СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Програми для геймерів. розгін комп'ютера

 1. Razer Game Booster
 2. Game Fire
 3. RivaTuner
 4. EVGA Precision X
 5. 3D-Analyze
 6. PowerStrip

Щороку випускаються всі нові і нові ігри з крутої графікою, супер ефектами і тисячами шанувальників. Але робити апгрейд комп'ютера кожен раз заради нової іграшки може не кожен. Але ж так хочеться, щоб довгоочікувана ігрова новинка не гальмувала, щоб була можливість грати на максимальних налаштуваннях з навороченими і барвистими ефектами, повністю занурившись в ігровий процес з неймовірною графікою.

В описаному вище випадку можуть допомогти так звані програми для геймерів - софт для розгону комп'ютера, а саме відеокарт, процесорів і в цілому для оптимізації системи. Ці утиліти знаходять раціональний підхід до розділу ресурсів комп'ютера, а деякі навіть дозволяють емулювати більш потужну відеокарту, завдяки чому можна запустити деякі ігри, які не хотіли працювати раніше.

Крім того, геймерам і всім бажаючим можуть стати в нагоді програми, які надають інформацію про ресурсах комп'ютера. За допомогою них можна дізнатися практично всю інформацію про встановлені комплектуючих: модель материнської плати, модулях оперативної пам'яті, процесора і багато інших параметрів заліза, в тому числі і програмні.

Зазвичай програми для розгону комп'ютера підвищують його швидкодію шляхом збільшення тактової частоти центрального та графічного процесорів і збільшення напруги живлення. До цього треба ставитися з обережністю, адже зі збільшенням потужностей стаціонарної машини або ноутбука підвищується температура багатьох елементів. Тому головне тут - не перестаратися і бути впевненим, що ваш блок живлення або система охолодження впораються з навантаженням, адже полагодити ноутбук або комп'ютер можна, але це займає ваш час і гроші.

Можна обійтися без використання програм для розгону комп'ютера за допомогою зміни налаштувань в BIOS материнської плати і відеокарти. Але якщо ви жодного разу не стикалися з цим, то краще цим способом знехтувати. Через складність даного методу ми не будемо зупинятися на ньому, а перейдемо безпосередньо до опису програм для геймерів і розгону комп'ютера.

Крім основної функції розгону комплектуючих комп'ютера, програми-оптимізатори можуть містити в собі різні інструменти для поліпшення продуктивності операційної системи шляхом вивільнення пам'яті, дефрагментацією жорстких дисків, відключенням, непотрібних під час гри, згладжувань шрифтів Windows, усіляких віджетів і ін. Завдяки такій оптимізації все ресурси комп'ютера будуть спрямовані на роботу і продуктивність необхідного додатку, в нашому випадку на гру.

Razer Game Booster

Razer Game Booster - потужна безкоштовна програма для оптимізації роботи операційної системи і збільшення швидкодії комп'ютера. Підвищення продуктивності гри досягається за рахунок тимчасової оптимізації ОС, а саме дефрагментації оперативної пам'яті, закриття непотрібних під час гри фонових процесів, діагностики DirectX та інших процесів.

Дана програма для розгону комп'ютера не лізе в реєстр, не прискорює роботу заліза і не змінює налаштувань Windows. «Що ж вона тоді робить?» - запитаєте ви. Коли ви зберетеся пограти в довгоочікувану гру, ви перед цим повинні запустити Game Booster і утиліта легким рухом руки очистить систему від непотрібного гальмуючого багажу. По завершенню роботи програми все повернеться на свої місця.

Інтерфейс програми досить простий і зрозумілий. Для ледачих в Razer Game Booster є відмінна кнопка, яка зробить автоматичну оптимізацію і не змусить вас самостійно вибирати налаштування оптимізації. Всього в один клік ваш комп'ютер буде повністю готовий до гри, а при бажанні ви зможете все налаштувати самі.

Якщо необхідний розгін комп'ютера, то вам слід скачати Razer Game Booster .

Game Fire

Сучасні ігри досить вимогливі до системних ресурсів, а якщо до цього ще додається значна витрата ресурсів на операційну систему, то гра може працювати тільки на низьких налаштуваннях, а то і не працювати взагалі. Програма Game Fire допоможе частково вирішити цю проблему.

