СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Aktualizacja Google Penguin kontynuuje atak na SEO Black Hat

tło   Na zawsze w dążeniu do poprawy jakości wyszukiwania użytkowników poprzez udoskonalenie wartości i trafności wyników wyszukiwania, Google uruchomił kolejną istotną aktualizację swojego algorytmu rankingu

tło

Na zawsze w dążeniu do poprawy jakości wyszukiwania użytkowników poprzez udoskonalenie wartości i trafności wyników wyszukiwania, Google uruchomił kolejną istotną aktualizację swojego algorytmu rankingu. 24 kwietnia Google wprowadziło Aktualizacja pingwina , mający na celu karanie stron, które oszustwo Google za rankingi przez czarny kapelusz “ webspam ”Taktyka. Zmiana nie jest ukierunkowana na strony niskiej jakości, ale raczej na strony, które wykorzystują upychanie słów kluczowych, celowo powielają treść i mają „nietypowe wzorce linkowania”, takie jak linki z treści spun z niepowiązanymi tekstami kotwiczącymi. To odróżnia Pingwina od Aktualizacje Panda oraz inne kary nadmiernej optymalizacji Google'a, których celem są strony zawierające treści niskiej jakości lub praktykujące inne taktyki SEO. Szacuje się, że pingwin ma wpływ na około 12 procent zapytań we wszystkich językach. Google oczekuje, że algorytm wpłynie na około 3,1% wszystkich zapytań w języku angielskim. Zmiana była całkowicie aktualna od 27 kwietnia.

Skąd mam wiedzieć, czy moja witryna została trafiona?

Do tej pory nie ma możliwości ustalenia, czy zostałeś trafiony przez aktualizację Penguin z Narzędzi Google dla webmasterów. Dobrą wskazówką jest to, że w przeszłości otrzymałeś ostrzeżenia od Google o aktywności spamowej. Jeśli nie otrzymałeś od Google żadnych formalnych powiadomień o spamie, ale martwisz się, że zostały one dotknięte, porównaj swoje raporty o ruchu z tygodnia przed i po aktualizacji. Jeśli zauważyłeś gwałtowny spadek ruchu w Google, prawdopodobnie zostałeś dotknięty. Powinieneś również przejrzeć następujące punkty danych, aby ustalić, czy aktualizacja Penguin Cię trafiła:

- Porównaj zmianę ruchu w Google na Yahoo! i Bing. Jeśli nie widzisz tego samego spadku ruchu, jest duża szansa, że ​​zostałeś trafiony.

- Przejrzyj ostatnie 5 miesięcy aktualizacji swoich witryn.

- Sprawdź, czy nie występują nieprawidłowe zachowania pełzające.

- Analizuj najwyższe spadki wyświetleń i ruchu dla słów kluczowych w Narzędziach Google dla webmasterów.

Należy również zauważyć, że wkrótce po tym, jak Google ogłosił aktualizację Pingwina, Matt Cutts ogłosił, że przeprowadził odświeżanie danych w aktualizacji Pandy kilka dni wcześniej. Według Cuttsa odświeżenie Pandy zostało wprowadzone 19 kwietnia. Aktualizacja Penguin została wydana 24 kwietnia, ale w pierwotnym ogłoszeniu określono, że aktualizacja może potrwać kilka dni. To oczywiście utrudnia potwierdzenie, że zostałeś trafiony przez aktualizację Penguin. Aby ustalić, czy trafiła Cię aktualizacja Pandy lub Pingwina, przeanalizuj dane skierowań Google i sprawdź, czy spadły one przed 24 kwietnia.

