СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Aerospike New Site Launch zwiększa ruch SEO 171% Case Study

 1. Wyzwanie Popraw widoczność wyszukiwarki (SEO) dla nowej strony internetowej Aerospike. Aerospike...
 2. Plan przejścia domeny
 3. Keyword Research
 4. Strategia SEO na miejscu
 5. Off-Site SEO Strategy
 6. Zarządzanie uruchomieniem witryny
 7. Zarządzanie po uruchomieniu
 8. Wyniki
 9. O Aerospike

Wyzwanie

Popraw widoczność wyszukiwarki (SEO) dla nowej strony internetowej Aerospike. Aerospike miał wyzwanie uruchomienia nowej strony internetowej z nowymi treściami, a także zmiany nazwy domeny (z www.citrusleaf.com na www.aerospike.com) i marki, dzięki czemu ważne jest, aby nowa witryna nadal była widoczna dla ludzie poszukujący starej marki.

Po współpracy z Aerospike w celu zrozumienia ich działalności i perspektyw, Obility opracowała kompleksową strategię SEO i plan przejścia na stronę, które obejmowały badania słów kluczowych, zalecenia SEO na miejscu, a także strategię rozwoju SEO.

Plan przejścia domeny

Ponieważ Aerospike nie tylko projektowało nową witrynę, ale także całkowicie zmieniało domeny, konieczne było, aby Obility nakreśliła plan przejścia domeny SEO w celu utrzymania trakcji SEO starej domeny i zapewnienia, że ​​została ona zastosowana w nowej domenie.

Na początek Obility współpracowała z Aerospike w celu mapowania przekierowań strona po stronie 301 ze starej strony na nową. Korzystając z bota / przeszukiwacza strony internetowej, Obility była w stanie zidentyfikować wszystkie strony na starej domenie, które wymagały przekierowania. Zapewniło to nie tylko przeniesienie potencjału kapitałowego i potencjału rankingowego uzyskanego przez starą stronę do nowego, ale także zapewniło pozytywne wrażenia użytkowników osobom, które wcześniej dodały zakładki do starych stron.

Next Obility skonfigurowało zarówno starą domenę, jak i nową domenę w Narzędziach Google dla webmasterów, ponieważ jest to podstawowy sposób komunikowania się z Google, że nastąpiła zmiana domeny, co zapewnia minimalne straty w rankingach podczas przejścia. Ponadto Google Webmaster Tools jest doskonałym źródłem informacji diagnostycznych dla zdrowia przejścia domeny. Obility stworzyła także mapę witryny XML dla obu stron, aby zapewnić, że wyszukiwarki będą powiadamiane o wszystkich adresach URL w każdej domenie.

Wreszcie, Obility tworzy plan krok po kroku dotyczący dnia premiery, w tym szczegółowe informacje na temat czasu przesyłania mapy witryny za pomocą Narzędzi Google dla webmasterów, a także tworzenia harmonogramu regularnych audytów SEO nowej witryny w celu szybkiego wykrywania błędów.

Keyword Research

Na początek Obility musiała dokładnie zrozumieć, w jaki sposób perspektywy poszukują rozwiązań Aerospike, ponieważ jest to podstawa solidnej strategii SEO. Tak więc Obility zaczęło się od badania słów kluczowych. Aby zbudować odpowiednią i wyczerpującą listę docelowych słów kluczowych, Obility korzystała z opinii Aerospike, danych wyszukiwarki, przeglądu celów słów kluczowych konkurentów, raportów analityków branżowych i forów branżowych. Rezultatem było ponad 500 słów kluczowych, które potencjalnie wykorzystują do znalezienia rozwiązań oferowanych przez Aerospike.

Kolejnym krokiem było dalsze filtrowanie listy słów kluczowych, w tym tylko najlepsze możliwości uwzględnienia słów kluczowych w nowej witrynie. Aby to zrobić, Obility najpierw podzielił słowa kluczowe na główne tematy, a następnie zorganizował słowa kluczowe w zależności od tego, na jakim etapie reprezentowali cykl zakupów B2B. Porządkowanie słów kluczowych według etapu cyklu zakupu zapewniło, że nowa witryna będzie widoczna dla potencjalnych klientów zarówno na etapie „odkrywania”, jak i „wyszukiwania rozwiązań”. Wreszcie, Obility wykorzystała takie parametry, jak objętość wyszukiwania słów kluczowych, trudność rankingu i trafność, aby zawęzić listę dalej.

Pozostały 72 najlepsze, najwyższe potencjalne cele słów kluczowych ROI, z których następnie Obility zbudowała SEO na miejscu i strategię SEO poza stroną.

Strategia SEO na miejscu

Teraz, gdy zidentyfikowano cele słów kluczowych, Obility zmieniło narzędzia zgodnie z zaleceniami technicznymi i treściowymi dla nowej strony internetowej. Ponieważ Aerospike był w trakcie budowy nowej witryny, Obility otrzymała bezpośredni dostęp do serwera pomostowego i nowego zaplecza, aby pomóc w realizacji zaleceń.

Obility zaczęło się od inwentaryzacji hierarchii nowej witryny, mapowania badań słów kluczowych na istniejące strony. Dzięki temu procesowi Obility odkryła wiele nisz, które nie były reprezentowane na nowej stronie internetowej. Aby zapewnić widoczność nowej strony dla tych nisz, Obility zaleciła utworzenie 22 nowych stron. Co więcej, Obility napisała wszystkie tagi META na stronie, zaktualizowane tagi ALT obrazu w całej witrynie i pomogła stronom po stronie z zaleceniami dotyczącymi treści, aby poprawić kierowanie.

