СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як заробляти на Seosprint? 5 простих способів заробити гроші!

 1. Опис сайту Seosprint:
 2. Seosprint з'явився в 2010 році і стабільно робить виплати!
 3. Чим приваблює Сео Спринт для заробітку?
 4. Як же заробити на Seosprint?
 5. Заробіток на Seosprint (Сеоспрінт):
 6. Як заробити на Сеоспрінт? Основні способи:
 7. 1) Серфінг сайтів - Як заробити на серфінгу сайтів / кліки Seosprint (seo спринт)?
 8. 2) Читання листів - Як читати листи на seosprint?
 9. 3) Проходження тестів - Як заробити на проходженні тестів в Сіо Спринт?
 10. 4) Виконання завдань - Як швидко і багато заробити на Seosprint?
 11. Як виконувати завдання на Сеоспрінт? Покрокова інструкція:
 12. 5) Спрямування на Seosprint - Чи можна заробити на них?
 13. Скільки можна заробити на Сеоспрінт за день, за місяць?
 14. Скільки ж заробляють?
 15. Які є сайти схожі на Сеоспрінт?
 16. Російські сайти:
 17. Зарубіжні сайти:

Вітаю шановні читачі мого блогу Zymo
Вітаю шановні читачі мого блогу Zymo.ru! У даній статті будемо розбирати один з кращих клікових проектів, поговоримо про Seosprint: чим він цікавий, розглянемо як і скільки тут можна заробляти і багато іншого. Поїхали!

Опис сайту Seosprint:

Що таке Сеоспрінт? - це сервіс активної реклами, іноді його називають «поштовик», «букс», на даний момент вважається одним з найпопулярніших способів заробітку в інтернеті на кліках.

Проект спочатку почав набирати обертів величезними темпами, демонструючи свою стабільно і колосальні перспективи.

Seosprint з'явився в 2010 році і стабільно робить виплати!

Активних користувачів сайту більш 450.000 чоловік. Загальна сума виплат за час роботи системи перевищила 330.000.000 рублів (330 мільйонів!).

А ось і фото однієї з моїх виплат (скріншот):

А ось і фото однієї з моїх виплат (скріншот):

Чим приваблює Сео Спринт для заробітку?

 • Оплата за виконання різних завдань - від 0.2 руб. до 500 руб. (Іноді трапляються завдання по 600, 700 руб. І більше).
 • Оплата за читання оплачуваних листів - від 0.04 руб.
 • Оплата за серфінг (кліки) - 0.02-0.06 руб.
 • Оплата за проходження тестів - від 0.15 руб.
 • Мінімальна сума до висновку - 2 руб. Я рекомендую виводити кожні повні 10 руб. за раз, т.к при цьому нараховується рейтинг +0.2. Виводячи гроші з 2 рубля він не нараховується!
 • Виплати проводяться на WMR гаманець системи Webmoney, Яндекс-гроші, Qiwi-гаманець, Payza, PerfectMoney.

Як же заробити на Seosprint?

Для початку роботи і заробітку на Zeo Sprint потрібно всього лише пройти просту безкоштовну реєстрацію, що займає 3-5 хвилин!

Якщо у Вас виникли проблеми з реєстрацією, то дотримуйтесь цій покрокової інструкції !

Відразу після реєстрації обов'язково запишіть в надійному місці пароль і PIN-код! На цьому реєстрація закінчена, увійшовши на проект, в меню знайдіть розділ «Моя пошта» туди прийде повідомлення, в якому знайдете посилання на докладну інструкцію по заробітку від мене.

Заробіток на Seosprint (Сеоспрінт):

Постараюся знайти час і зробити для Вас відео урок про те, як працювати і заробляти гроші на Seo sprint, а поки користуйтеся цією інструкцією ↓

Як заробити на Сеоспрінт? Основні способи:

Проект Сео Спринт дає нам можливість заробити 5-ю способами:

Проект Сео Спринт дає нам можливість заробити 5-ю способами:

 1. Серфінг сайтів,
 2. Читання листів,
 3. Проходження тестів,
 4. Виконання завдань,
 5. Спрямування.


Тепер будемо говорити докладно про кожен, вчитися працювати і заробляти. Розглянемо кожен вид заробітку покроково!

1) Серфінг сайтів - Як заробити на серфінгу сайтів / кліки Seosprint (seo спринт)?

За серфінг сайтів (кліки) платять від 0.02 до 0.06 руб. За день приходить в середньому 20-40 кліків, буває і більше.

