СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

12 Najlepsze porady i techniki SEO WordPress do zwiększania rankingów

 1. Co to jest SEO i dlaczego konieczna jest optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek?
 2. 1. Ustaw swoje łącza Permalink
 3. 2. Utwórz mapę witryny dla swojej witryny
 4. 3. Użyj Google Analytics
 5. 4. Użyj motywów zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarki
 6. 5. Użyj wtyczek SEO
 7. 6. Zoptymalizuj swoje media
 8. 7. Spraw, aby Twoje treści były dostępne
 9. 8. Prawidłowe używanie łączy i tekstu zakotwiczenia
 10. Co to jest tekst kotwicy?
 11. 9. Tworzenie wysokiej jakości treści pisemnych
 12. Wysokiej jakości treść to:
 13. 10. Używanie poprawnych tagów kursu
 14. 11. Hosting
 15. 12. Korzystanie z wtyczek SEO
 16. Zawijanie

Co za piękna, oszałamiająca wizualnie i bogata w funkcje strona internetowa, jeśli nie jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek

Co za piękna, oszałamiająca wizualnie i bogata w funkcje strona internetowa, jeśli nie jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek? W rzeczywistości giganci wyszukiwarek, takich jak Google, Yahoo, Bing, AOL itp., Nieostrożnie podchodzą do wyglądu witryny i ładnych obrazów, które można do niej dodać. Dbają bardziej o jakość treści, słowa kluczowe, nazwy plików, tagi alt i wiele innych.

Zrozumienie, czego wyszukiwarki szukają na Twojej stronie, może przynieść nowy sukces Twojej firmie online. Jednak ich niezrozumienie może sprawić, że przestaniesz działać.

Co to jest SEO i dlaczego konieczna jest optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek?

Cóż, jeśli masz działającą witrynę WordPress, wiesz, jak ważne jest zoptymalizowanie witryny pod kątem wyszukiwarek. Nie ma znaczenia, jak pięknie twoja strona została stworzona lub w jaki sposób stworzyć stronę internetową , bez odpowiedniego SEO nie zadziała w pełnym tempie. Strona przyjazna dla SEO ma większe szanse na pojawienie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania i powoduje stały ruch na Twojej stronie.

SEO zawsze było modnym słowem świata online. W końcu każda firma chce mieć wyższą pozycję w rankingu i pojawiać się na pierwszych SERPach Google. Czasami jednak większość z nas daje się ponieść optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Dlatego najlepszym sposobem jest zachowanie prostoty i stosowanie zdrowego rozsądku.

Tam, gdzie WordPress oferuje setki przydatnych wtyczek SEO, które często zajmują się zwykłymi sprawami, istnieje wiele innych wskazówek i sztuczek, które możesz wykorzystać, aby coś zmienić.

W dzisiejszym poście opracowaliśmy listę prostych technik SEO i najlepszych praktyk, które często zapominamy. Te techniki, jeśli są właściwie używane, mogą mieć znaczący wpływ na to, w jaki sposób Twoja witryna zostanie uszeregowana w Google.

1. Ustaw swoje łącza Permalink

Adresy URL stron i postów w Twojej witrynie są nazywane Permalinkami. W języku laika są one tym, czego użytkownicy używają w swoich paskach adresowych, aby dotrzeć do witryny i wyświetlić odpowiednią stronę. Są one również wykorzystywane przez inne strony internetowe i wyszukiwarki do linkowania do Twojej witryny.

WordPress jest wyposażony w domyślne ustawienia permalinku, pozwalające na zmianę ich zgodnie z twoją wygodą i potrzebami. Ustawienia te można znaleźć w ustawieniach -> permalinkach.

Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest zmiana domyślnego ustawienia na nazwę posta, np. /% Postname% /, ponieważ jest łatwa do zapamiętania przez użytkowników i prosta do indeksowania przez wyszukiwarki.

Oto kilka przykładów:

Zły link: www.yoursite.com/?p=3423 (opcja domyślna w WP)

Pretty Permalink: www.yoursite.com/this-is-easy-to-read (Opcja Nazwa postu w WP)

lub to: www.yoursite.com/2015/02/this-is-easy-to-read-too(Month and Name Option w WP)

2. Utwórz mapę witryny dla swojej witryny

Utwórz mapę witryny dla swojej witryny

Twoja witryna może zawierać setki stron, a aby indeksować strony internetowe Google, musisz poinformować Google o swojej strukturze strony. Tworzenie mapy witryny Google XML jest niezwykle proste. WordPress oferuje niezwykle przydatną wtyczkę o nazwie Mapy Google XML to automatycznie generuje mapę witryny Twojej witryny, która pomoże wyszukiwarkom lepiej indeksować witrynę.

