СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Блог

21
березня 21   березня   Продовжуємо розбиратися в особливостях роботи рекламних агентств в digital-середовищі

Продовжуємо розбиратися в особливостях роботи рекламних агентств в digital-середовищі. Редакція НСМІ поспілкувалася з креативним директором рекламного агентства Avanta Digital Катериною Бєлінського про те, які послуги на ринку зараз затребувані, які з них максимально ефективні і як будуть змінюватися підходи до реклами в діджітальной середовищі.

Розкажіть, будь ласка, про агентство. Як давно існує агентство Avanta Digital? Чим обумовлений вибір його спеціалізації?

Рекламне агентство Avanta Digital існує більше 5 років. Коли ми починали, digital-ринок тільки набирав обертів, це часи, коли блоги і форуми були місцем обговорення питань світобудови і світової політики. Сьогодні без інтернету неможливо уявити свій день - Google і Siri допомагають нам жити, даючи рекомендації, куди піти, що з'їсти і як схуднути.

На початку 2010-х ми пропонували послуги з розробки веб-сайтів, створення та адміністрування груп в соціальних мережах, сьогодні ми пропонуємо повний комплекс послуг, починаючи від розробки digital-стратегії і закінчуючи складними програмними продуктами і базами даних.

За час роботи реалізували понад 80 успішних SMM- і SEO-проектів, створили 100 сайтів і інтернет-майданчиків. З 2014 року штат рекламного агентства Avanta Digital збільшився в три рази.

Які послуги надає ваша компанія? Які з них користуються більшою популярністю у замовників?

Avanta Digital є рекламним агентством повного циклу просування - ми розробляємо інтегровані digital-стратегії, програми лояльності, здійснюємо просування в соціальних мережах, займаємося розробкою веб-сайтів, проводимо пошукову оптимізацію, аналітику, пошуковий маркетинг, performance-маркетинг, контент-менеджмент.

У центрі уваги сучасного digital-маркетингу варто бренд і його сприйняття цільовою аудиторією, тому управління репутацією - одна з найпопулярніших послуг. Ми пропонуємо репутаційний менеджмент компаній, брендів, продуктів і послуг, в тому числі моніторинг, збір і аналіз згадок, виявлення критичних і найголовніше - нівелювання негативу і побудова лояльності.

Яка клієнтська база? Хто входить в число ваших клієнтів? Якими своїми проектами ви особливо пишаєтеся?

Avanta Digital входить в ТОП кращих агентств за версією AllAdvertising. Серед наших клієнтів: «Група компаній ЛСР», Cirque du Soleil, MAKFA, Lays, Evian, Arla Natura, Ginza Project, «Газпром» і інші. Ми є експертами просування брендів в digital-середовищі. Завдяки інтеграції комплексу каналів комунікації - цифрових, соціальних і мобільних технологій - досягаємо максимального синергетичного ефекту для наших клієнтів сегментів FMCG і HoReCa.

У 2015 році наш проект «Корисні казки», розроблений для бренду жовтих сирів Arla Natura® увійшов в ТОП-10 кращих проектів року за версією PR Spb.

З 2014 року є офіційним оператором конкурсу кращих будівельних компаній і матеріалів «Лідер будівельного якості». Конкурс проводиться за підтримки Уряду Санкт-Петербурга з метою підвищення конкурентоспроможності будівельних об'єктів і кращих гравців будівельної галузі, а також інформування споживачів про якісні та безпечні будівельної продукції. У 2016 році рекламне агентство Avanta Digital було відзначено премією «Надійний інтернет-партнер урядового проекту 2016».

Що відбувається з конкуренцією на санкт-петербурзькому ринку? Чи багато агентств працюють з цифровою середовищем? У чому ви бачите конкурентну перевагу вашого агентства?

Нам складно оцінити конкурентне середовище по тій самій причині, що ми є рекламним агентством повного циклу просування і пропонуємо комплекс унікальних за своєю структурою послуг.

Наші конкурентні переваги - багата експертиза в технологіях і професійне рішення бізнес-задач брендів. У процесі роботи ми стаємо експертами того ринку, на якому працює наш клієнт. Ми формуємо digital-екосистему бренду і запускаємо digital-інструменти, які допомагають транслювати цінності бренду для досягнення максимальної споживчої прихильності і лояльності.

Всі фахівці Avanta Digital мають навички продакт і бренд-менеджменту, і, по суті, це унікально для digital-агентства. Всі наші фахівці - менеджери проектів, SMM- і SEO-фахівці проходять відповідне навчання тонкощам продакт і бренд-менеджменту, що забезпечує високу якість послуг, що надаються. Сьогодні, на жаль, в штаті більшості рекламних агентств персонал з базовими знаннями в сфері digital, рекламі і PR.