Dlaczego zostałem trafiony? Efekty bezpośrednie a pośrednie

Aktualizacja Penguin nie stanowi reformy sposobu, w jaki Google oblicza swoje organiczne rankingi. To raczej wzmocnienie Wskazówki Google dla webmasterów , które od dawna są na miejscu. „Ta zmiana zmniejszy ranking witryn, które naszym zdaniem naruszają obowiązujące wytyczne Google dotyczące jakości” - wyjaśnia Cutts w swoim blogu dotyczącym Centralny blog Google dla webmasterów . „Zawsze celowaliśmy w spam internetowy w naszych rankingach, a ten algorytm stanowi kolejne ulepszenie naszych wysiłków na rzecz ograniczenia spamu internetowego i promowania wysokiej jakości treści. Chociaż nie możemy ujawniać konkretnych sygnałów, ponieważ nie chcemy dawać ludziom możliwości wyszukiwania wyników wyszukiwania i pogarszać doświadczenia użytkowników, nasza rada dla webmasterów polega na skupieniu się na tworzeniu wysokiej jakości witryn, które zapewniają dobre wrażenia użytkowników i stosuj metody SEO z białym kapeluszem zamiast angażować się w agresywną taktykę spamu ”.

W większości przypadków, jeśli wpłynie na ciebie aktualizacja Penguin, będzie to wynikiem bezpośredniej kary na twojej stronie. Jeśli wpychałeś słowa kluczowe do swojej treści, celowo powielając zawartość strony i poza nią, zamaskowując swoją witrynę lub stosując manipulacyjne taktyki linkowania, naruszałeś wytyczne Google. Głównym powodem są jednak nietypowe wzorce łączenia. Oznacza to, że możesz zostać ukarany za schematy linków w swojej witrynie lub pośrednio za pomocą nisko jakościowych linków scammy z sieci partnerskiej linków. W swoim ogłoszeniu Google podał następujący przykład strony, na której linki wychodzące i treść strony były całkowicie niepowiązane:

W swoim ogłoszeniu Google podał następujący przykład strony, na której linki wychodzące i treść strony były całkowicie niepowiązane:

Inne taktyki manipulacyjnego linku wymierzone w Penguina to:

- Płatne linki tekstowe wykorzystujące dokładny tekst kotwicy - Kupowanie linków z innych stron internetowych jest bezpośrednim naruszeniem wytycznych Google dla webmasterów, ponieważ Google wyświetla płatne linki jako manipulacyjną taktykę do prowadzenia rankingów.

- Spam komentarz na stronie Penguin penalizuje strony z spamem na stronie komentarza. Występuje w dwóch formach. Gdy osoby próbują kierować rankingami określonego słowa kluczowego, używając dokładnego tekstu pasującego do tych słów kluczowych w podpisach komentarzy. Lub gdy ludzie tworzą „scammy” nazwy użytkowników z dokładnym tekstem dopasowania.

- Linki z niskobudżetowych postów dla gości - Strony zaatakowane przez Penguina miały linki przychodzące z niskobudżetowych artykułów dla gości, koncentrujące się na manipulowaniu Google za pomocą tekstów zakotwiczonych, zamiast dostarczania wartościowych treści.

- Spammy linki przychodzące - wszystko może być w porządku na Twojej stronie, ale możesz zostać ranny pośrednio przez linki przychodzące do Twojej witryny. Sprawdź swoją sieć partnerską. Jeśli masz kilka linków przychodzących z wymiany linków lub innych „spamowych” stron, może to pośrednio doprowadzić do kary.

Jak mogę uniknąć kłopotów?

Mimo że aktualizacja Penguin stanowi znaczącą zmianę w algorytmie rankingu Google, należy pamiętać, że Google stale ulepsza swój algorytm. Wspólnym wątkiem we wszystkich aktualizacjach algorytmu Google jest poprawa jakości i trafności wyników wyszukiwania, przez co właścicielom witryn coraz trudniej jest manipulować swoimi algorytmami w celu kierowania rankingami. Najlepszym sposobem na przygotowanie witryny do przyszłych aktualizacji Google jest przestrzeganie wskazówek Google dla webmasterów, które pomogą Google znaleźć, zaindeksować i zaindeksować witrynę. Jeśli przestrzegasz wytycznych Google, większość tych aktualizacji nie wpłynie na Twoją witrynę. A jeśli już, to będą korzystne, ponieważ będą karać konkurencję, która zboczyła z kursu.

