СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

6 strategii Black Hat SEO, których należy unikać

  1. Dlaczego strategie Black Hat nie działają
  2. Używanie słów kluczowych, które nie są odpowiednie
  3. Nadmiar słów kluczowych w treści
  4. Powielanie zawartości innej witryny
  5. Artykuły spinningowe
  6. Linki płatne / nadmiarowe
  7. Strona maskująca

Termin „czarny kapelusz” jest synonimicznie związany z czarnym charakterem lub złym facetem. W przypadku optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) czarny kapelusz odnosi się do strategii, które są uważane za nieetyczne i naruszają umowy o świadczenie usług (TOS). Te strategie czarnego kapelusza były używane w całej historii Internetu, aby fałszywie zwiększać rankingi stron i jako sposób na oszukanie botów wyszukiwarki Google.

Dlaczego strategie Black Hat nie działają

Obraz przez Flickr Petr Sejba

Google nieustannie śledzi najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii informatycznych, dzięki czemu roboty indeksujące są coraz inteligentniejsze każdego dnia. W rzeczywistości Google publikuje aktualizacje algorytmów około 600 razy w roku. Oprócz nieetycznych strategii czarnych kapeluszy, które niewiele robią, aby poprawić wrażenia konsumentów, mogą również zaszkodzić rankingowi SEO.

Ważne jest, aby znać najpowszechniejsze techniki czarnych kapeluszy, aby wiedzieć, czego unikać. Zamiast próbować oszukać system, najlepiej stosować strategie z białym kapeluszem, które prawdopodobnie poprawią ogólne wrażenia użytkownika i zapewnią lepsze wyniki konwersji. Oto niektóre z najczęstszych strategii czarnego kapelusza w historii SEO, których należy unikać.

Używanie słów kluczowych, które nie są odpowiednie

Strategia słów kluczowych jest jednym z najważniejszych elementów SEO. Polega na identyfikacji, a następnie wykorzystaniu słów kluczowych, których szuka docelowa grupa odbiorców. Uwzględniając te słowa kluczowe w całej witrynie, możesz zwiększyć swoje rankingi, gdy potencjalni klienci szukają tych konkretnych słów lub fraz. Użyte słowa kluczowe powinny jednak być odpowiednie dla firmy i sprzedawanych przez nią usług lub produktów.

Wypełnienie strony internetowej słowami kluczowymi, które nie są istotne, może spowodować dodatkowe kliknięcia strony. Problem polega jednak na tym, że te kliknięcia stron szybko opuszczą witrynę, gdy uświadomią sobie, że treść nie jest odpowiednia do tego, czego szukają.

Nadmiar słów kluczowych w treści

Pierwsze wydanie słów kluczowych skłoniło wiele osób do przekonania, że ​​po prostu musiały wypełnić swoją stronę słowami kluczowymi, które były związane z ich rodzajem działalności. Chociaż to założenie jest nieco prawdziwe, możliwe jest posiadanie zbyt wielu słów kluczowych. Nadużywanie słów kluczowych pozostaje dziś jedną z najczęstszych taktyk SEO Black Hat.

Overstuffing to metoda, która tworzy chaos i treść, która nie jest naturalna i po prostu nie ma sensu. Boty Google ewoluowały i mogą identyfikować upychanie słów kluczowych. Przystosowali się do zrozumienia podstawowej gramatyki, struktury zdań i naturalnego przepływu komunikacji, a strona, która przecenia słowa kluczowe, nie będzie się dobrze rangować.

Powielanie zawartości innej witryny

Tworzenie treści wysokiej jakości wymagają czasu, umiejętności i wiedzy najlepszych i najnowszych praktyk SEO. Dodatkowo, treść jest jedną z najważniejszych metod dobrego pozycjonowania na miejscu. Aby ograniczyć czas i badania słów kluczowych, niektóre firmy podjęły się powielania treści innych witryn.

