СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Грамотна SEO оптимізація

 1. Підбір ключових слів для SEO-тексту
 2. Грамотна SEO оптимізація тексту
 3. Заповнення мета-тегів для SEO оптимізації статті

Добридень! Один з важливих питань, яке хвилює багато уми людства, що таке SEO оптимізація статті під пошукові запити? Або як ще запитують: «Як грамотно написати SEO-текст?» Не буду винаходити велосипед, копіювати википедию і інші наукові трактати, де «голову зломиш», поки розберешся, а розповім простими народними словами. Ми люди прості, не горді!

Всі ці питання зводяться до одного - грамотному розташуванню ключових слів в тексті. Саме про це піде мова в статті. Зовнішні посилання на статтю, її анонси в соц. мережах і блогах, анкор і інші солодощі - все це стосується загальної SEO оптимізації, наша мета - ключові слова в тексті!

Підбір ключових слів для SEO-тексту

В першу чергу, коли починаєте писати SEO-текст, потрібно ці самі ключові слова правильно підібрати, щоб вони були доречні самої статті (відповідали темі і змістом тексту) і люди їх набирали в пошукових системах Яндекс і Google. З першим зрозуміло, а щоб перевірити їх популярність в пошукових машинах - йдемо в Wordstat Yandex (сервіс від Яндекса по підбору слів).

Я буду розповідати на своїх прикладах, які досить ефективні і напрацьовані довгими моїми експериментами. У ролі «піддослідного» буде стаття мого блогу - база трастових сайтів 2014 року, яка вже красується в топ-10 Яндекса і Google, завдяки грамотній SEO оптимізації.

У Wordstat можна використовувати різні оператори при підборі слів ( «, +,! І інші), але найкращий варіант - це укладати фразу в лапки зі знаками оклику перед кожним словом і приводом. Це покаже, що саме таке слово або словосполучення в незмінному вигляді і без додаткових слів набирають користувачі в пошукових системах (див. Скріншот).

1. Саме таким чином проставляем оператори. Як видно, такий запит набирає 77 користувачів в місяць, непоганий НЧ (низькочастотний запит). Нагадаю, в моєму розумінні: НЧ - до 1000 показів, СЧ - 1000-5000, ВЧ - понад 5000. Якщо сайт по ньому вийде в топ-10, то 77 розділіть на 30 (число днів у місяці), приблизно 2-3 людини буде заходити до вас на сайт за нього на добу, дивився свою статистику Яндекс.Метрики - бувало і більше 7 чол. У пошукових машин свої поняття життя, які під грифом «секретно» і нам їх не зрозуміти ні-ко-ли!

2. Зазначено 524 показу, тут вже враховується не точно набране словосполучення - база трастових сайтів, а в різних словоформах, розбавлених словами видах і ін., При натисканні на (2) бачимо (3). Це також робить позитивний вплив на SEO оптимізацію і просування по даному видозміненим запитом, здатне привести ще більше відвідувачів. Головне - щоб у першому варіанті (1) було вже не менше 50 показів, а краще 100 показів, які точно забезпечать прихід відвідувачів при попаданні запиту в топ-10.

Головне - щоб у першому варіанті (1) було вже не менше 50 показів, а краще 100 показів, які точно забезпечать прихід відвідувачів при попаданні запиту в топ-10

Ідеальний варіант для розкрутки ключового слова - це його запит 100-2000 на місяць. Так буде швидше його просунути в пошукових системах, при цьому, також, бажано враховувати його конкурентність, тобто які сайти по даному пошуковому запиту стоять в топ-10, крутіше вашого сайту чи ні, чи можна їх залишити позаду себе, необхідно проаналізувати і оцінити свої можливості.

Грамотна SEO оптимізація тексту

Тепер приступаємо до розподілу ключових слів по SEO-тексту. У заголовку статті (H1) ключ повинен бути обов'язковий, найкраще в точній входження, але можна змінити відмінок, а словами і знаками пунктуації розбавляти небажано. Тема краще зробити привабливим для людей.

Зазвичай пишуть в інтернеті, що ключових слів в статті повинно бути 3-7%. Так кому це треба, хто це буде рахувати? Майже ніхто! Ну якщо вже порахувати і порівняти зі стандартною кількістю їх застосування веб-майстрами, то число сходиться - це приблизно 3-5 ключів на 2000 символів тексту, виключаючи заголовки і мета-теги. При цьому бажано 2 точних входження, інші в морфологічному і розбавленому вигляді.

