СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

7 błędów SEO sklepów internetowych

Porozmawiajmy dzisiaj o popularnych błędach SEO popełnianych przez właścicieli małych sklepów internetowych

Porozmawiajmy dzisiaj o popularnych błędach SEO popełnianych przez właścicieli małych sklepów internetowych. O błędach, które można nazwać nie tylko ważnymi, ale także niezwykle ważnymi, ponieważ ich korekta jest podstawą, po której można rozpocząć poważną pracę nad wprowadzeniem sklepu internetowego na szczyt. Oto 7 błędów, które dla siebie podkreśliłem:

1) Brak opisu towarów

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​zazwyczaj takie podejście grzeszy w internetowych sklepach z upominkami (w szerokim znaczeniu) i odzieży. Niestety, całkowity brak opisu tekstu praktycznie kończy szanse wejścia na stronę 10, nawet w przypadku zapytań o niskiej częstotliwości. Pamiętaj, aby dodać je do karty przedmiotu.

2) Opis od producenta

Dodaj opis od producenta - to bezpośredni krok do filtrów z wyszukiwarek. Chodzi o to, że te opisy są dystrybuowane do wielu sklepów internetowych. A lwia część pozostawia tekst w oryginalnej formie. Wszystko to prowadzi do wielu stron z nieunikalną zawartością i filtrami Yandex i Google (nie licząc faktu, że takie teksty zazwyczaj nie są sprzedawane, ale ten problem wykracza poza zakres tego artykułu).

3) Brak recenzji produktów

Około 70% nabywców sklepów internetowych przed dokonaniem zakupu poszukuje opinii na temat produktów w sieci. Oznacza to, że jeśli w witrynie nie ma takich recenzji, po prostu brakuje bardzo dużego odsetka odbiorców. Tak, a artykuły-recenzje będą łatwiejsze do zdobycia niż sprzedawanie stron. Więcej informacji można znaleźć w moim ostatnim artykule. Recenzje SEO. Jak radzić sobie z negatywem?

4) Ignorowanie popytu podczas pisania tekstów

Podczas kompilowania tytułów produktów, stron tytułowych i opisów produktów pamiętaj o uwzględnieniu popytu na wyszukiwanie i słów kluczowych, dla których chcesz przenieść tę stronę. W przeciwnym razie może okazać się prostą sytuacją, gdy będziesz promować to, czego nikt nie szuka. Jest to częsty błąd sklepów z dużą liczbą towarów.

5) Nie unikalne tytuły

Innym problemem związanym z dużymi sklepami internetowymi są duplikaty tagów tytułu. Konieczne jest monitorowanie ich wyjątkowości i unikanie tych samych wartości. Można powiedzieć, że szkoła SEO, ale jeśli chodzi o zakupy online, z jakiegoś powodu wielu już nie przestrzega tak prostej zasady.

6) Nie mówisz url

Co to jest mówiący adres URL? Oto jest: http://boffobooks.ru/book-217571-polnyj-vpered-kak-govard-shulc-vernul-starbucks-dushu.html . Widzimy nazwę książki bezpośrednio w adresie witryny. W przypadku SEO bardzo ważne jest tworzenie takich adresów URL dla wszystkich produktów, a nie bezosobowych identyfikatorów.

7) Wiele duplikatów treści

Strony do drukowania, archiwa rubryk z różnymi elementami sortowania, znacznikami itp., Które tworzą duplikaty, powinny zostać zamknięte przed indeksowaniem przez wyszukiwarki w pliku robots.txt. Jest to ważny punkt, ponieważ w przypadku duplikatów stron można również uzyskać sankcje. Zwłaszcza na dużej stronie, którą można bezpiecznie przypisać do zakupów online.

A jakie błędy w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek w sklepach internetowych można by wyróżnić?

Jak radzić sobie z negatywem?
A jakie błędy w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek w sklepach internetowych można by wyróżnić?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?