СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

SEO оптимізація сайту самостійно - покрокова інструкція для новачка частина 2

 1. 1. Збільшуємо кількість посилань
 2. 2. Глибокий аналіз сайтів конкурентів
 3. Онлайн сервіси:
 4. програми:
 5. 3. Додаємо сайт в панель інструментів веб-майстрів
 6. 4. Встановлюємо кнопки соціальних мереж
 7. 5. Партизанська seo оптимізація

Всім привіт

Всім привіт! Нагадую, що ця стаття продовження попереднього поста « Як грамотно зробити seo оптимізацію сайту самостійно - покрокова інструкція для новачка частина 1 », Хто не в темі клікайте по активному посиланню і ознайомлюватися, щоб все було зрозуміло і в голові не створювався вінегрет Всім привіт

Тож почнемо. У минулому статті ми говорили про внутрішню оптимізацію сайту, семантичному ядрі, внутрішньої перелинковке і про все, що з цим пов'язано. Ну а зараз, пропоную зануриться в тему зовнішньої оптимізації.

Після виконання всіх необхідних дій спрямованих на внутрішню роботу з сайтом, можна сміливо приступити до зовнішньої. Якщо говорити коротко, то сенс зовнішньої розкрутки полягає в тому, щоб збільшити кількість авторитетних сайтів вашої тематики, які посилаються на ваш веб-ресурс.

Простіше кажучи, ваша мета отримати рекомендації від своїх авторитетних колег. Це в свою чергу збільшує довіру ПС до вашого інтернет-проекту і позиціонує його як цікавий і корисний.

1. Збільшуємо кількість посилань

Не поспішайте купувати посилання не знаючи основних правил по вибору донорів. Адже по незнанке можна не тільки поліпшити показники просування, але й погіршити. Завжди уважно переглядайте майбутнього донора, він повинен бути живий, не заспамленності і обов'язково з такою ж тематикою як ваш проект, або із суміжною.

Наприклад, якщо ваш ресурс присвячений вирощування огірків, то ні в якому разі не потрібно купувати посилання у сайтів з будівельною тематикою. Вловили суть?

Увага! Кількість посилань потрібно нарощувати дуже обережно. Весь процес повинен виглядати природним чином. Закуповувати посилання можна веб-ресурсів живуть в інтернеті мінімум 6 місяців, інакше ви ризикуєте потрапити під штрафні санкції ПС.

Щоб операція по зовнішньої seo оптимізації, а точніше по покупки посилань, проходила успішно і ефективно з точки зору розкрутки, то при виборі донорів потрібно звертати увагу на такі показники, ось вам коротка покрокова інструкція:

 • Високий ТИЦ і PR
 • Велика кількість сторінок містяться в індексі Яндекса і Гугла (мінімум 100 стр.)
 • Висока відвідуваність (бажано щоб покази перевищували кількість відвідувачів в 2 рази)
 • Кількість вихідної і вхідної посилальної маси (вхідних посилань має бути більше, ніж вихідних)
 • Зовнішній аналіз донора (регулярне оновлення контенту, що не заспамлен, немає перебору з рекламою)
 • Тематика як у вас або суміжна

Де закуповувати зовнішні посилання? В інтернеті є багато спеціалізованих онлайн-сервісів, ось одні з найпопулярніших: Sape.ru, Setlinks.ru, Linkfeed.ru, GogetLinks.net, Rotapost.ru, Blogun.ru.

Закликаю вас серйозно і відповідально підійти до вибору донорів. Як я вже згадав вище по тексту, покупка посилань може як позитивно, так і негативно відіб'ється на просуванні вашого ресурсу.

2. Глибокий аналіз сайтів конкурентів

Якщо ви вирішили серйозно зайнятися просуванням і хочете отримати хороші результати, тоді вам необхідно провести глибокий аналіз своїх головних конкурентів - це web-ресурси вашої тематики, які знаходяться в ТОП 10.

Досить взяти 3-5 сайтів, які знаходяться в пошуковій видачі на перших рядках і вивчити їх повністю від і до. Ви повинні знати про них все, а саме:

за якими ключовими запитами вони просуваються  який у них показник ТІЦ і Page Rank  вік домену  кількість внутрішніх і зовнішніх посилань  які вони займають позиції по популярних запитах вашої тематики  чи присутні вони в каталогах DMOZ (не так давно припинив існування) і Яндекс Каталог  число проіндексованих сторінок  яка приблизно добова відвідуваність  і т за якими ключовими запитами вони просуваються
який у них показник ТІЦ і Page Rank
вік домену
кількість внутрішніх і зовнішніх посилань
які вони займають позиції по популярних запитах вашої тематики
чи присутні вони в каталогах DMOZ (не так давно припинив існування) і Яндекс Каталог
число проіндексованих сторінок
яка приблизно добова відвідуваність
і т.д.

