СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Менеджер перенаправлень Joomla 1.7. Огляд і настройка.

  1. Так як же працює менеджер перенаправлень?
  2. Як я можу використовувати менеджер перенаправлень в процесі реорганізації сайту?
  3. превентивний:
  4. реактивний:
  5. Як відключити компонент перенаправлень?

class = "eliadunit">

Joomla 1 Joomla 1.7 має хороший менеджер перенаправлень (редиректу), який попереджає появи на вашому сайті 404 помилки (сторінка не існує) і спрощує процес редизайну або міграції системи. Цей компонент є особливо важливим саме зараз, коли багато хто починає переводити свої сайти з Joomla 1.5 до 1.7.

Компонент перенаправлень призначений для перенаправлення відвідувачів з одного URL в інший. Є два очевидних застосувань для цього компонента:

  • Ви можете перенаправити відвідувачів, якщо хочете створити якусь унікальну легко запам'ятовується посилання, наприклад на рекламну кампанію (скажімо www.yoursite.com/campaign перенаправляє на www.yoursite.com/something/something/somethingelse.html).
  • Крім того, можна перенаправити відвідувачів, який, можливо, додали в закладки посилання на статтю вашого старого сайту, і тепер їх потрібно перенаправити на новий URL цієї статті.

Не менш цінну інформацію надає даний компонент тоді, коли показує, які посилання вводять люди, які хочуть завдати шкоди сайту. Наприклад, увійти в адмінпанель або відкрити PhpMyAdmin.

Відвідувачі також можуть набирати неіснуючі посилання, намагаючись знайти додаткову функціональність на вашому сайті (наприклад, мобільну версію сайту www.yoursite.com/mobile)

Так як же працює менеджер перенаправлень?

При установці Joomla 1.7, компонент перенаправлень включений за замовчуванням.

Щоб його відкрити, зайдіть за посиланням Компоненти - Перенаправлення (Components - Redirect).

Ви побачите ось таке вікно:

Стовпці позначають наступне:

Застарілий URL (Expired URL). Це посилання, по яких хтось увійшов, щоб отримати доступ до сторінки. Майте на увазі, що деякі з цих URL-адрес будуть містити помилки, а інші не мають нічого спільного з вашим сайтом. Тим не менш, багато з них будуть містити посилання, які можуть вказувати на старий сайт, або сторінки, які ви видалили з вашого поточного сайту.

Новий URL (New URL). В основному, це стовпець буде порожнім. В даному стовпці можна вказувати нові посилання, на які компонент буде перенаправляти відвідувачів з застарілих адрес.

Сторінки, що посилаються (Referring Page). У цій колонці можна подивитися, з якого сайту перейшли до вас по застарілому посиланню. Знаючи це, можна зв'язатися з власником даного ресурсу і попросити змінити посилання.

Інші стовпці включають Дату створення (коли помилка була записана), стан перенаправлення - діє воно чи ні (за замовчуванням всі перенаправлення неактивні), а також ідентифікаційний номер (ID) перенаправлення.

Натисніть на один з адрес у колонці Застарілий URL (Expired URL) і ви потрапите на сторінку, де можна налаштувати новий URL. Просто введіть новий URL в потрібне поле. Переконайтеся, що ви опублікували перенаправлення, інакше воно не буде активно. Також, нижче є поле для запису коментарів до перенаправлення, яке ви налаштовуєте. (Наприклад, "ця адреса для маркетингової кампанії XYZ")

Ви також можете створити нове перенаправлення, натиснувши кнопку Створити в правому верхньому куті адмін панелі. Введіть застарілий URL, новий URL, також якщо ви хочете, введіть коментар до даного перенаправлення, і опублікуйте його.

Як я можу використовувати менеджер перенаправлень в процесі реорганізації сайту?

При реорганізації вашого сайту, в більшості випадків, посилання старого сайту не повністю відповідають посиланнях нового сайту. Деякі з них можуть збігатися, але, як правило, немає 100% відповідності.
Ви можете використовувати два підходу в роботі з компонентом перенаправлень при реорганізації сайту:

превентивний:

Ви можете випередити відвідувачів, які шукають сторінки, яких не існує. Ви можете заздалегідь визначити переадресацію на всі або деякі з застарілих адрес старого сайту. Просто введіть їх по одному.

Переваги: відвідувачі не побачать 404 помилки, якщо вони зайшли за старою посиланням зі своїх закладок, або якщо вони скористалися пошуковою системою для пошуку конкретної сторінки сайту, якої більше не існує.

Недоліки: потрібно багато часу, особливо для тих сайтів, які містять сотні або тисячі сторінок. Ви завжди можете використовувати статистику сайту (Google Analytics або інші), щоб визначити, які сторінки отримують більшу частину трафіку на старому сайті і налаштувати переадресацію саме на ці сторінки.

реактивний:

Замість того, щоб визначати все редіректи заздалегідь, можна почекати і подивитися, які посилання з помилкою 404 запише компонент перенаправлень. Потім ви можете налаштувати переадресацію для всіх цих посилань.

Переваги: Ви не повинні встановлювати все перенаправлення заздалегідь.

Недоліки: Ви повинні реагувати на перенаправлення відразу ж після їх появи. Протягом першого тижня або близько того після запуску буде згенеровано більшість перенаправлень, а потім вони поступово будуть скорочуватися.

Який найкращий підхід? Звичайно, це залежить від багатьох факторів. Цілком ймовірно, підійде певна комбінація цих двох підходів, але це буде залежати від розміру сайту і його трафіку.

Як відключити компонент перенаправлень?

Щоб відключити роботу компонента перенаправлень, вам необхідно в менеджері плагінів відключити плагін Система - Перенаправлення (System - Redirect), який йде з компонентом. Однак, якщо ви зробите це, жодне з ваших перенаправлень не працюватиме.

www.compassdesigns.net

class = "eliadunit">

Так як же працює менеджер перенаправлень?
Як я можу використовувати менеджер перенаправлень в процесі реорганізації сайту?
Як я можу використовувати менеджер перенаправлень в процесі реорганізації сайту?
Який найкращий підхід?
Як відключити компонент перенаправлень?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?