СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

ANALIZA STRONY i audyt marketingowy zasobu internetowego

  1. Oni nam ufają

Wiele firm nie docenia wartości marketingu internetowego, a ich marketingowcy po prostu gubią się w strumieniach dużych danych i kierują swoje wysiłki na inne kanały. Pomimo trudności w analizie promocji witryny, jest to kluczowy element każdej kompetentnej kampanii marketingowej. Zainwestować ogromne kwoty w reklamę, nie rozumiejąc, na jakim poziomie witryna jest początkowo zlokalizowana - prawie jak kupowanie tabletów partiami bez przeprowadzania diagnostyki.

Nasi wykwalifikowani analitycy oferują ocenę najważniejszych aspektów promocji zasobów Nasi wykwalifikowani analitycy oferują ocenę najważniejszych aspektów promocji zasobów.

  • Zdefiniuj i przeanalizuj użyteczność witryny.
  • Przeprowadzimy audyt marketingowy.
  • Przeprowadzimy analizę wyszukiwania.
  • Systematyzujemy dane i pomagamy zwiększyć wydajność firmy.

Możemy śmiało powiedzieć, że dziś analityka internetowa odnosi się do tych metod optymalizacji pracy witryn, o których wszyscy wiedzą, ale nie wielu robi to w praktyce, nie rozumiejąc, jakie podejście analityczne może przynieść.

Dlaczego jest to ważne i dlaczego potrzebne są analizy?

Na różnych etapach rozwoju zasobów wykorzystywane są różne metody zwiększania jej popularności. W związku z tym analiza marketingowa pomaga określić potrzeby i podjąć w odpowiednim czasie środki mające na celu poprawę obecnej sytuacji.

Seo-audit: w jaki sposób spodoba się wszystkim wyszukiwarkom?

Audyt SEO : jak polubią wszystkie wyszukiwarki?

Profesjonalna analiza SEO - klucz do najwyższej pozycji w wyszukiwarkach. Pisanie słów kluczowych nie jest trudne, trudno jest wybrać z nich te, które prowadzą do realnej sprzedaży. Nasi eksperci sprawdzają jakość linków zewnętrznych, liczbę samych stron w indeksie, a ponadto mogą ustalić, jak sprawy toczą się w witrynie na tle konkurencji. Poznasz nieocenione sekrety dotyczące znaczników HTML i pisania meta-tekstów, a także gotowe pomysły na promocję zasobu.

Analityka internetowa: dokąd zmierza ruch?

Analityka internetowa : gdzie idzie ruch?

Nasi eksperci zidentyfikują największe źródła ruchu, które stanowią teraz grupę użytkowników i „dziury”, eliminując słabe punkty. Ustanowimy system statystyk w celu ciągłego gromadzenia danych w celu rozwiązania wszelkich problemów w odpowiednim czasie.

Audyt techniczny: pułapki na miejscu

Audyt techniczny : strona z pułapkami.

Trudno jest znaleźć zasób, którego struktura byłaby idealna, ale niektóre momenty nie mają absolutnie żadnego wpływu na wydajność, podczas gdy inne tworzą nieprzyjemne wrażenie na użytkownikach. Wynikiem audytu technicznego będzie identyfikacja mocnych i słabych stron, korekta błędów krytycznych.

Audyt użyteczności: czy korzystanie ze strony jest wygodne?

Audyt użyteczności : czy korzystanie ze strony jest wygodne?

Dlaczego ludzie spędzają godziny na zasobach, podczas gdy inni nawet nie przechodzą? Czy klienci mogą wygodnie znaleźć potrzebne informacje? Formularz zwrotny, zamówienie produktu, elementy nawigacyjne, graficzne i testowe - wszystko to wpływa na użyteczność. Terminowe i praktyczne ulepszenia zwiększają czasami konwersję i sprawiają, że strona jest interesująca i popularna.

Wszystkie te dane można uzyskać kontaktując się z naszą firmą. Będziemy zbierać informacje, usystematyzować, wyciągnąć właściwe wnioski i zaoferować gotowe, skuteczne rozwiązania optymalizujące witrynę.

  1. Express: przed podpisaniem umowy
  2. Pełny: na początku pracy
  3. Lista kontrolna: po wprowadzeniu zmian na stronie
  4. Planowane: co miesiąc
  5. Zewnętrzne: co 3-6 miesięcy.

Oni nam ufają

Dzięki kompetentnej analizie strony zidentyfikowaliśmy słabości i niedociągnięcia, które wyeliminowali specjaliści SEOcut.

CHUDPO „Eco-Partner”, Barnaul
Wszystkie recenzje

a także ponad 60 organizacji z terytorium Barnaul i Ałtaj:

Dlaczego jest to ważne i dlaczego potrzebne są analizy?
Seo-audit: w jaki sposób spodoba się wszystkim wyszukiwarkom?
Analityka internetowa: dokąd zmierza ruch?
Audyt użyteczności: czy korzystanie ze strony jest wygodne?
Dlaczego ludzie spędzają godziny na zasobach, podczas gdy inni nawet nie przechodzą?
Czy klienci mogą wygodnie znaleźć potrzebne informacje?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?