СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

12 Najlepsze wtyczki map witryn WordPress do generowania mapy witryny XML

 1. Mapy Google XML
 2. Lepsze mapy Google XML WordPress
 3. Lista stron
 4. Mapa witryny XML i kanały Google News
 5. Sitemap Generator dla webmasterów
 6. Google Sitemap autorstwa BestWebSoft
 7. Prosta mapa WP
 8. Kanał mapy witryny Google Video
 9. WP Sitemap Page
 10. WP SEO Mapa strony HTML
 11. SiteX Sitemap Generator
 12. Smart Sitemap.xml Narzędzia
 13. Do Ciebie

WordPress jest niezwykle potężną i wszechstronną platformą - ale ta wszechstronność przynosi również opcje; Z opcjami przychodzi zamieszanie, ponieważ masz tak wiele możliwości wyboru, nawet dla najmniejszych rzeczy. To tutaj może ci pomóc ta lista - lista zawierająca 12 najlepszych wtyczek WordPress do generowania map witryn XML . Jako webmaster z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest mapa witryny nie tylko dla użytkowników, ale także dla webmastera - umożliwia robotom indeksującym wyszukiwarki indeksowanie Twojej witryny w sposób lepszy i bardziej efektywny, a także zapewnia SEO aktualny.

Mapy Google XML

Mapy Google XML

Link do pobrania

Ta wtyczka została oceniona na szczycie przez ludzi i ma ponad milion instalacji - jedna z nich niezbędne wtyczki do Twojej witryny WordPress . Robi to, co mówi w nazwie - generuje mapę witryny w formacie XML, dzięki czemu wyszukiwarki mogą lepiej przeszukiwać witrynę i indeksować ją.

Obsługuje Google, Bing, Yahoo i Ask.com i automatycznie powiadamia ich o indeksowaniu Twojej witryny za każdym razem, gdy tworzysz nowy post. Istnieje już od ponad dziewięciu lat i nadal otrzymuje pełne wsparcie ze strony programistów, bez żadnych pieniędzy, chyba że chcesz przekazać im darowiznę z wolnej woli.

Lepsze mapy Google XML WordPress

Lepsze mapy Google XML WordPress

Link do pobrania

Podobnie jak w przypadku konkurencji - tworzysz produkt i cierpliwie czekasz, aż twój konkurent zrobi coś lepszego, a następnie nazwij go tym samym. Ta wtyczka zbuduje dla Ciebie cztery różne typy map witryn i zawiera obsługę modułów umożliwiających niestandardowe mapy witryn - mapy witryn wykonane zgodnie z Twoimi potrzebami. Twórcy tej wtyczki twierdzą, że mają niezrównaną elastyczność i być może będziemy musieli się z nimi zgodzić. Jest dostępny w wielu językach za darmo.

Lista stron

Lista stron

Link do pobrania

Wtyczka listy stron była kiedyś nazywana po prostu „mapą witryny”, jednak po całkowitym remoncie i ponownym napisaniu jest teraz znana jako lista stron. Wysoce zoptymalizowane rozszerzenie, które ma tylko jedno przeznaczenie - udostępnia skróty, które można umieścić w dowolnym miejscu na stronie; ułatwiając przeglądanie witryny bez przechodzenia przez niekończące się menu i podmenu. Możesz nawet dodać dodatkowe parametry do skrótów, jak chcesz, a to wszystko jest całkowicie darmowe i bardzo zoptymalizowane.

Mapa witryny XML i kanały Google News

Mapa witryny XML i kanały Google News

Link do pobrania

Jak sama nazwa wskazuje, ta wtyczka tworzy różne typy map witryn dla Twojej witryny, z których dwie to mapa witryny XML i mapa witryny Google News. Jest to jedna z najprostszych wtyczek, które to umożliwiają - nie tworzy plików, a Ty jako webmaster nie musisz przechodzić przez skomplikowany proces instalacji. Wszystko, co robi, to natychmiastowa mapa witryny dla Twojej witryny bez żadnych problemów. Jest dostępny za darmo w wielu językach.

Sitemap Generator dla webmasterów

Sitemap Generator dla webmasterów

Link do pobrania

Ta wtyczka oferuje coś wyjątkowego dla webmasterów, których nie stać udostępniać swoje strony internetowe na serwerze dedykowanym - to większość. Jeśli udostępniasz swój hosting różnym innym instalacjom WordPress, najprawdopodobniej nie masz zbyt wiele zasobów procesora, co oznacza, że ​​ciężko jest mieć cokolwiek intensywnie korzystającego z procesora jako wtyczkę.

Ta wtyczka wykorzystuje zewnętrzną usługę do tworzenia mapy witryny dla Twojej witryny - nie jest to natychmiastowa. Jednak prawie nie korzysta z żadnych zasobów na serwerze i sprawia, że ​​hosty serwera są szczęśliwe. Usługa zewnętrzna jest bezpłatna do 500 map URL, ale wszystko, co powyżej, trafia na miesięczny obszar subskrypcji, dla którego można znaleźć ceny tutaj .

Google Sitemap autorstwa BestWebSoft

Google Sitemap autorstwa BestWebSoft

Link do pobrania

Ta wtyczka tworzy plik specjalnie dla Narzędzi Google dla webmasterów - dzięki czemu łatwiej i łatwiej jest gromadzić informacje o Twojej witrynie w Narzędziach dla webmasterów. To prawie wszystko, co robi - nie ma żadnych dodatkowych dzwonków i gwizdków, prosto do punktu i całkowicie za darmo.

