СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Кращі форуми і блоги по SEO

Ті фахівці, хто займається розробкою і просуванням сайтів в інтернеті, повинні постійно «поглинати» терабайти нової інформації. Адже алгоритми пошукових систем постійно вдосконалюються, змінюються стратегії виведення сайтів в лідери пошукової видачі. Інформація застаріває, дані слід періодично оновлювати. Але де брати інформацію?

Всі знають, що краще свій досвіду нічого не знайдеш. Але можна заощадити купу часу і грошей на просуванні сайтів. Адже десятки (а може і сотні) вебмайстрів на блогах і сайтах діляться з усіма охочими своїми секретами і фішками, які дозволяють їм просувати свої і клієнтські сайти. Ну що ж, розглянемо найбільш цікаві джерела інформації для SEO-фахівців.

SEO-форумів у всесвітній павутині дуже багато, але ми перерахуємо тут тільки ті, що будуть найбільш цікаві російськомовним вебмастерам. У них багато інформації і зручна структура її подачі, хороша атмосфера також присутній.

webmasters.ru - дуже цікавий форум, тут можна знайти дуже багато корисної інформації. Ті теми, які набрали багато позитивних відгуків читачів, зібрані в розділі «золоті теми форуму». Там можна сидіти годинами і знайомитися з досвідом інших фахівців.

forum.searchengines.ru - навряд чи можна помилитися, якщо сказати, що це найбільший і найавторитетніший SEO-форум на території колишнього СРСР. Фактично, тут можна знайти будь-яку інформацію. Крім того, є великий розділ з пропозиціями по заробітку в інтернеті, так чи інакше пов'язаних зі створенням та просуванням сайтів, наповненням їх контентом і ін.

www.seocafe.info - потужний форум з цікавим дизайном і «затишною атмосферою». Це й не дивно - з такою назвою.

www.seobuilding.ru - славиться не тільки своїм форумом, але цікавими сервісами, за допомогою яких можна прогнозувати PR сайту, його якість, перевірити частоту слів у тексті. Також є можливість поспілкуватися в аналогу соціальної мережі для оптимізаторів.

maultalk.com - особистий форум відомої особистості в колах оптимізаторів. Зайдіть, не пошкодуєте. Початківці і просунуті вебмайстра можуть знайти там пропозиції по роботі і співпраці.

market.gigansk.ru - готові сайти під ключ на 1С-Бітрікс знайдете тут .

Це основні форуми, які рекомендується відвідувати. Адже всього не прочитаєш, а в названих достатньо інформації для оптимізатора будь-якого рівня. Тепер розглянемо кращі SEO-блоги.

shakin.ru - блог Михайла Шакина. Дуже цікава особистість. В юні роки не раз їздив на заробітки за кордон, про його цікаві пригоди можна прочитати на його сайті. А в цілому: пише ясно, зрозуміло і зі знанням справи. Його сайт - «король» серед тематичних блогів.

wpnew.ru - хороший ресурс, тут знайдете багато інформації по нашій тематиці. Крім того, автор все поради дає у вигляді покрокових уроків. Тепер будь-який новачок без проблем зробить свій сайт.

isif-life.ru - блог Олександра Борисова. Цікаво спостерігати за цим автором. Починав з самих «низів», а домігся високої відвідуваності і доходів, яким багато ветеранів сфери позаздрять.

sickboy.ru - його повинні читати все! На відміну від постів багатьох «гуру», тут тільки практика. Sickboy збереже вам ваш час і гроші на просування.

sidash.ru - далеко не все, що публікує даний автор, стосується розкрутки сайтів, але від цього матеріали не стають менш цікавими.

asbseo.ru - блог Олександра Бобріна. Тут також можна прочитати матеріали на різні тематики, чимало статей присвячено досягненню цілей і мотивації, які в професії вебмастера займають не останнє місце за важливістю. Додайте в закладки.

І наостанок, хочеться порадити невеликий ресурс Андрія Григоровича - andreigrigorovich.ru. Інформації тут не так багато, але подається вона в концентрованій формі, показує "на пальцях", як зробити, розкрутити і монетизувати сайт.

Також інформацію рекомендується черпати з англомовних ресурсів. Це навіть краще, адже більшість просунуті

Але де брати інформацію?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?