Крок 1) Заходимо в розділ - «Серфінг сайтів», в якому знайдете всі доступні сайти для серфінгу (кліків). Щоб відкрити сайт потрібно спершу натиснути на маленький гурток (якщо його немає, то на назву посилання), після чого з'являється посилання-напис «Переглянути сайт рекламодавця», натискаємо на неї і відкриється сайт:
Крок 1) Заходимо в розділ - «Серфінг сайтів», в якому знайдете всі доступні сайти для серфінгу (кліків)

Крок 2) Знизу на сторінці з'явиться таймер зі зворотнім відліком, по його закінченню потрібно підтвердити перегляд або легким математичним обчисленням, або підрахунком кількості зірочок:
Крок 2) Знизу на сторінці з'явиться таймер зі зворотнім відліком, по його закінченню потрібно підтвердити перегляд або легким математичним обчисленням, або підрахунком кількості зірочок:  Після чого побачите «Дякуємо за відвідування


Після чого побачите «Дякуємо за відвідування!» І зарахування оплати:Крок 3) Закриваємо сайт і аналогічно переглядаємо такі сайти.

2) Читання листів - Як читати листи на seosprint?

Алгоритм дій при прочитанні листів такий же як при серфінгу сайтів, єдина відмінність, що після натискання на маленький гурток потрібно відповісти на питання, відповідь на який можна швидко знайти в тексті листа. приклад:
Алгоритм дій при прочитанні листів такий же як при серфінгу сайтів, єдина відмінність, що після натискання на маленький гурток потрібно відповісти на питання, відповідь на який можна швидко знайти в тексті листа

3) Проходження тестів - Як заробити на проходженні тестів в Сіо Спринт?

Заробляти тут дуже просто, все що потрібно, це відвідати сайт рекламодавця, вивчити його і відповісти на контрольні питання в тесті, оплата тут висока від 0.15 руб і вище. Алгоритм дій такий самий як в серфінгу, тільки в кінці відкриваються не сайт, а сторінка з тестом:
Заробляти тут дуже просто, все що потрібно, це відвідати сайт рекламодавця, вивчити його і відповісти на контрольні питання в тесті, оплата тут висока від 0

Безумовно на тестах, серфінгу і листах багато заробити не вийде, тому я рекомендую виконувати легкі завдання. Адже зробивши 2-3 завдання, ви зможете отримати оплату рівну перегляду 40-50 сайтів.

4) Виконання завдань - Як швидко і багато заробити на Seosprint?

Хлопці загострю ще раз Вашу увагу на те, що основний заробіток на Сеоспрінте - це виконання завдань. Мінімальна плата за виконання 1 завдання - 0.20 руб. В середньому оплата за завдання становить від 1 до 50 руб., Але є і дорогі завдання 100, 200, 300 рублів, а іноді бувають по 500 руб і вище. При цьому активних завдань понад 20000. Тут дійсно можна заробити!

Примітно те, що для виконання завдань не потрібні якісь спеціальні навички або досвід роботи - прочитали завдання, зробили, отримали оплату, все просто! Цей вид заробітку відмінно підходить для новачків!

Як виконувати завдання на Сеоспрінт? Покрокова інструкція:

Крок 1) Зайдіть в розділ «Виконання завдань», виберіть відповідну категорію і відкрийте завдання яке Вам сподобалося:
Крок 1) Зайдіть в розділ «Виконання завдань», виберіть відповідну категорію і відкрийте завдання яке Вам сподобалося:  Крок 2) Читаємо опис завдання і то що потрібно вказати в звіті, якщо все зрозуміло натискаємо «Почати виконання завдання»:  Крок 3) З'явиться поле, куди потрібно буде вписати дані необхідні для звіту
Крок 2) Читаємо опис завдання і то що потрібно вказати в звіті, якщо все зрозуміло натискаємо «Почати виконання завдання»:

Крок 3) З'явиться поле, куди потрібно буде вписати дані необхідні для звіту. Виконавши завдання, заповнюємо його і натискаємо «Надіслати звіт»:

Всі ви виконали завдання, як бачите все дуже легко і просто. Завдання оплачуються протягом 10 днів, але в більшості випадків оплата надходить на протязі 1-5 годин, все залежить від того, як часто заходить рекламодавець для перевірки.

Важливо! Більшість сайтів рекламованих в серфінгу, листах, тестах і завданнях - це лохотрони і засоби виманювання грошей, тому будьте вкрай обережні! Я взагалі дотримуюся простої істини: «Переглянув і забув».