Інша ноу-хау, що стало традицією - ми практикуємо сезонні digital-стажування для молодих фахівців, це відмінна можливість для них отримати нові знання, кращі стажери стають нашими співробітниками.

Яка географія роботи вашого агентства? Або, кажучи про digital-технологіях, не має сенсу говорити про конкретну територію?

Ми працюємо по всій Росії, серед наших клієнтів є також компанії з США, Китаю та Західної Європи. Послуги digital-агентств затребувані за кордоном за рахунок курсової різниці, більш дешевої робочої сили і високу компетенцію наших фахівців.

Які особливості є в роботі з digital-середовищем? Наскільки представленість і просування саме в цифровому середовищі зараз важливі?

Одна з цікавих особливостей поведінки користувача в digital - це різниця між тим, як аудиторія позиціонує себе в інтернеті і який є в реальному житті. Феномен Instagram - красиві машини, губи-качечки і інші ананаси в шампанському стали не просто улюбленим мемом, але і як і раніше активно експлуатуються в якості способу і стилю життя сотень тисяч користувачів. Але, як у відомій казці Ганса Християна Андерсена, а король-то виявився голим! Це говорить про те, що рівень платоспроможності аудиторії, особливо в соціальних мережах, часто можна поставити під сумнів.

Однак плюс соціальних мереж в тому, що користувачі відкрито транслюють свої інстинктивні потреби - в спілкуванні, увазі, флірті і повазі. Що ми боїмося зробити і сказати в оффлайн, завжди можна собі дозволити в онлайн. Для брендів це відкриває простір для дій, дає можливість задовольнити потреби споживачів тут і зараз.

Як замовники підходять до роботи в цифровому середовищі? Чи настав усвідомлення того, що інтернет - це важлива складова просування бренду або компанії?

Проблема ринку інформаційних технологій не тільки у відсутності навчальних закладів та методичних матеріалів, рівня кваліфікації фахівців, а й в нестачі знань у замовника. Це проблема, велика проблема. Часто клієнти будують повітряні замки в своїй свідомості щодо digital-маркетингу або не приділяють йому належної уваги зовсім.

Для цілей взаєморозуміння і повного контакту ми завжди проводимо лікнеп для клієнта, розповідаючи детально - що, як і для чого ми робимо. Це, безумовно, робить нашу роботу більш продуктивною.

Які переваги отримує замовник від роботи над своїм просуванням в інтернет-середовищі? (Які плюси? Що дає інтернет?)

Інтернет дає можливість залучити цільових клієнтів, донести маркетингове повідомлення в саме серце і голову споживача. При цьому ціна контакту в онлайн в рази нижче, ніж в традиційних ЗМІ.

Можете висловити вашу думку з приводу того, які аспекти просування в інтернеті більш ефективні, а які менш? Чому?

Неможливо визначити максимально ефективний канал просування, не знаючи структури цільової аудиторії, цілей і завдань бренду і бізнесу в цілому. Однак, виходячи з нашого досвіду, максимальний ефект дають інтегровані digital-маркетингові комунікації, коли задіяний комплекс майданчиків і інструментів.

Як трансформувався ринок під впливом розвитку технологій?

По-перше, Big Data стає доступнішим. Технології дають можливість збирати максимально повні та об'єктивні дані, сегментувати аудиторію, збирати й аналізувати поведінкові чинники. Цей тренд буде тільки посилюватися.

Яке майбутнє його чекає? До чого в підсумку прийде ринок, на ваш погляд?

2016 рік ознаменувався великою кількістю ноу-хау. Так, вплив соціальних мереж на аудиторію на противагу традиційним ЗМІ та посилення феномена «постправди» допомогли не тільки Трампу. Стало очевидно, що digital-маркетинг виходить за рамки інтернет-реклами і використовує весь спектр цифрових каналів, і саме інформаційні технології є локомотивом ринку реклами.

У найближчі роки буде як і раніше тривати активне освоєння нових digital-каналів - буде рости попит на онлайн-трансляції, нативну рекламу і RTB.

На основі матеріалу: Журнал «Новини ЗМІ» №5 (454) від 27.02.17.

Назад до списку статей

Як давно існує агентство Avanta Digital?
Чим обумовлений вибір його спеціалізації?
Які послуги надає ваша компанія?
Які з них користуються більшою популярністю у замовників?
Яка клієнтська база?
Хто входить в число ваших клієнтів?
Якими своїми проектами ви особливо пишаєтеся?
Що відбувається з конкуренцією на санкт-петербурзькому ринку?
Чи багато агентств працюють з цифровою середовищем?
У чому ви бачите конкурентну перевагу вашого агентства?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?