СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

5 sposobów na poprawę rankingu Google w SERPach z CDN

  1. 5 sposobów na poprawę rankingu Google w 2018 roku
  2. 1. Zmniejsz średnią prędkość ładowania strony
  3. 2. Zwiększ czas na stronie AKA „Czas przebywania”
  4. 3. Zmniejsz współczynnik odrzuceń
  5. 4. Zaimplementuj HTTPS i HTTP / 2
  6. 5. Przyspieszenie Indeksowanie w wyszukiwarce grafiki Google
  7. streszczenie

Przez Cody Arsenault

Zaktualizowano 22 czerwca 2017 r

Zaktualizowano 22 czerwca 2017 r

Każdy chce zwiększyć pozycję w SERP, a różnica między rankingami pierwszej i drugiej strony w Google może być dniem i nocą, jeśli chodzi o ruch i generowanie większej liczby potencjalnych klientów. Wydajność sieci odgrywa kluczową rolę w strategii poprawy rankingów Google w SERP. ZA Sieć dostarczania treści (CDN) może pomóc ci osiągnąć pożądane rankingi pierwszej strony na pięć różnych sposobów; wykorzystując współczynnik rankingowy HTTPS, zmniejszając całkowity czas ładowania, „czas oczekiwania”, współczynnik odrzuceń i przyspieszając indeksowanie obrazów.

5 sposobów na poprawę rankingu Google w 2018 roku

Brian Dean, ekspert ds. SEO w Backlinko, niedawno opublikował wspaniałe studium przypadku, w którym on i niektórzy z jego znanych partnerów danych, SEMRush, Ahrefs i innych przeanalizował 1 milion wyników wyszukiwania Google . Celem badania było wykazanie korelacji między rankingami pierwszej strony w SERP i współczynnikami rankingu Google. Poniżej omówimy, w jaki sposób CDN może pomóc w implementacji niektórych spostrzeżeń wynikających z ustaleń Briana, a także dodatkowych czynników rankingowych, o których powinieneś wiedzieć i skupić się na nich.

1. Zmniejsz średnią prędkość ładowania strony

Oczywiście pierwszym sposobem na poprawę rankingu Google w SERPach jest zmniejszenie średniej szybkości ładowania strony! Powiedzieliśmy to wiele razy, ale nie możemy wystarczająco podkreślić, jak ważne jest to. Google kocha szybkie strony internetowe. Jeśli istnieją podobne witryny o porównywalnym DA, długości treści, linkach zwrotnych itp. Google najprawdopodobniej wybierze najszybszy, który pokaże pierwszy w SERP. W pewnym momencie wydarzenie Google posunęło się aż do testowania czerwone etykiety w SERPach oznaczonych „Slow” dla stron, które uznała za niewystarczająco szybkie.

Google mówił o korzystanie z prędkości witryny w rankingach wyszukiwania w sieci od 2010 r. i że szybsze witryny tworzą szczęśliwych gości, którzy następnie spędzają więcej czasu w witrynie.

Przyspieszenie stron internetowych jest niezwykle ważne. Szybsze strony internetowe oznaczają zadowolonych klientów. PageSpeed ​​staje się istotny dla rankingów . - Matt Cutts

W badaniu Briana Deana wykorzystali szybkość domeny Alexa do analizy mediany czasu ładowania 1 miliona domen. Nic dziwnego, że istniała bezpośrednia korelacja między średnią szybkością ładowania strony a rankingiem Google w SERP.

Kolejne studium przypadku przeprowadzone przez Moz kilka lat temu pokazało, że tak się dzieje TTFB istniała również wyraźna korelacja między zmniejszaniem się rankingu wyszukiwania a wydłużaniem czasu do pierwszego bajtu. Witryny, które mają niższy TTFB reaguje szybciej i ma wyższe rankingi wyników wyszukiwania niż wolniejsze strony o wyższym TTFB.

Ponownie nie ma możliwości udowodnienia żadnej z tych statystyk w 100%, ponieważ nie masz pojęcia, co jeszcze robią właściciele stron internetowych. Możliwe, że ci, którzy optymalizują prędkość i TTFB, budują również linki zwrotne, lepiej radzą sobie z pozycjonowaniem stron itp. Wszystko, co możemy pokazać, to korelacje, ale raz po raz pokazywana była bezpośrednia korelacja między czasem ładowania strony a pozycjonowanie w SERP.

