СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

PageRank

 1. Рада!
 2. Розподіл PageRank
 3. PageRank за шкалою 1-10, "Панель інструментів PageRank"
 4. Важливість PageRank сьогодні
 5. посилання харчування
 6. Модифікація того, наскільки пов'язана сила як ланка
 7. Причини, через які ви повинні відстежувати номер для PageRank
 8. Більше читання / джерела

банкнота через доменні Статистика потім я витягнув номер сторінки для панелі інструментів сотні разів на день для різних доменів до 15 квітня 2016 року, включаючи 15 квітня 2016 року.

...

PageRank (скорочено PR) - це математична система голосування на основі посилань, які призвели до створення Google у 1998 році.

PageRank - це одна з багатьох різних систем, які Google використовує для ранжирування сторінок у результатах пошуку. На початку Google вона мала велике значення, тоді як сьогодні вона не настільки важлива сьогодні.

Система ґрунтується на зв'язках, які нагадують голоси. Однак голоси не мають однакової сили. Сила голосу (посилання) ґрунтується на кількості та силі голосів, які переходять на сторінку, де знаходиться посилання, і скільки інших посилань на цій сторінці.

Див. Малюнок нижче для цього:

Картина Феліпе Мікароні Лаллі, випущена нижче CC BY-SA 2.5 ,

Рада!

Джим Вестергрен розробив  доменні Статистика  , Awesome служби в SEO, де ви можете побачити вхідні посилання і багато іншого Джим Вестергрен розробив доменні Статистика , Awesome служби в SEO, де ви можете побачити вхідні посилання і багато іншого.

Розподіл PageRank

Потужність розподіляється по посиланнях на сторінці, чим менше посилань, тим більшою відсотковою потужністю надається кожне посилання. Посилання на сторінку з 10 посиланнями для більшої потужності, ніж якщо б на тій же сторінці було 50 посилань.

Google не ділиться повноваженнями однаково з усіма посиланнями, але вирішує для себе, які посилання будуть отримувати більше енергії. 1 Таким чином, посилання в основному тексті може отримати більшу частку енергії, ніж якщо б одна й та сама зв'язок існувала внизу сторінки.

PageRank за шкалою 1-10, "Панель інструментів PageRank"

Google публічно публікує значення PageRank за шкалою від 1 до 10. Цю величину зазвичай називають панеллю інструментів PageRank і іноді її скорочують як TBPR . Справді, реальне значення PageRank є десятковим числом.

На відміну від реального значення PageRank сторінок, які постійно оновлюються, значення PageRank панелі інструментів завжди є історичним, оскільки воно оновлюється зараз, можливо, раз на рік. І навіть тоді, коли значення тільки що оновилося, значення береться з часу приблизно 3 місяці назад. Google робить це з метою запобігання зловживанням і маніпуляціям.

Шкала між 1 і 10 є логарифмічною, тобто різниця між 5 і 6 може дорівнювати від 0 до 5, а відстань між 9 і 10 може бути, наприклад, дорівнює 0 до 9 (наприклад).

Дивіться нижче ілюстрацію Elliance:

Дивіться нижче ілюстрацію Elliance:

Є тільки кілька сотень сторінок по всьому Інтернету як значення 10 як Панель інструментів PageRank, жоден з яких не є шведським. Досягати до 4 не здається таким важким. У 5, один прийшов хороший біт. Дорога до 6, з іншого боку, довга і важка. 7, як правило, є метою, яку ви ніколи не досягаєте, принаймні для себе. Тільки кілька шведських сторінок досягли до 8. Aftonbladet.se, dn.se і svt.se мають, наприклад, 7.

Експорт реального PageRank в панель інструментів PageRank не впливає на результати пошуку, які бачили в Google - це вже давно.

"Ранг сторінки" часто не збігається з рейтингом PageRank, але "рангу сторінки" в результатах пошуку і іноді використовується трохи заплутаним журналістами або початківцями, які поєднуються разом.

Панель інструментів, щоб побачити панель інструментів PageRank

Важливість PageRank сьогодні

PageRank сьогодні є одним з більш ніж 200 різних сигналів, які Google переглядає для ранжирування сторінок у результатах пошуку. Деякі з цих сигналів, які можуть бути більш важливими, можуть бути, наприклад, історією домену, змістом, якими сторінками посилань і як виглядають посилання. Іншими словами, сторінка з невеликим числом PageRank може дуже добре класифікуватись над сторінкою з великою кількістю PageRank.

Тим не менш важливо, щоб ви зрозуміли, як працює PageRank, наприклад, коли ви створюєте свою внутрішню навігацію і працюєте зі створенням посилань.

посилання харчування

Слово зв'язуюча сила іноді використовується для визначення фактичної потужності, яку дає посилання на пов'язану сторінку. Це дещо відрізняється від PageRank, оскільки посилання може надавати інші сигнали, які не включені до опису PageRank, наприклад, якірний текст, який використовується для посилання. Іншими словами для зв'язування сили є зв'язок сік , міцність зв'язку і посилання крем .

Модифікація того, наскільки пов'язана сила як ланка

Google розповідає про посилання в залежності від таких речей, як посилання на сайт на сторінці, вік посилання, релевантність посилання, сигнали, які вказують на те, що посилання сплачено, і т.д. Будь ласка, прочитайте статтю Посилання та їхня оцінка Google для отримання додаткової інформації про це. Також майте на увазі, що багато посилань, створених сьогодні користувачами на веб-сайтах, часто мають атрибут отн = "NOFOLLOW" і такі посилання не перенаправляються.

Причини, через які ви повинні відстежувати номер для PageRank

Здається, деякі з тих, хто працює з SEO, повністю відкидають панель інструментів PageRank як небажану. Проте, я рекомендую вам абсолютно зберегти цю цифру. Наприклад, через колонку в Excel, де є ваші домени.

 • PageRank 5 або вище і де домен має багато посилань вказують на те, що Google вважає, що домен має багато зв'язків між експортом.
 • Якщо число зменшується, наприклад, з 5 до 2, і не було експорту до панелі інструментів PageRank, це означає, що домен отримав від Google ручний штраф за продаж посилань. Це я бачив кілька разів і так триває, як у грудні 2014 року. Вхідні посилання з такого домену Google позначаються як придбані, і посилання може мати негативне значення для сайту, до якого він переходить.
 • URL-адреса без номера (іноді називається N / A або -1) може означати, що URL-адреса є новою для Інтернету або що вона не була індексована правильно під час останнього експорту. Згідно з моїм спостереженням, це може також означати, що URL має дуже мало змісту відносно зовнішніх посилань.

Більше читання / джерела

 1. Так, я погоджуюся, що сам Google вирішує, скільки PageRank буде надходити до кожного посилання на певній сторінці. - Метт Каттс на Google, 15 червня 2009 р. ( джерело ).

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?