3. Użyj Google Analytics

Użyj Google Analytics

Google Analytics to popularne narzędzie analityczne opracowane i oferowane przez Google. Jest całkowicie darmowy i pomaga śledzić ruch w witrynie. Narzędzie informuje o źródle ruchu, zachowaniu i różnych innych ważnych atrybutach, które pomogą Ci lepiej dotrzeć do grupy docelowej.

Google Analytics pomaga wykonywać wiele różnych zadań, w tym lokalizować stronę błędu 404, sprawdzać zachowanie użytkowników, źródło ruchu, zwalczać spam skierowań i wiele innych.

4. Użyj motywów zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarki

Najwyraźniej WordPress oferuje szereg motywów, które można wykorzystać do stworzenia silnej podstawy dla Twojej witryny. Jednak zamiast wybierać motyw, który wygląda pięknie i estetycznie, wybierz motyw zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek.

Temat zoptymalizowany pod kątem SEO ma dwie główne rzeczy, tj. Prędkość i kod. Dobrze napisany temat z najnowszymi najlepszymi praktykami SEO gwarantuje, że roboty Google przejdą przez kod źródłowy i znajdą odpowiedni kod.

Najważniejsze czynniki do rozważenia to:

 • Włącz rejestrację metatagu graficznego, aby usprawnić udostępnianie mediów społecznościowych
 • Odpowiednie wykorzystanie metatagów i nagłówków
 • Czysta i czysta struktura, która wykorzystuje poprawny i prawidłowy HTML.
 • Prawidłowe użycie metatagu kanonicznego URL.

5. Użyj wtyczek SEO

Użyj wtyczek SEO

WordPress oferuje również wiele wtyczek SEO, w tym Yoast SEO , Wszystko w jednym SEO Plugin i wiele więcej, które dbają o twoją stronę i zachęcają do dodawania tytułu Meta, opisu Meta, tagów Meta, słów kluczowych i innych. Wtyczki te oferują kompletne rozwiązanie SEO dostępne dla WordPress.

Wtyczki te służą do ulepszania witryny SEO na stronie wyświetlając podgląd fragmentu wyników wyszukiwania Google. Pomagają również wygenerować mapę witryny XML dla Twojej witryny. Od dodawania szczegółów Meta do analizy zawartości strony, wtyczki SEO są objęte Twoją witryną.

6. Zoptymalizuj swoje media

Media są ważną częścią każdej strony internetowej. Mogą jednak całkowicie zrujnować lub poprawić swoje działania SEO. Sposób oznaczania i nazywania zdjęć określi Twoje SEO. Przy odpowiednim tagowaniu najprawdopodobniej zwiększysz swoje szanse na wyższą pozycję w wyszukiwaniu obrazów.

Przesyłanie obrazu o złożonej nazwie nie jest dobrą praktyką SEO. Przesyłając obraz do swojej witryny WordPress, masz możliwość zmiany jego tytułu, dodania małego podpisu, tekstu i opisu. Wykorzystanie tych opcji może znacząco poprawić rankingi wyszukiwarek w witrynie.

7. Spraw, aby Twoje treści były dostępne

Spraw, aby Twoje treści były dostępne

Media społecznościowe zyskały ogromną popularność w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie prawie każdy użytkownik Internetu jest aktywny w różnych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ i wiele innych. Udostępnianie zawartości umożliwia udostępnianie jej czytelnikom w różnych sieciach społecznościowych, jednocześnie zwiększając ruch w witrynie.

Dodanie przycisków udostępniania społecznościowego do witryny nie tylko zwiększa ruch, ale także zwiększa wiarygodność witryny. To jest dokładnie to, co nowa strona techniczna Techie Nize zrobił i widział wzrost ruchu o 20%. Nigdy więc nie bierzcie władzy mediów społecznościowych za pewnik

8. Prawidłowe używanie łączy i tekstu zakotwiczenia

Prawdopodobnie wiesz, że dodawanie linków do postów ma kluczowe znaczenie, ale prawdopodobnie nie wiesz, w jaki sposób zoptymalizować działania SEO w odniesieniu do linków.