Sieć CDN może radykalnie zmniejszyć opóźnienia witryny i średni czas ładowania strony, udostępniając buforowaną kopię zasobów z lokalizacji bliższej odwiedzającemu. Przeprowadziliśmy nasze własne małe studium przypadku na temat różnica w opóźnieniu zi bez CDN . Zaobserwowaliśmy średni spadek opóźnienia o 73% po prostu przez włączenie naszego CDN. Upewnij się również, aby sprawdzić nasz post na 18 wskazówek dotyczących optymalizacji wydajności witryny .

2. Zwiększ czas na stronie AKA „Czas przebywania”

Jest to jeden z tych czynników, który nigdy nie został potwierdzony przez Google, ale możesz założyć, że istnieje on do pewnego stopnia, a jest to „czas na stronie”. Poprzedni szef Narzędzi dla webmasterów Binga, Duane Forrester, napisał post na blogu i powołał się na termin, że niektóre wywołania SEO „ Czas oczekiwania . ”Czas przebywania jest w zasadzie algorytmem współczynnika odrzuceń i metryk czasu na miejscu. Mierzy, jak długo trwa powrót do SERPów po kliknięciu wyniku. Peter Meyers, naukowiec ds. Marketingu w Moz, przypomniał, że w pewnym momencie Google przetestował funkcję, w której po kliknięciu aukcji, a następnie szybko powrócił do SERPów, otrzymalibyśmy opcja blokowania . Sugeruje to, że za kulisami zachodzi pewien rodzaj algorytmu „czasu oczekiwania”.

Możesz zapewnić dłuższy „czas oczekiwania” lub czas na stronie, upewniając się, że każda strona w witrynie szybko się ładuje. Wielu ludzi ma zwyczaj złego nawyku optymalizacji swojej strony głównej, kiedy naprawdę powinni zacząć od swojej cięższej treści. Na przykład, na blogu WordPress, same posty zwykle trwają dłużej niż strona główna. Korzystanie z CDN zapewni szybkie dostarczenie wszystkich twoich zasobów internetowych, gdy użytkownicy spędzają czas na przeglądaniu witryny. Zalecamy celowanie przez co najmniej jedną minutę lub dłużej w czasie trwania „czasu na miejscu”. Jeśli są niższe niż to, możesz postawić się w sytuacji swoich gości i zastanowić się, dlaczego tak się dzieje.

3. Zmniejsz współczynnik odrzuceń

Trzecim czynnikiem i sposobem na poprawę rankingu Google w SERPach jest zmniejszenie współczynnika odrzuceń w witrynie. Ważne jest, aby pamiętać, że współczynnik odrzuceń nie jest taki sam jak czas na miejscu (czas oczekiwania), jak przed chwilą omówiliśmy. Współczynnik odrzuceń to odsetek użytkowników opuszczających witrynę po wyświetleniu tylko jednej strony. Google definiuje współczynnik odrzuceń jako procent sesji jednostronicowych (tj. sesji, w których osoba opuściła witrynę ze strony wejściowej bez interakcji ze stroną).

Brian Dean wyciągnął 100 000 stron internetowych i przeanalizował je w SimiliarWeb, a wynikiem było bezpośrednia korelacja między wskaźnikiem odrzuceń a rankingami w SERPach.

Ponownie nie można potwierdzić tego w 100%, ale wielu SEO przyjęło, że jest to czynnik rankingowy od lat. CDN może pomóc, aby odwiedzający nie odbijali się, zanim nawet trafią na Twoją stronę. Masz krótki okres czasu, aby uzyskać dostęp do treści przed użytkownikami , w przeciwnym razie zostaną one usunięte (wraz ze wskaźnikiem odrzuceń)!

47% konsumentów oczekuje, że strona internetowa załaduje się w ciągu 2 sekund lub mniej. - Kissmetrics

Sprawdź nasz post na 20 sposobów na zmniejszenie współczynnika odrzuceń Na twojej stronie.

4. Zaimplementuj HTTPS i HTTP / 2

Czwartym czynnikiem rankingu i sposobem na poprawę rankingu Google w SERP jest HTTPs, który obejmuje HTTP / 2 . Jak wiadomo, Google naciska mocno HTTPS wszędzie aby sieć była bezpieczniejszym miejscem. W 2014 r. Matt Cutts ogłosił, że HTTPS jest teraz lekkim sygnałem rankingowym i że z czasem Google może wzmocnić ten sygnał. Dlatego prowadzenie HTTPS może pomóc w korzystaniu z rankingów SEO .

