujemy również wiele innych Usługi marketingu w wyszukiwarkach (SEM) . Przy odrobinie praktyki, a może trochę pomocy, możesz przenieść swoją wyszukiwarkę i marketing treści do przodu.

Co robi analiza treści SEO?
Co robi analiza treści SEO?
Prawdziwe pytanie brzmi: „Które frazy do wyszukiwania w dużej ilości są najbardziej odpowiednie dla mojego tematu?
Co to jest podtytuł?
Dlaczego ważne jest, aby nie używać ponownie tego samego wyrażenia kluczowego fokusu dla nowych treści?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?