Linki do własnych postów: większość właścicieli stron często zapomina powiązać swoje posty z innymi postami na stronie. Łączenie własnych postów przyspiesza działania SEO, a także poprawia komfort korzystania z witryny. Oczywiście konieczne jest powiązanie postów, gdy jest to istotne. Nigdy nie linkuj tylko w celu linkowania.

Przez lata wyszukiwarki ewoluowały. Zaczęli rozpoznawać więcej wskaźników do regulowania rankingów. Jednak trafność linków jest jedną metryką, która wyróżniała się od reszty, która jest określana zarówno przez tekst zakotwiczenia, jak i zawartość strony źródłowej. Przed Aktualizacja Google Penguin w 2012 roku Tekst zakotwiczenia uznano za najprostszy sposób, w jaki Google zrozumiał trafność dowolnej witryny. Jednak dzisiaj ewoluuje, aby stać się metodą na karanie Twojej witryny przez Google.

Ale nie oznacza to, że tekst kotwicy nie ma już znaczenia.

Google pilnuje, w jaki sposób wykorzystywany jest tekst zakotwiczenia, a ponieważ może zostać zrujnowany, istnieją pewne nakazy i nakazy tworzenia tekstu zakotwiczenia.

Co to jest tekst kotwicy?

Rozumiemy to za pomocą przykładu. Załóżmy, że ktoś pisze wpis na blogu o odpowiednich faktach stron docelowych. Autor, chcąc poznać ukryte informacje na ten temat, spędza godziny lub prawdopodobnie dni na skanowaniu treści napisanych przez innych autorów i opinii wielu innych użytkowników. Przyjrzyjmy się, czytając te informacje, autorka odkrywa psychologiczne skutki używania różnych kolorów na stronach docelowych. Excite, on / ona zacznie o tym pisać.

Oczywiście, on / ona będzie linkować artykuł z powrotem do oryginalnego dla autentyczności i podczas łączenia postu, pisarz będzie mógł wybrać tekst zakotwiczenia dla linku wskazującego na artykuł. Teraz można użyć „kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji” lub coś istotnego, np. „Psychologiczne efekty używania kolorów na stronach docelowych”.

Tak więc ten ludzki tekst jest niezbędny dla wyszukiwarek, aby zrozumieć, na czym polega strona docelowa.

9. Tworzenie wysokiej jakości treści pisemnych

Tworzenie wysokiej jakości treści pisemnych

Jaka jest najczęściej stosowana taktyka SEO dla ulepszonych rankingów w wyszukiwarkach?

To wysokiej jakości, angażujące użytkownika treści.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz bloga, czy korporacyjną stronę internetową, będziesz potrzebować wysokiej jakości treści, aby znaleźć się wyżej w wyszukiwarkach.

Idea treści wysokiej jakości dotyczy nie tylko postu wolnego od błędów gramatycznych i błędów ortograficznych, ale także odwoływania się do czytelników.

Wysokiej jakości treść to:

Google nienawidzi złodziei treści i nie ma czasu na karanie ich. Dodanie cytatu z jego źródłem do Twojej witryny jest akceptowalne, ale kradzież całej zawartości lub wpisu na blogu nie jest. Oczywiście możesz napisać o tym samym temacie i oprawić ten sam pomysł w treści, ale nie kradnij czyjejś pracy. Weź pomysł z innych blogów i zapisz go własnymi słowami, aby zachować jego unikalność.

Jak wspomniano wcześniej, treści wysokiej jakości oznaczają także posty, które mogą być udostępniane przez użytkowników wraz z przyjaciółmi i obserwatorami. Możesz pisać posty, które są osobiste, zabawne lub szmaty do bogatych historii, które użytkownicy internetu lubią udostępniać.

 • Pomocne, pouczające i przydatne

W rzeczywistości ludzie uzyskują dostęp do Internetu, gdy szukają cennych informacji. Oferowanie im dokładnie tego, czego szukają, jest kluczem do udanego SEO. Bardzo pomocne są posty z listami informacyjnymi, samouczki, lekcje, których się nauczyłeś, samouczki i posty z instrukcjami, ponieważ pomagają one odbiorcom w nauce lub rozwiązaniu konkretnego problemu. Jeśli jesteś w stanie napisać treść, która pomaga, edukuje i informuje, twoja treść będzie uważana za wyższą.