W studium przypadku Briana Deana zastosowanie HTTPS wykazało niewielką korelację z wyższymi rankingami w SERP. Gorąco polecamy migracja do HTTPS wcześniej niż później.

Jeśli chodzi o HTTPs, CDN może pomóc w osiągnięciu tego celu, ale należy również upewnić się, że host internetowy, serwer pochodzenia, działa również w bezpiecznym połączeniu. KeyCDN był jednym z pierwszych dostawców CDN, który uruchomił integrację Let's Encrypt, dzięki której możemy zapewnić wszystkim klientom bezpłatne certyfikaty SSL . Możesz włączyć SSL i Let's Encrypt za pomocą jednego kliknięcia na pulpicie nawigacyjnym KeyCDN!

Co więcej, KeyCDN był również jednym z pierwszych dostawców, którzy uruchomili obsługę HTTP / 2, co zapewni korzyści w zakresie wydajności i tak, zgadliście, pomoże poprawić ten współczynnik rankingu prędkości. Od kwietnia 2016 KeyCDN obsługuje teraz również Kompresja HPACK przez HTTP / 2 z kodowaniem Huffmana, które zmniejsza rozmiar twoich nagłówków średnio o 30%!

Zauważ, że Google powiedział, że waga sygnału rankingowego HTTPS może wzrosnąć? Cóż, zacznij 15 maja Chrome nie będzie już obsługiwał SPDY . Serwery, które do tego czasu nie obsługują HTTP / 2, będą obsługiwały żądania Chrome przez HTTP / 1.1, zapewniając użytkownikom takie same funkcje bez zwiększonej wydajności HTTP / 2. W tym samym czasie Chrome przestanie obsługiwać rozszerzenie protokołu TLS NPN, które umożliwia serwerom negocjowanie połączeń SPDY i HTTP / 2 z klientami. Przy tych wszystkich zmianach zachodzących wokół HTTPS można założyć, że masa współczynnika rankingowego wzrośnie. Upewnij się, że podczas migracji do HTTPS zarówno Twój host internetowy, jak i dostawca CDN obsługują HTTP / 2! Nie chcesz się tym martwić później.

5. Przyspieszenie Indeksowanie w wyszukiwarce grafiki Google

Wyszukiwarka obrazów Google to temat, który rzadko jest omawiany w świecie SEO, a nawet w świecie CDN, a mimo to jest bardzo ważnym czynnikiem w SERPach i może generować duży ruch dla ludzi. Właśnie napisaliśmy cały post indeksowanie obrazów w SERP z CDN .

  • Według studium przypadku Brafton Marketing , 63% kliknięć wyszukiwarki grafiki Google zmienia się w ruch w witrynie . Oczywiście będzie się to różnić w zależności od niszy, ale to dużo.
  • Chris Pearson przeprowadził analizę swoich wyszukiwań zdjęć w porównaniu z wynikami wszystkich wyszukiwań sprzed pięciu lat. Odkrył, że w ciągu 5 miesięcy ponad 53% wszystkich wyszukiwań miało formę wyszukiwania obrazów .

Pomyśl o wyszukiwaniu obrazów Google jako łatwej wygranej z mniejszą konkurencją. Udostępniając swoje obrazy na CDN, Twoje zdjęcia będą indeksowane szybciej, a Google najprawdopodobniej indeksuje je bardziej regularnie. Oznacza to, że powinieneś zobaczyć bezpośrednią korelację z pozycjami, które twoje obrazy oceniają w wyszukiwaniu obrazów Google.

streszczenie

Jak widać, CDN może zdecydowanie poprawić ranking Google w SERPach, zapewniając szybsze ładowanie stron internetowych oraz szybsze indeksowanie zdjęć. Może pomóc zwiększyć całkowity czas spędzony w witrynie AKA „czas oczekiwania”, zmniejszyć współczynnik odrzuceń i pomóc w łatwym rozwiązaniu dostarczania zasobów sieciowych przez HTTPS, a jednocześnie korzystać z wydajności HTTP / 2.

Zauważ, że Google powiedział, że waga sygnału rankingowego HTTPS może wzrosnąć?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?