Powielanie treści jest problematyczne, ponieważ roboty Google dostosowały i regularnie skanują strony internetowe w poszukiwaniu duplikatów lub powiązanych treści. Boty Google mają również możliwość zidentyfikowania oryginalnego twórcy treści, co oznacza, że ​​witryny, które skopiowały treść strony, zostaną zidentyfikowane i trafią do rankingu SEO.

Artykuły spinningowe

Spinning content został stworzony jako sposób na zwiększenie ilości treści na stronie bez faktycznego poświęcania jej dużo czasu lub wysiłku. Użytkownicy stwierdzili, że biorąc jedno zdanie, które zawierało docelowe słowo kluczowe, a następnie obracając je w kółko, aby powiedzieć to samo w inny sposób, mogą mieć więcej słów kluczowych na stronie.

Wprowadzenie semantyki Google do wyszukiwania dyskwalifikowało spun content. Zwracając uwagę na normalną semantykę języka potocznego, roboty Google mają teraz możliwość identyfikowania treści i stron, które zasadniczo zmieniają to samo w kółko, jako prawdopodobne wypełnienie spamem i niskiej jakości. Oznacza to, że treść jest jasna, zwięzła i dobrze przygotowany jest ważniejszy niż kiedykolwiek .

Linki płatne / nadmiarowe

Jednym z pierwszych kalkulatorów autorytetu SEO były linki. Witryna z wieloma linkami zewnętrznymi jest uważana za autentyczną i użyteczną. Jednak gdy ludzie zaczęli się uczyć o znaczeniu łączenia, nadużyli koncepcji i zaczęli linkować do wszystkiego i do wszystkiego. Pojawiły się witryny handlu linkami, a ludzie znaleźli nieetyczne sposoby na zwiększenie liczby linków do swoich stron. Niektórzy użytkownicy płacili za linki. Inni spamowali strony z komentarzami, po prostu upuszczając link do własnej strony.

Doprowadziło to do wzrostu ilości treści internetowych wypełnionych spamem i nieistotnymi informacjami. Również roboty Google dostosowały się do tej zmiany i zaczęły zwracać uwagę na lokalizację linku. Dzisiaj wyniki opierają się na jakości linków, a nie na ilości. Ponadto w 2005 r. Google połączyło się z innymi głównymi wyszukiwarkami i opracowało plan obsługi epidemii linków płatnych. Wprowadzono atrybut nofollow, aby właściciele witryn mogli nie zezwalać na niezatwierdzone linki prowadzące do ich witryny.

Strona maskująca

Maskowanie odnosi się do metody wyłudzania wyszukiwarek do przeszukiwania jednej strony, ale dostarczania użytkownikom innej strony. Ukryta strona wykorzystuje strategie SEO, które prowadzą do wyższych rankingów. Ale gdy użytkownik kliknie link, zostanie skierowany do zupełnie innej witryny. Witryna identyfikuje użytkownika według jego adresu IP i wysyła roboty Google do jednej strony, a użytkowników do innej. W większości przypadków strony są rozdzielone, ponieważ zawartość na drugiej stronie jest spamem, nieistotna lub zawiera złośliwe zamiary.

Wyszukiwarki nie tylko nie lubią zamaskowanych stron internetowych, ale mogą również prowadzić do znaczących konsekwencji w rankingu. Mogą to być strony internetowe wykorzystujące metody maskowania całkowicie usunięty z rankingów a strona została umieszczona na czarnej liście. Witryna na czarnej liście uniemożliwia jej umieszczenie w rankingu w głównych wyszukiwarkach.

Internet został stworzony, aby zapewnić użytkownikom bazę danych przydatnych informacji, które były łatwo dostępne. Techniki czarnego kapelusza niszczą to doświadczenie. Wdrożenie strategii czarnego SEO SEO może spowodować utratę rankingów, a nawet całkowite usunięcie z rankingu SEO.

Heather Hardy

Heather Hardy jest niezależną pisarką specjalizującą się w trendach w branży nieruchomości, podróży i marketingu cyfrowego. Lubi poruszać się po cyfrowym świecie i tworzyć treści, które są wciągające i przydatne.

Wyświetl wszystkie posty

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?