10. Używanie poprawnych tagów kursu

Jeśli chodzi o dobre praktyki SEO, odpowiednie użycie tagów nagłówków jest niezwykle istotne. Jeśli jednak jesteś dopiero początkującym, możesz nie być świadomy tagów nagłówków i ich prawidłowego używania.

Możesz zobaczyć tagi nagłówków w swoim edytorze i możesz wybrać nagłówek od 1 do 6.

Ale który wybrać? Możesz zapytać.

Tag H1 musi być zawsze użyty w tytule wpisu na blogu i konieczne jest, aby Twój H1 był przejrzysty i informacyjny. Twój tytuł powinien informować czytelników o tym, na czym dokładnie polega twoja treść i muszą być zainteresowani przeczytaniem całej treści. Po prawidłowym użyciu nagłówka H1, chciałbyś użyć tagu H2 dla dodatkowych nagłówków, a następnie znaczników H3 i H4 dla nagłówków i tak dalej.

Używanie tagów nagłówków ma kluczowe znaczenie nie tylko dla najlepszych praktyk SEO, ale także dla poprawy zaangażowania użytkowników. Daje użytkownikom lepsze wyobrażenie o twoich treściach i szybko przyciąga ich uwagę.

Bum! SEO jest śmiesznie ŁATWE! Lean WordPress natychmiast uruchom SEO WPAll.club .

11. Hosting

Każdy może wiedzieć, że Google umieszcza witrynę na podstawie szybkości stron w 2016 r. I później. Oprócz korzystania z regularnych technik SEO, należy użyć dobrego i niezawodnego hostingu dla swoich witryn. Jedna rzecz, która pomogła nam osiągnąć wyższą pozycję niż nasi konkurenci, korzysta z hostingu z dyskami SSD. Wiele dużych hostów, takich jak Hostgator, Bluehost, używa tradycyjnych dysków twardych, podczas gdy jest kilka innych, na których można polegać Fastcomet hosting, ponieważ jest wyposażony w dyski SSD.

12. Korzystanie z wtyczek SEO

Korzystanie z wtyczek SEO

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w SEO, czy amatorskim ekspertem SEO, wtyczki SEO WordPress przydadzą się, aby osiągnąć najlepsze praktyki optymalizacji wyszukiwarek. Wtyczki te umożliwiają automatyczne dodawanie żądanych informacji zamiast ręcznego dodawania opisów Meta, map witryn i innych ważnych szczegółów SEO.

Oto niektóre z najlepszych dostępnych opcji:

WordPress SEO by Yoast Plugin:

Yoast SEO zyskał dużą popularność wśród użytkowników WordPress z wielu powodów. Wtyczka pomaga zwracać uwagę na skoncentrowane słowo kluczowe w blogu, a także umożliwia dodawanie opisów, tytułów i tagów. Jest nawet wyposażony w funkcję analizy strony, która pomaga poprawić zawartość i uczynić ją przyjazną dla SEO.

SEO Friendly Images:

Obrazy przyjazne SEO , jak sama nazwa wskazuje, pomaga zoptymalizować zdjęcia pod kątem wyszukiwarek, a jednocześnie prowadzić znaczny ruch z wyszukiwarek obrazów. Obrazy SEO Friendly umożliwiają integrację atrybutu ALT z obrazami, ale trzeba dbać o nazwę obrazów.

Zawijanie

Istnieje wiele innych technik i taktyk dostępnych w SEO, ale wyżej wymienione są jednymi z najlepszych, które można wykorzystać w swojej witrynie WordPress.

Konieczne jest, aby Twoje treści były jak najlepiej znalezione na pierwszej stronie wyszukiwarek. Korzystaj z tych wskazówek i angażuj użytkowników, kierując stały ruch z Google i innych wyszukiwarek.

Autor Bio:

Mary Scott to profesjonalny programista WordPress, który ma ogromne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych WordPress w krótszym czasie. Jest związana ze Stellen Infotech, wiodącą firmą w branży WordPress Development . Uwielbia dzielić się swoją wiedzą z innymi w Internecie w wolnym czasie.

Oferty, aktualizacje
i więcej...

Co to jest SEO i dlaczego konieczna jest optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek?
Co to jest SEO i dlaczego konieczna jest optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek?
Com/?
Co to jest tekst kotwicy?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?