Jeśli witryna została trafiona przez Penguin, nadszedł czas, aby skupić się na tworzeniu wysokiej jakości treści, która zapewnia wartość dla klientów i organicznie prowadzi rankingi. Aktualizacja Penguin nie wprowadziła żadnych nowych zasad SEO. Poprawiła jedynie zdolność Google do wykrywania, kiedy jego algorytm jest manipulowany.

Pełne wskazówki dla webmasterów Google znajdziesz tutaj:

http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=pl&answer=35769

Najważniejsze najlepsze praktyki SEO to:

- Jakość treści - Zapewnij swoim gościom wysokiej jakości wrażenia na miejscu dzięki pisaniu skierowanemu do nich, a nie wyszukiwarkom. Treść powinna być wciągająca, edukacyjna i zoptymalizowana we wszystkich kanałach, np. W obrazach, wideo, mediach społecznościowych itp.

- Przegląd istniejących treści Najlepsze praktyki - Kiedy ostatni raz sprzątałeś w domu? Najlepsze praktyki SEO z przeszłości nie mają już dziś zastosowania. Upewnij się, że przeglądasz istniejące treści, aby określić, które strony są kluczowe dla Twojej strategii marketingowej, które strony zostały napisane wyłącznie w celu kierowania wyrażenia kluczowego i które strony są naprawdę korzystne dla odwiedzających.

- Przejrzyj istniejące łącza

    • Przejrzyj strony trafień - przeglądaj strony, które zostały pomalowane i ich profile linków. Czy wyglądają naturalnie, czy też wyglądają „zoptymalizowana”? Czy wszystkie Twoje linki przychodzące mają dokładnie ten sam tekst zakotwiczenia?
    • Spójrz na swój profil linków wychodzących - Czy linki są odpowiednie do głównego tematu / treści strony?

- Sprawdzaj metadane i znaczniki tytułów - Czy wypełniałeś swoje metadane i tagi tytułów słowami kluczowymi lub powielaniem treści?

- Przejrzyj profil społecznościowy - chociaż w tej aktualizacji media społecznościowe nie były wyraźnie wymienione w tej aktualizacji, powinniśmy się spodziewać, że zostanie ona uwzględniona w nadchodzącej aktualizacji algorytmu. Upewnij się, że Twój profil społecznościowy nie jest zoptymalizowany. Czy wszyscy twoi ulubieńcy / przyjaciele pochodzą z jednej grupy? Czy w przeszłości kupiłeś „Lubi” lub znajomych z Facebooka? Te praktyki mogą sprawić, że zostaniesz oflagowany.

Wniosek

Ostatecznie aktualizacja Penguin nie zmieniła niczego, co Google nie uznało za niedopuszczalne w wytycznych dla webmasterów. Google od ponad roku głosi te same tematy - cenną zawartość strony i poza nią, logiczną architekturę witryny i naturalnie pozyskiwane linki. Aktualizacja Penguin to przypadek, w którym Google naprawdę egzekwuje obowiązujące zasady i zamyka luki, które webmasterzy wykorzystali do manipulowania swoim algorytmem. W przyszłości ważne jest zrozumienie wytycznych Google i pełne ich przestrzeganie. Jak zawsze, upewnij się, że architektura witryny jest dobra, aby wyszukiwarki mogły szybko i skutecznie indeksować Twoją witrynę, pisać treści dla czytelników, a nie wyszukiwarki, zawierać linki wychodzące, które mają znaczenie kontekstowe, i tworzyć treści, które są ciekawe, łatwe do udostępniania i wartościowy.

Skąd mam wiedzieć, czy moja witryna została trafiona?
Dlaczego zostałem trafiony?
Jak mogę uniknąć kłopotów?
Py?
Czy wyglądają naturalnie, czy też wyglądają „zoptymalizowana”?
Czy wszystkie Twoje linki przychodzące mają dokładnie ten sam tekst zakotwiczenia?
Czy w przeszłości kupiłeś „Lubi” lub znajomych z Facebooka?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?