Zmieniająca się koncentracja, Obility następnie pracowała nad zaleceniami technicznymi, pomagając zbudować plik robots.txt firmy Aerospike, mapę witryny XML, a także implementując wtyczkę SEO do zaplecza witryny, która pozwalała na niestandardowe tagi META, jak również implementację kanonicznej strony po stronie i znaczniki robotów META. Aby zapewnić, że nowa strona utrzyma istniejącą trakcję SEO, Obility zmapowała również niezbędne przekierowania 301 ze starej domeny www.citrusleaf.com do nowej strony www.aerospike.com, która została następnie wprowadzona przez zespół programistyczny Aerospike.

Off-Site SEO Strategy

Ponieważ pozyskiwanie linków przychodzących jest naturalnie ważną częścią poprawy widoczności wyszukiwarek w czasie, Obility opracowało plan i taktykę wdrożenia po wprowadzeniu. W tym planie określono konkretne cele związane z linkami do realizacji po uruchomieniu witryny, w tym możliwości blogowania gości, zalecenia optymalizacji komunikatów prasowych, witryny medialne i wiele linków kierowanych przez konkurentów, których Aerospike powinien również realizować.

Ponadto, aby zapewnić zgodność z wytycznymi wyszukiwarek, a także zapewnić wysoki zwrot z inwestycji Aerospike, Obility przedstawiła przykłady pomysłów na marketing treści, które można wykorzystać w naturalny sposób pozyskując linki przychodzące. Zawarte w rekomendacjach Obility były pomysły na infografikę, pomysł na program stypendialny dla uczelni, a także sponsorowane możliwości postowe. Są to działania o wysokiej rentowności poza firmą, ponieważ mają one również zalety marki i marketingu poza SEO.

Zarządzanie uruchomieniem witryny

Wreszcie! Nadszedł czas na uruchomienie witryny, a ponieważ strona została zmieniona z dnia na dzień, Aerospike i Obility ściśle współpracowały przy wdrażaniu wszystkich elementów strategii SEO Obility. W następnym tygodniu Aerospike i Obility wykryły wiele nowych problemów z treścią na nowej stronie, aby je naprawić, a także ponad 10 wczesnych 404 stron błędów. Ponadto pojawiły się problemy z poprawnym odczytaniem pliku robots.txt przez wyszukiwarki, a Obility współpracowało z zespołem programistycznym Aerospike w celu naprawienia pliku, zapewniając indeksowanie odpowiedniej treści w nowej domenie.

Zarządzanie po uruchomieniu

W miesiącu następującym po uruchomieniu witryny Obility kontynuowała aktualizację tagów META na stronie, a także regularnie przeprowadzała indeksowania witryn, aby aktywnie reagować na nowe przeszkody SEO. Obility rozpoczęła również wdrażanie strategii SEO Off-Site, współpracując bezpośrednio z firmą PR Aerospike, aby zoptymalizować wstępne komunikaty prasowe. Zapewniło to, że cała wielka prasa, którą otrzymywał Aerospike, pomogłaby w miarę możliwości w rankingu docelowych słów kluczowych. Obility i Aerospike pracowały razem nad tym, aby strona www.aerospike.com znalazła się w Wikipedii, a Obility zaczęła docierać do postów dla gości i docelowych katalogów zgodnie ze strategią SEO poza siedzibą.

Wyniki

Wyniki

 • Ponad 150% wzrost wartości nie-markowego ruchu w wyszukiwarkach generowanego po zaledwie 2 miesiącach, w tempie umożliwiającym osiągnięcie 2-krotnego miesięcznego kosztu usług SEO i wzrost
 • 171% wzrost miesięcznego ruchu w wyszukiwarkach nie markowych (ruch SEO)
 • Początek rankingu pierwszej strony dla wielu docelowych słów kluczowych, w tym pierwsza pozycja „bazy danych nosql w czasie rzeczywistym” oraz druga pozycja „replikacja centrum danych”.
 • Nowa strona internetowa z powodzeniem zajmuje pierwsze miejsce pod względem dotychczasowej marki, zapewniając najlepsze możliwe wrażenia użytkownika.

Nowa strona internetowa z powodzeniem zajmuje pierwsze miejsce pod względem dotychczasowej marki, zapewniając najlepsze możliwe wrażenia użytkownika

O Aerospike

Aerospike została założona przez weteranów branży baz danych i sieci, którzy byli sfrustrowani wszystkim, co było dostępne. Ich cel był ambitny: zbudować pierwszy system przechowywania i zarządzania danymi z możliwością obsługi dużych danych w czasie rzeczywistym zarówno w niesamowitej prędkości, jak iw nieskończonej skali.

Rezultatem ich wysiłków był Aerospike, szybki Key Value Store i jedyna baza danych NoSQL (bez schematu) działająca w czasie rzeczywistym, która łączy najlepsze praktyki w tradycyjnych technologiach bazodanowych i systemach rozproszonych w celu przewidywalnego przetwarzania transakcji o dużej prędkości dla celów krytycznych, generujących przychody aplikacje.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?