Є величезна кількість способів, за допомогою яких можна зробити аналіз сайту конкурента. Кожен веб-майстер вибирає більш зручний варіант для себе. Проаналізувати ресурс конкурента можна за допомогою онлайн-сервісів, seo програм і спеціальних додатків для браузерів.

У наступних статтях я обов'язково повернуся до цієї теми і постараюся повністю її розкрити. А зараз перерахую лише кілька популярних варіантів:

Онлайн сервіси:

- seobudget.ru
- ru.semrush.com
- pr-cy.ru
- seolib.ru
- spywords.ru
- prodvigator.ru
- site-auditor.ru

програми:

- CS-Sape-Master
- Yazzle
- Semonitor
- Allsubmitter

3. Додаємо сайт в панель інструментів веб-майстрів

У самостійній seo оптимізації - цей пункт є одним з найбільш важливих, але печалька в тому, що більшість початківців блогерів і вебмайстрів про це просто не знають. Чого далеко ходити, коли я створив свій перший онлайн-проект, то дізнався про це через пів року і то чисто випадково.

Для чого це потрібно? По-перше, ви повідомляєте пошуковим гіганта м про існування свого веб-ресурсу, відповідно вони швидше помістять його в свої тематичні каталоги і виконають першу індексацію.

По-друге, ви відкриєте для себе купу корисних і безкоштовних інструментів, за допомогою яких можна перевірити на помилки файли Sitemap.xml і Robots.txt, а так само подивитися які сторінки знаходяться в індексі і багато іншого.

Цей процес ще називають реєстрацією в пошукових системах. Досвідчені веб-майстри рекомендують додавати сайти в першу чергу в інструменти Гугла і Яндекса, цього цілком достатньо, але при великому бажання можна ще додатися в Bingo і Yahoo. Особисто мені завжди вистачає перших двох, по іншим я не переймаюсь.

4. Встановлюємо кнопки соціальних мереж

Соціальні мережі це відмінний інструмент для прискорення індексації та підвищення довіри у ПС. Обов'язково додайте на свій веб-ресурс соціальні кнопки, створіть групи в 2-3 соціальних мережах і публікуйте в них анонси ваших статей.

Коли люди лайкають ваш контент за допомогою соц. кнопок або переходять до вас з кількох соціальних мереж, то ПС роблять у себе позначку, що ваш ресурс цікавий і корисний. Необов'язково бігти і реєструватися у всіх соціальних мережах, для початку вам цілком вистачить 2-3 соц. мережі.

Згодом можете ще де-небудь зареєструватися і створити групи для публікації новин і анонсів свого інтернет-проекту. По-моєму думку 3-5 цілком достатньо.

5. Партизанська seo оптимізація

Вирішив включити в свою покрокову інструкцію ще один пукт. Відмінний спосіб зовнішньої розкрутки - це коментування чужих блогів зі схожою тематикою. Це не означає, що потрібно піти і почати сіяти спам на ресурсах конкурентів. Мається на увазі знайти кілька популярних сайтів або блогів у вашій ніші і писати до їх статтями тлумачні коментарі по темі.

Якщо ви хоч раз писали коментарі на якомусь блозі, то швидше за все перед відправкою тексту заповнювали форму, в якій вказували своє ім'я, e-mail і адреса веб-ресурсу. Так ось, заповнення останнього пункту робить іконку вашого аватара в коментах клікабельним і при натисканні, відправляє на ваш ресурс. Прикольно, правда?

Прикольно, правда

Ваше завдання запустити інтелектуальну дискусію в коментарях і вести діалог з автором або з його читачами. Якщо ви будете писати цікаві та розумні думки, то є ймовірність, що шанувальники будуть кликати на вашу аватару в коментах і автоматично катапультуватися на ваш блог.

А ще відмінні результати дає участь в конкурсах і спілкування на тематичних форумах, знову ж вам потрібно буде блиснути своїми знаннями і думками, а в замін ви отримаєте невеликий приріст відвідуваності і прямі переходи з тематичних майданчиків.

Сподіваюся, мені вдалося в повній мірі розкрити тему seo оптимізація сайту самостійно покрокова інструкція для новачків. Пам'ятайте, що просто прочитати і вивчити статтю недостатньо для успішного просування, потрібно діяти і чим раніше, тим краще.

Як вам стаття? Які пункти з покрокової інструкції ви реалізуєте на своєму сайті? Щоб ви додали від себе?

З повагою, Іван Маслов

Вловили суть?
Для чого це потрібно?
Прикольно, правда?
Як вам стаття?
Які пункти з покрокової інструкції ви реалізуєте на своєму сайті?
Щоб ви додали від себе?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?