СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

7 wtyczek do optymalizacji mobilnej WordPress

  1. 1. WPtouch
  2. 2. iThemes Mobile
  3. 3. Duda Mobile Website Builder
  4. 4. Dowolny mobilny przełącznik tematów
  5. 5. Mobile Smart
  6. 6. WP Mobile Edition
  7. 7. WP Mobile Detector Mobile Plugin
  8. Podsumowując

W ostatnich latach udział ruchu mobilnego rośnie dosłownie na naszych oczach, aw niektórych kwestiach od dawna dominuje. Dlatego w przededniu 2015 r. Strony bez optymalizacji mobilnej wyglądają jakoś niezbyt przyjaźnie. Okazuje się, że właściciel zasobu znajduje się w bębnie użytkowników, którzy odwiedzili jego witrynę z urządzeń mobilnych. W ostatnich latach udział ruchu mobilnego rośnie dosłownie na naszych oczach, aw niektórych kwestiach od dawna dominuje

Tablety mogą również radzić sobie z wersjami witryn dla komputerów stacjonarnych, ale z telefonu nie zawsze wygodnie jest korzystać z niezoptymalizowanych witryn. I czasami całkowicie niemożliwe.

W WordPress ten problem jest znacznie łatwiejszy w obsłudze niż w jakimkolwiek innym CMS. Natychmiast należy zauważyć: jeśli witryna jest nadal na etapie rozwoju, należy zamówić / kupić tylko szablon adaptacyjny (responsywny). Obawiam się, że w 2015 roku będzie źle bez odpowiedzi!

Jeśli Twoja witryna ma zaplanowany lub już duży ruch, a także duży odsetek ruchu mobilnego, sensowne może być wykonanie mobilnej wersji witryny. Oznacza to, że podczas logowania z urządzenia mobilnego użytkownik automatycznie przekierowuje do wersji mobilnej. Możesz pójść dalej i sprawić, aby wersja mobilna była ogólnie niezależna od głównej strony. Ponownie, w ramach WordPress, wszystkie te zadania są dość trywialne, rozwiązane w ramach najbardziej minimalnych budżetów.

Dzisiaj chciałbym porozmawiać o kilku wtyczkach WordPress, które pomogą Ci zoptymalizować witrynę pod kątem urządzeń mobilnych. Ale proszę, nie myśl, że instalowanie wszystkich polecanych przeze mnie wtyczek, twoja strona zostanie zoptymalizowana w jak największym stopniu. Kategorycznie nie! Każda wtyczka wykonuje swój zakres zadań, każdy ma swoje własne cele, funkcjonalność i możliwości. Właściwie zostaną one omówione dzisiaj.

1. WPtouch

Być może najpopularniejsza i najłatwiejsza w użyciu wtyczka, która zamiast aktywnego motywu pokaże użytkownikom mobilnym lekki szablon mobilny. Oprócz wielu podstawowych ustawień bezpłatna wersja wtyczki zawiera takie tradycyjne funkcje, jak konfigurowanie typografii, mediów społecznościowych, marki, lokalizacji itp. Główną zaletą WPtouch jest to, że działa natychmiast po aktywacji. Ponadto pozwala użytkownikom przełączać się między główną i mobilną wersją witryny. Wersje komercyjne szablonu obejmują szersze ustawienia, a także pakiet motywów mobilnych i wsparcie techniczne.

Pobierz

2. iThemes Mobile

Wtyczka jest podobna do poprzedniej - z całą swoją prostotą w pełni optymalizuje witrynę pod kątem urządzeń mobilnych. Ma co najmniej podstawowe ustawienia i zawiera pakiet gotowych szablonów mobilnych. Warto również zwrócić uwagę na możliwość tworzenia własnych tematów. Ponadto można przypisać różne motywy dla różnych urządzeń mobilnych do przenośnych konsol do gier. Wtyczka iTheme Mobile ma ulepszoną płatną wersję.

Pobierz

3. Duda Mobile Website Builder

Dzięki wtyczce DMWB możesz stworzyć swój własny motyw mobilny. Po zainstalowaniu i aktywacji DMWB, zostaniesz przeniesiony do strony dewelopera, gdzie możesz utworzyć układ swojej przyszłej witryny za pomocą edytora wizualnego. W przeciwieństwie do innych mobilnych wtyczek optymalizacyjnych, z Duda Mobile możesz stworzyć witrynę mobilną w tym samym stylu co główna. Warto przypomnieć, że za wszystkie dobre rzeczy w tym życiu trzeba zapłacić, a DMWB nie jest wyjątkiem. Darmowa wersja wtyczki niestety wyświetli reklamy innych firm i nie pozwoli na powiązanie witryny mobilnej z domeną główną. Dlatego rozwiązanie jest odpowiednie tylko dla określonego zakresu witryn.

Pobierz

4. Dowolny mobilny przełącznik tematów

Bardzo prosta wtyczka, której narzędzie po prostu się przewraca. Jego istota polega na tym, że wtyczka aktywuje różne motywy dla różnych urządzeń. Na przykład można zdefiniować 3 tematy: złożone, prostsze i możliwie najprostsze. I skonfiguruj je w taki sposób, aby złożony temat był aktywowany tylko dla użytkowników pochodzących z komputerów osobistych lub laptopów, który jest prostszy - dla tabletów i tabletów, a najbardziej ascetyczny dla telefonów komórkowych. Ponadto możesz przejść dalej i przypisać konkretne tematy dla użytkowników iPhone'a, Androida, Windows Mobile, Blackberry, Opery Mini itp.

Pobierz

5. Mobile Smart

Funkcjonalność Mobile Smart jest podobna do funkcjonalności poprzedniej wtyczki. Wtyczka ma również minimalne ustawienia. Możesz przypisać konkretny szablon swoim użytkownikom mobilnym, a także wyświetlić łącze do przełączania między wersjami mobilnymi i komputerowymi witryny. Dodatkowo wtyczka ma płatną wersję rozszerzoną, która umożliwia przekierowanie użytkowników mobilnych do subdomeny. Na przykład m.yoursite.com.

Pobierz

6. WP Mobile Edition

Prosta wtyczka wykrywająca użytkowników mobilnych i aktywująca dla nich szablon mobilny. Wtyczka ma wiele ustawień, obsługę AdSense, sieci społecznościowych, ale nie powiedziałbym, że jest wygodny i elastyczny. Mówiąc delikatnie, amator.

Pobierz

7. WP Mobile Detector Mobile Plugin

WP Mobile Detector wykrywa użytkownika mobilnego i aktywuje jeden z motywów mobilnych wtyczki. Obecnie dostępnych jest dziewięć wstępnie zainstalowanych motywów. Wtyczka ma również płatną wersję ulepszoną, która pozwala pozbyć się natrętnej reklamy, a także możliwość określenia konkretnych urządzeń i prowadzenia statystyk.

Pobierz

Podsumowując

Jeśli szukasz prostego rozwiązania do poprawnego wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych, darmowa wersja WPtouch dostępna w repozytorium WordPress będzie doskonałym wyborem. Jeśli chcesz po prostu aktywować użytkowników mobilnych, ułatwi ci to lżejszy motyw - Przełącznik motywów. Ulepszona wersja WPtouch i jej alternatywa iTheme to po prostu fantastyczna opcja dla programistów. Obie wtyczki mają najszerszy zakres funkcji i wsparcia technicznego.

Wszystkie najnowsze i najciekawsze na świecie WordPress w moim Kanał telegramu . Subskrybuj!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?