СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Нові налаштування Google Update SEO (знову)

Ми всі знаємо, що Google змінює алгоритм пошуку кілька разів на день. Іноді зміни є незначними змінами, а в інших випадках ми отримуємо більше, більш вражаюче оновлення Панда , Пінгвін або Опосум .

Google ще нічого не підтвердила, але, схоже, було ще одне велике оновлення алгоритму, який набув чинності на початку березня. Веб-майстри та рейтингове програмне забезпечення для репортажів помітили різке зміна рейтингу на цьому тижні.

Останнє оновлення, яке неофіційно називається " Фред Від розробників, оскільки він не має помітного, ще й спонсорованого Google, нібито, здається, зважує якість зворотних посилань більше, ніж попередні налаштування алгоритму.

Що це означає для вашого веб-сайту для малого бізнесу? Ну, давайте подивимося.

Гра знову змінюється

Якщо ви читали цей блог навіть віддалено часто, ви будете знати, що одна константа в онлайн рейтингу пошуку є те, що завжди є щось нове розгортання. Google стверджує, що вони роблять зміни алгоритму пошуку в середньому три рази на день, що дорівнює понад 600 змін щороку!

Ця постійна зміна означає, що, як власник бізнесу, ви, ймовірно, не в змозі йти в ногу з кожним маленьким налаштування і зміни, які приходять. Ваш онлайн-рейтинг може трохи постраждати внаслідок цієї постійної еволюції, оскільки ви зайняті веденням вашого бізнесу, а не стежать за останніми новинами пошукової системи.

Я говорив це кілька разів раніше, але я викину його ще раз: вам потрібен професіонал, щоб керувати своєю присутністю в Інтернеті, і їм потрібно щодня керувати ним. Хоча це не обов'язково повинно бути зовнішнім агентством (наймаючи менеджера інтернет-маркетингу, щоб підтримувати вашу присутність, може бути більш економічно ефективним, залежно від вашого бізнесу), отримуючи досвідчений SEO і SEM Ваша кампанія допоможе Вам залишатися актуальною в режимі онлайн, оскільки правила змінюються.

Підлогові зворотні посилання не працюватимуть

Одна з речей, яку ми часто обговорюємо в цьому блозі, - це якість і точність SEO, а також швидкий доступ до вершини пошукової системи. Тактика білого капелюха завжди найкращий спосіб отримати довгострокову онлайн-підтримку, затверджену компанією Google, яка допоможе перенести ваш веб-трафік через дах.

Незалежно від того, скільки ми виступаємо проти неї, завжди будуть ті, хто намагається отримати швидкий рейтинг за допомогою тактики Black Hat SEO, однією з найбільш популярних з яких є зв'язок господарства отримати додатковий кредит зворотного зв'язку.

Це нове оновлення, здається, зосереджується на якості зворотних посилань, які відносяться до вашого домену, а не кількості. Це означає, що затоплення вашого сайту низькоякісними зворотними посиланнями не допоможе вам збільшити рейтинг. Насправді це може зашкодити їм, згідно з деякими ранніми звітами про це нове оновлення “Фреда”.

Google неодноразово заявляв, що це посилює зусилля, щоб вловлювати і карати тих, хто намагається «обдурити» алгоритм, використовуючи ці дешеві, підступні практики SEO. Оновлення Фреда, схоже, ще один крок у цьому напрямку.

Мораль історії: переконайтеся, що ваша компанія SEO займається розробкою довгострокових, якісних рейтингів, які відповідають рекомендованій практиці Google. Якщо ви цього не зробите, це може повернутися, щоб переслідувати вас пізніше.

Вміст все ще має значення

Ви помітите, що одна річ, про яку ніхто не згадував про це оновлення, полягає в тому, що він мінімізує важливість якісного контенту на самому веб-сайті.

Це тому, що будь-хто в галузі скаже вам, зміст як і раніше є найважливішим фактором у якості SEO. Незважаючи на те, що це оновлення підвищує важливість якісних зворотних посилань, це не зменшує величезну кількість цінностей, які алгоритм розміщує на вмісті.

На вашому сайті можуть бути десятки дуже якісних зворотних посилань, які повністю відповідають останнім оновленням, але якщо ваш вміст на сторінці заважає, Google все ще не збирається добре класифікувати ваш сайт.

Справа в тому, що зміст є королем. Це завжди було і, мабуть, завжди буде. Переконайтеся в тому, щоб мати на увазі це при впровадженні нових стратегій SEO на ваш сайт.

Отримати Pro

Якщо вам потрібна допомога з вашим веб-сайтом і хочете, щоб ваш бізнес був високим у пошукових системах (або ви помітили, що хтось із ваших конкурентів не оновлює свою програму, щоб врахувати нові зміни, і ви хочете зайняти своє місце на початку купі), зверніться до нашої команди експертів у Citywide SEO сьогодні. Відвідайте наш веб-сайт або зателефонуйте нам за номером 210-200-8924.

Що це означає для вашого веб-сайту для малого бізнесу?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?