Prosta mapa WP

Prosta mapa WP

Link do pobrania

Ta wtyczka generuje mapę witryny XML i HTML dla Twojej witryny w momencie, gdy ktoś odwiedza odpowiednie adresy - ani chwilę przed, ani po jej zrobieniu mapy witryny. To, co to daje, jest mapą witryny, która jest zawsze aktualizowana - ponieważ jest ona dosłownie tworzona tylko wtedy, gdy jest odwiedzana. Może to być tylko niewielki procesor, ale zachowuje wszystkie roboty indeksujące i pokazuje, co chcesz zobaczyć tak szybko, jak to możliwe. I to jest całkowicie bezpłatne.

Kanał mapy witryny Google Video

Kanał mapy witryny Google Video

Link do pobrania

Ta wtyczka jest jedną z niewielu wtyczek konfiguracji zerowej. Wszystko co musisz zrobić to zainstaluj a następnie obsługuje całą pracę. Tworzy mapę witryny wszystkich filmów na Twojej stronie z YouTube, Vimeo i Dailymotion - i robi to w locie, więc mapa witryny jest zawsze aktualna i na wypadek, gdyby niektóre filmy na Twojej stronie zostały usunięte lub zrobione w dół, wtyczka wyśle ​​Ci nawet powiadomienie na twój e-mail z powiadomieniem o tym. Wszystko to bez żadnych kosztów.

WP Sitemap Page

WP Sitemap Page

Link do pobrania

Ta wtyczka generuje mapę witryny dla użytkowników, a nie dla botów - coś, co wielu ludzi przeocza. Możesz stworzyć tak dobry projekt strony, jak tylko chcesz, ale niektórzy ludzie nadal wolą stary, dobry sposób przeglądania starannie zagnieżdżonej mapy witryny - co dokładnie zapewnia ta wtyczka.

Dzięki prostemu kodowi krótkiemu w dowolnym ze swoich postów możesz osadzić mapę witryny na swojej stronie - możesz nawet podać dodatkowe parametry shortcode, aby filtrować mapę witryny, dzięki czemu możesz mieć bardzo konkretne mapy witryn. Wszystko to można nawet dostosować za pomocą niestandardowej obsługi CSS i obsługuje wiele języków. Obsługuje nawet niestandardowe typy postów - wszystko to bezpłatnie.

WP SEO Mapa strony HTML

WP SEO Mapa strony HTML

Link do pobrania

Ta wtyczka dodaje funkcje do całkowicie innej wtyczki. Jeśli zdarzy ci się użyć Wtyczka SEO Yoast dla twoich potrzeb SEO - które możesz rozważyć, ma ponad milion instalacji - wtedy ta wtyczka jest bardzo przydatna. W wtyczce Yoast SEO brakuje funkcji sitemap HTML, a ta wtyczka wypełnia tę lukę, używając ustawień z ustawień Yoast i budując mapę witryny HTML, którą można umieścić w dowolnym miejscu z krótkim kodem. Zapewnia różne opcje dostosowywania przez cały czas zachowując prostotę i integrując wszystko z Yoast SEO.

SiteX Sitemap Generator

SiteX Sitemap Generator

Link do pobrania

Ta wtyczka jest nieco inna - zamiast przechodzić do witryny i tworzenia odpowiedniej mapy witryny, ta przechodzi przez paski nawigacyjne i generuje zagnieżdżoną mapę witryny w zależności od tego, jak zaprojektowałeś nawigację w witrynie. Może to być przydatne w pewnych sytuacjach i możesz być w jednym z nich, więc jeśli tak, to będzie kosztować 15 USD za regularną licencję z sześciomiesięcznym wsparciem.

Smart Sitemap.xml Narzędzia

xml Narzędzia

Link do pobrania

Ta wtyczka po raz kolejny generuje mapę witryny na bieżąco na żądanie, eliminując potrzebę czytania lub zapisywania uprawnień na serwerze. Różni się tym, że obsługuje wiele witryn - możesz mieć jedną mapę witryny dla sieci stron internetowych. Wtyczka pozwala również ustawić różne reguły dotyczące generowania map witryn.

Może również utworzyć plik transformacji XML, który może uczynić mapę strony XML czytelną w zależności od przeglądarki - wyszukiwarki zignorują ten plik. Posiada również łatwą funkcję importowania / eksportowania ustawień, dzięki czemu można przenosić ustawienia między stronami i obsługiwać wiele języków. Jednak w przypadku zwykłej licencji cena wynosi 19 $.

Teraz przeczytaj: 10 najlepszych wtyczek SEO dla lepszych wyników wyszukiwania

Do Ciebie

Były to około 12 wspaniałych wtyczek map witryn do Twojej witryny WordPress, zawierających zarówno darmowe, jak i płatne wtyczki - niezależnie od tego, czy te premium są warte ich kosztów, zależy od Ciebie, ale te darmowe są warte wypróbowania w zależności od Twoich konkretnych potrzeb.

Są tacy, którzy potrafią wyjątkowo efektywnie wykonywać jeden rodzaj mapy witryny, a niektórzy po prostu dodają mnóstwo funkcji do zabawy. W każdym razie masz pełną kontrolę i możliwość dokonywania wyboru - co sprawia, że ​​WordPress jest idealną platformą do pracy z WP.

12 najlepszych wtyczek Sitemap WordPress z 2016 roku

4,3 (86,67%) 15 głosów

4,3 (86,67%) 15 głosów

Związane z

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?