Відключаючи непотрібні для гри запущені служби і візуальні ефекти Windows, вона оптимізує роботу системи під гри. Завдяки цій програмі для оптимізації, система не буде пожирати дорогоцінні ресурси і всі вони будуть спрямовані тільки на гру. Утиліта проста в освоєнні, містить в собі автоматичне відключення за замовчуванням. Так само можна вказати вручну, який процес ви б хотіли відключити.

Ви можете скачати Game Fire безкоштовно.

RivaTuner

RivaTuner - мабуть, одна з найпопулярніших утиліт для розгону і тестування продуктивності відеокарт від NVIDIA і AMD. Вона дозволяє розігнати відеокарту прямо через залізо або через драйвер і тонко налаштувати її роботу.

З усіх доступних функцій можна виділити наступні:

 • робота з параметрами Direct3D і OpenGL драйвера відеокарти,
 • настройка видеорежимов і частоти оновлення екрану,
 • настройка яскравості, контрасту і гами,
 • управління настройками вентилятора на відеокарті,
 • установка частоти ядра, пам'яті і шейдерного блоку,
 • надання звіту про характеристики відеокарти, драйвери і ін.,
 • відстеження температури, напруги відеокарти і системи охолодження.

У програмі є можливість створення профілів для запуску кожної програми, присутня вбудована база налаштувань драйверів і інструмент для редагування реєстру Windows.

Утиліта RivaTuner, в першу чергу, стане в нагоді власником відеокарт GeForce, а власники відеокарт ATI змушені використовувати програму з обмеженими функціями.

завантажити RivaTuner можна абсолютно безкоштовно і налаштовувати відеокарту собі на втіху.

EVGA Precision X

EVGA Precision X - дуже зручна програма для розгону відеокарт на базі NVIDIA. На відміну від RivaTuner, ця програма не перевантажена різними настройками і може використовуватися як її спрощена альтернатива.

Незважаючи на свою малу вагу і простоту, вона все ж може стати потужним інструментом для розгону відеокарт. Серед функцій утиліти для оптимізації роботи відеокарти можна відзначити наступні:

 • Управління частотою пам'яті, ядра і шейдерних блоків,
 • управління вентиляторами в автоматичному і ручному режимі,
 • створення профілів до 10 штук з присвоєнням гарячих клавіш для кожного,
 • перегляд температури в треї, створення скріншотів гри і багато іншого.

EVGA Precision X являє собою безкоштовне засіб для розгону вашої відеокарти.

Завантажити EVGA Precision X можна тільки для комп'ютерів на базі Windows.

3D-Analyze

3D-Analyze - давно не оновлювався, але дуже корисна програма, яка призначена для запуску нових ігор і додатків на старих відкритих.

Програма здатна емулювати настройки і параметри нових відеокарт (наприклад, підтримку піксельних шейдеров), або зовсім «прикидається» конкретною моделлю відеокарти. Утиліта не вимагає установки.

Утиліта не вимагає установки

Для працездатності нової гри вам потрібно запустити програму 3D-Analyze, вибрати виконуваний файл гри (зазвичай розширенням exe або bat) і спробувати виставити потрібні налаштування у вікні програми.

В подальшому виставлені настройки не доведеться виставляти заново, так як програма змінює оригінальний файл гри.

До речі, якщо вас не будуть влаштовувати будь-які певні настройки, т ови можете знову скористатися даної програми для виставлення оптимальних характеристик.

Рекомендуємо скачати 3D-Analyze , Якщо у вашому комп'ютері встановлена ​​відеокарта, що не підтримує нові програми та ігри.

PowerStrip

PowerStrip - є однією з найпопулярніших програм, що дозволяють працювати з відеорежимом і відеокартами. Програма підтримує практично будь-які відеокарти і здатна переконливо підвищити їх продуктивність.

З її допомогою можна перемикати дозвіл екрана, змінювати кольорову палітру, контраст, яскравість, частоту мерехтіння тощо. Крім цього можна привласнити різними програмами індивідуальні настройки і призначити гарячі клавіші на зміну різних параметрів.

завантажити PowerStrip - програму для оптимізації роботи з відеокартами.

Звертаємо вашу увагу ще раз, неправильна робота з розгоном комп'ютера і, зокрема, відеокарт може призвести до сумного результату. Тому намагайтеся обходитися без надмірного перевантаження комплектуючих комп'ютера.

«Що ж вона тоді робить?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?