СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Методика просування інтернет-магазину по всій Росії

  1. Присвоєння регіону інтернет-магазину
  2. Реальні способи просування по Росії
  3. Інтернет-магазин і Яндекс.Каталог
  4. Піддомени для інтернет-магазину
  5. Надаємо регіон РОСІЯ
  6. Як організувати просування на Росію

Росія - бажаний регіон для багатьох початківців бізнесменів, які планують відкриття інтернет-магазину Росія - бажаний регіон для багатьох початківців бізнесменів, які планують відкриття інтернет-магазину. На жаль, багато хто не замислюються про те, що для організації бізнес процесів (доставка, сервіс та ін.) По всій країні потрібні інші інструменти і набагато більші витрати.

Якщо у вас вже є невеликий оналйн магазин, який торгує виключно в регіоні, то просунути його по Росії цілком реальна затія, якщо тільки підійти до справи з розумом і необхідним бюджетом (друге тут є визначальним фактором вашого успіху).

Для початку необхідно виділити 2 пошукові системи, розкрутка в яких виглядає пріоритетною для переважної більшості власників інтернет-бізнесу - Яндекс і Google. І в тій і в тій системі є своя регіональна пошукова видача, т. Е. В залежності від регіону, з якого користувач робить запит, йому видаються в результатах пошуку сайти (інтернет-магазини), регіон яких збігається з регіоном користувача. Простими словами: З якого ви робите запит в Яндексі, сайти того ж міста ви побачите в топ-10 (20, 30 і так далі).

Присвоєння регіону інтернет-магазину

Абсолютно логічним виглядає ваше бажання привласнити інтернет-магазину той регіон, на який він працює, або в якому розташований його офіс і склад, а також менеджери, які приймають замовлення. Взагалі, привласнення регіону для сайту - це вкрай важливий фактор для розвитку інтернет-магазину в Яндексі. Пошукова система повинна зрозуміти до якого регіону належить ваш сайт, щоб він показувався в результатах пошуку - саме так працює алгоритм пошуку.

Ось тут і починаються проблеми, коли власники бізнесу хочуть вибрати своєю стратегією просування інтернет-магазину на Росію, оскільки магазину може бути присвоєно лише один з регіонів - той, контакти якого вказані на сайті.

Але як бути, якщо на сайті немає контактів, або, ж вони не дозволяють визначити приналежність магазину до того, чи іншого регіону? Такий сайт теж може просувати по всій країні, але без регіональної прив'язки йому буде складно конкурувати з сайтами з конкретних регіонів. По суті, у вас є два варіанти: бути попереду в своєму регіоні, або ж внизу, але по всій Росії ...

Не забувайте про статейний маркетинг:

Реальні способи просування по Росії

До останнього моменту мова йшла про інтернет-магазині, у якого було лише одне регіональне представництво - в одному регіоні. Звичайно, в такому випадку ваші варіанти просування обмежені.

Але є можливість розвитку вашого магазину по всій Росії в пошуковій системі Яндекс. Обов'язковою умова буде наявності контактів в тих регіонах, на які ви хочете просуватися додатково.

Для цього є 3 шляхи:

  1. Реєстрація в Яндекс.Каталог
  2. Створення піддоменів для сайту для кожного окремого регіону
  3. Просування без присвоєння регіону

Інтернет-магазин і Яндекс.Каталог

Зареєструвати інтернет-магазин в Яндекс Каталозі відмінна можливість для тих, хто працює на обмежену кількість регіонів - до 7. У вашому особистому кабінеті веб-майстра ви привласнюєте необхідні регіони, і після вступу в силу всіх змін, ваш магазин починає брати участь в результатах пошуку необхідних регіонів.

Для цього звичайно обов'язково виникне потреба у вказівках реальних контактних даних для кожного регіону, так як, швидше за все, буде потрібно їх підтвердження.

Піддомени для інтернет-магазину

Піддомен або домен третього рівня - хороший варіант для тих, чий інтернет-магазин в перспективі може охопити величезну кількість регіонів. Як приклади ви можете подивитися сайти великий онлайн гіпермаркетів, які часто використовую подібний прийом в розкручуванні.

В цьому випадку, кожен окремий регіональний піддомен буде являти собою окремий сайт з контактами тільки того регіону, на який він функціонує.

Даний вид розкрутки магазину по Росії найбільш трудовитрат, і вимагає великих фінансових вкладень на створення і обслуговування всіх ваших піддоменів.

Надаємо регіон РОСІЯ

Такий варіант єдино вірний, якщо у вас є контакти тільки одного регіону, або ж взагалі не мають відношення до будь-яких місту (наприклад, тільки телефон 8-800 і т. П.).

Але в даний варіант буде для вас найбільш турдозатратним в плані просування в пошукових системах. Сайти з регіональними прив'язками ранжуються краще за інших рівних умов. Т. е. Вам щоб пробитися у видачі серед інших сайтів доведеться витратити значно більші бюджети на розкрутку.

Більш того, в деяких тематиках, в пошуковій видачі беруть участь ТІЛЬКИ регіональні сайти. Тому, якщо ви заздалегідь знаєте, що ви не зможете підключити інтернет-магазин до кількох регіонах, то вибирайте, яку роботу на один регіон, або нізкоконкурентним нішу, в якій вам буде простіше пробитися в топ через великі сайти гіпермаркетів.

Як організувати просування на Росію

В даному випадку дуже важливо розуміти, що перш ніж прийняти будь-яке рішення, необхідно буде зробити якісний аналіз В даному випадку дуже важливо розуміти, що перш ніж прийняти будь-яке рішення, необхідно буде зробити якісний аналіз. І мова йде, перш за все, не про аналіз вашої ніші (бізнесу), а про аналіз видачі пошукових систем і сайтів-конкурентів.

Подібні розрахунки необхідно робити до того, як ви визначитеся з нішею вашого інтернет-магазину. Якщо ж ви вже вибрали тематику, то є ймовірність що по Росії вам можна буде просунутися тільки з використанням регіональних представництв, або ж вкладення не малу кількість капіталу в розкрутку.

Єдиною альтернативою, якщо ви не впевнені, чи зможете просунути інтернет-магазин по Росії, є контекстна реклама. Це вид реклами, яка показується на сторінках пошукової видачі.

Реклама дозволить вам навіть не мати будь-яких регіональних контактів на сайті або т. П. Яндекс і Google дозволяють налаштовувати географічний таргетинг з широким спектром можливостей - ви зможете вказати конкретні регіони, або виставити всю Росію для показів вашої реклами.

Вибір залишається за вами, і як завжди, все залежить від ваших можливостей. Радити щось конкретне складно, так як все залежить від вашого бізнесу і тематики. Єдине що зробити необхідно - це провести аналіз вашої тематики перед тим, як створювати і запускати інтернет-магазин в роботу. Краще замовити подібну послугу seo-фахівця, після чого ви зможете спокійно приступати до реалізації вашого бізнес плану.

Але як бути, якщо на сайті немає контактів, або, ж вони не дозволяють визначити приналежність магазину до того, чи іншого регіону?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?