СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

7 źródeł, aby karmić sprzedawcę internetowego

  1. 1. PPCHERO
  2. 2. Oficjalny blog Google AdWords
  3. 3. Thinkwithgoogle
  4. 4. SearchEnginewatch
  5. 5. Wyszukiwarki
  6. 6. Poświadczona wiedza
  7. 7. BlueFountainMedia

Max Zakhozhiy

15 września | 2015

Dzisiaj postanowiłem udostępnić wszystkie te źródła, których używam do wyszukiwania nowych lub aktualizowania starych informacji reklama kontekstowa jak również inne usługi. Istnieje wiele zasobów, które są w jakiś sposób związane z marketingiem internetowym, wybrałem dla ciebie, moim zdaniem, najlepsze z nich.

1. PPCHERO

PPCHERO

PPCHERO - Doskonały zasób dla ppc-Schnicka, który nie stoi w miejscu i chce być „w trendzie”. Mieć najbardziej istotne informacje o niszy i wiedzieć, jak ją wdrożyć. Zacząłem czytać ten zasób dosłownie od pierwszego dnia, kiedy zacząłem prowadzić marketing internetowy. W segmencie angielskim zawsze jest więcej informacji, często są one nowsze i wysokiej jakości. Do czasu, gdy informacje pojawią się w rosyjskim tłumaczeniu, może upłynąć co najmniej kilka dni lub tygodni.

2. Oficjalny blog Google AdWords

Oficjalny blog Google AdWords

Jeśli ściśle współpracujesz z Google AdWords, musisz przeczytać oficjalny blog adwords . Pozwoli ci to być pierwszym, który dowie się o wszystkich innowacjach w systemie, planach i testach beta. Oczywiście, niektóre z wersji beta na blogu mogą nie zostać wymienione natychmiast, ale częściej tam można znaleźć informacje.
Rosyjska wersja oficjalnego bloga da ci te same informacje, ale częściej z opóźnieniem wynoszącym tydzień lub dwa, w porównaniu z wersją angielską.

3. Thinkwithgoogle

Thinkwithgoogle

Thinkwithgoogle Idealny do wyszukiwania nowych pomysłów, przypadków i przydatnych narzędzi marketingowych. Zasób jest niezwykły, ponieważ nie ogranicza się do reklamy cpc i stanowi okazję do wyjścia poza zwykłe wyszukiwanie lub marketing wyświetlania. Ponadto, jeśli Twoja firma wydaje promo na święta - tutaj możesz również zapoznać się z najlepszymi przypadkami liderów rynku i tylko poradami Google dotyczącymi prowadzenia promocji. Link do strony za pomocą proponowanych narzędzi tutaj .

4. SearchEnginewatch

SearchEnginewatch

SzukajEnginewatch zawiera informacje nie tylko na ppc, ale także na SEO, SMM, content marketingu, analityce itp. Idealny do czytania w porze lunchu lub po prostu w wolnym czasie. Artykuły są zazwyczaj zróżnicowane, od informacji o innowacjach po studia przypadków.

5. Wyszukiwarki

Wyszukiwarki

Zwykle rozważam wyszukiwarek jako rosyjskojęzyczny analog poprzedniego zasobu. Tutaj możesz przeczytać artykuły na wybrane tematy (SEO, PPC, SMM), przeczytać informacje prasowe lub recenzje prezentacji konferencyjnych. Ale minus jest taki sam jak w przypadku angielskiej i rosyjskiej wersji bloga Google - informacje pojawiają się w ciągu kilku dni lub tygodni po opublikowaniu na zasobach w języku angielskim.

6. Poświadczona wiedza

Poświadczona wiedza

Certyfikowana wiedza radykalnie różni się od poprzednich zasobów. Źródłem jest usługa szkolenia marketerów online z płatnym członkostwem. Ale wszędzie są obejścia - jest tu świetny blog, który można odczytać całkowicie za darmo i zdobyć nową wiedzę na temat ppc.

7. BlueFountainMedia

BlueFountainMedia

Bluefountainmedia reprezentują także nie tylko źródło informacji, ale usługę marketingową. W blogu można znaleźć wiele przydatnych informacji nie tylko na temat ppc lub seo, ale także ogólnych informacji na temat marketingu cyfrowego.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?