Де саме вживати ключові слова для SEO оптимізації статті? Раджу вставляти ключі як я, так як після публікації деякі з моїх статей відразу вривалися в топ 30-50, а через кілька днів досягали топ-10:

 • У заголовках H1, H2, можна і в H3, якщо стаття досить об'ємна.
 • У першому і останньому абзаці. Починати ключем SEO-текст можна, але він повинен стояти не на початку першого речення, а краще в його середині або кінці, я також часто його вставляю у 2-е чи 3-е пропозицію (тут вже без різниці де вставляти). Не можна ставити ключ в самому останньому реченні статті, краще десь на початку останнього абзацу.
 • Строго дотримуйтесь рівномірність розподілу ключових слів в тексті. Нехай вони будуть на відстані між собою через кілька пропозицій (1-3), але не підряд.
 • На початку статті або іншому місці можна виділити ключевик один раз жирним, головне, щоб на нього падало посилений акцент, він мав головний сенс пропозиції. Це буде виглядати природно в очах всюдисущих пошукових систем. Більше 2 разів не раджу виділяти жирним, таке не надто шанують пошукові машини, а останнім часом вебмастера вже взагалі перестали виділяти ключі.

Використовуйте в статті структуровані списки, це люблять пошукові роботи і непогано для SEO оптимізації. У них також можна з успіхом застосувати ключове слово.

Подивіться скріншоти моєї статті, про яку я писав вище. Червоним підкреслені ключі.

Червоним підкреслені ключі

Як бачите: 4 ключа в статті на 2007 символів без пробілів, виключаючи заголовок і мета-теги. Головне - не перестарайтеся з ключовими словами, інакше можна отримати фільтри за спам від наших улюблених пошукових систем. SEO-текст повинен бути природний і зручний для читання, тобто для людей, а не для роботів.

Заповнення мета-тегів для SEO оптимізації статті

Це обов'язковий процес для ефективної SEO оптимізації, що допомагає швидше знаходити ваші сторінки сайту пошуковими машинами і вище ранжувати їх у видачі пошуку, власне, мета-теги створені саме для роботів. Ключові слова тут грають дуже важливу роль, після заповнення мета-тегів пошуковики будуть бачити їх, тому необхідно також грамотно вставити.

У багатьох веб-майстрів варто плагін All in One SEO Pack або подібний, який створює поля для заповнення мета-тегів: title, description, keywords:

 • Title - це заголовок статті, його будуть бачити люди в пошуку при досягненні відповідного пошукового запиту і, звичайно ж, сканувати роботи. У нього потрібно обов'язково включити ключ, раджу - в точній входження і особливо без зайвої води, тільки конкретика.
 • Description - короткий опис про те, про що йдеться в статті. Тут краще вжити ключевик в першому реченні або на початку 2-го.
 • Keywords - багато ключів краще не включати, досить 1-3, головний ключ і йому відповідні зі статті.
 • Alt - цей мета-тег заповнюється в зображеннях (картинках). Ключове слово потрібно прописувати, я так роблю, тільки латиницею, якщо ж воно з кількох слів, то між ними поставити на вибір з 2 знаків: тире (-), нижня поділ (_), дужки не потрібні, природно. Тема можна прописати по-любому або взагалі порожнім залишити, для SEO-оптимізації це ролі не грає.

Зверніть увагу на скріншоти - червоним підкреслено ключове слово.

Ось таким чином розставляються ключові слова в SEO-тексті. Не варто забувати, що ключі повинні бути обов'язково релевантні статті, що можна перевірити в різних сервісах, наприклад - MegaIndex. SEO оптимізація тексту є найважливішою складовою просування сайту, при неправильному розташуванні ключів - всі ваші зусилля будуть приречені на крах! Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у боротьбі за «золото» топа. Успіхів!

PS Випадок з моєї практики копірайтера. Якось мені замовник дав ТЗ (технічне завдання) на написання статті для головної сторінки сайту (веб-студія зі створення та просування сайтів). Потрібно було вжити 25 ключових слів на 4000 символів тексту і, при цьому, ключі складалися майже з одних і тих же слів, спам яких світ не бачив!

Довелося довго повозитися, щоб надати тексту товарний вигляд, незабаром стаття була готова. Я працював тоді на біржі. Замовник прийняв статтю, але як пізніше я дізнався, він поставив низьку оцінку, пояснив, що дуже багато спаму. Перепрошую, дак якого ти чорта тоді стільки майже однакових ключів вказав в ТЗ, через що і останньому мудаку буде ясно, що спам забезпечений! От і зрозумій логіку таких, перепрошую, мудил!

Так кому це треба, хто це буде рахувати?
Де саме вживати ключові слова для SEO оптимізації статті?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?