Рекомендую так само вивчити цю статтю: « Як і які краще всього виконувати завдання? », В ній я детально розглянув всі нюанси виконання завдань і дав дуже важливі поради.

5) Спрямування на Seosprint - Чи можна заробити на них?

Що таке реферали? - це люди яких Ви запрошуєте на проект.

Що дають реферали в Сеу Спринт? Ви будете отримувати додатковий дохід за роботу рефералів - від 10% до 40%. Наприклад, якщо реферал запрацює для себе 100 руб., То Ви за це можете отримати до 40 руб.!

Найцікавіше що у спонсора Сеус Принт є 2-х рівнева реферальная система 40% -10%. Однак відсоток цей залежить від вашого рейтингу і статусу на проекті, дізнатися про це більше можна зайшовши на офіційний сайт Сеоспрінт в розділ: «Кар'єра».

2-х рівнева система дає можливість отримувати прибуток не тільки від рефералів яких Ви запрошуєте особисто, а й від тих яких запрошують вже Ваші реферали. Тому набравши собі велику команду будете заробляти хороші гроші, пам'ятайте про це!

Дізнайтеся як потрібно залучати рефералів? І як потрібно працювати з ними, для того, щоб заробити !

Друзі якщо ви хочете отримувати нові огляди проектів та працюють способи заробітку обов'язково підписуйтесь на блог !

Скільки можна заробити на Сеоспрінт за день, за місяць?

Заробити в інтернеті дуже важко, з таким же працею як і в реальному житті. Найчастіше Вам будуть пропонувати заробляти по 500 $, 1000 $, 5000 $ в лічені миті, не вірте!
Таким чином Вас намагаються заманити, і витягти гроші! Я все це сам проходив і хочу застерегти Вас. Хочете заробити в інтернеті? Доведеться працювати, і працювати багато!

Скільки ж заробляють?

На одному з форумів недавно бачив обговорення: «Скільки заробляють на Сеоспрінт?». Цифри звичайно були різні, але можу сказати з упевненістю: активно працюючи на проекті Сеоспрінт в перший час легко зможете заробляти 1000-5000 рублів на місяць. Це реальні цифри! Під активною роботою я маю на увазі виконання завдань, тому як серфінг і листи я вважаю «ледачим» заробітком, тому і оплата там низька.

Тому, як заробити на Сеоспрінт 100 рублів в день я думаю Ви зрозуміли? - потрібно виконувати завдання! А якщо вивчите ці схеми роботи з завданнями , То і 200-300 рублів в день далеко не межа, у деяких навіть виходить заробити 500 рублів і більше за день.

Що в перспективі? Далі запрошуючи нових людей на сайт, зможете примножити свої заробітки. Найголовніше наполегливо працювати і не здаватися якщо щось не виходить. Поставте собі за мету якої хочете досягти і йдіть до неї. Яку мету можна поставити? Та хоч ось цю: Я хочу заробляти 5000 рублів на Сео Спринті! Не погано? Прагніть і результат не змусить довго чекати!

У мене часто запитують: в якій валюті виплачує гроші Сеоспрінт в гривнях, доларах або щось ще? Ні, всі розрахунки відбуваються в рублях. Однак пам'ятайте, Ви завжди можете легко обміняти зароблені рублі за кращим курсом на будь-яку потрібну Вам валюту або відразу ж вивести їх на банківський рахунок.

Які є сайти схожі на Сеоспрінт?

Друзі, нижче Ви знайдете сайти типу Seosprint (аналоги), це проекти які стабільно працюють уже дуже довго, на яких я постійно отримую виплати і які сміливо можу порадити Вам!

Російські сайти:

1) VipIp - Цей унікальний проект працює з 2003 року! Підкреслю головну особливість: тут виконання різних завдань, серфінгу, листів і кліків здійснюється за допомогою спеціально розробленої програми, вона підказує все що потрібно робити - це дуже зручно. Гроші можна виводити як в рублях, так і доларах:


Детальна інструкція по роботі на цьому проекті тут .

2) Socpublic - Мабуть один з кращих російських проектів, працює і стабільно виплачує гроші з 2008 року. Активно розвивається, сучасний дизайн, добре пророблений і зрозумілий інтерфейс сайту. Виплати в рублях:


Детальна інструкція по роботі на цьому проекті тут .

3) Wmmail - Ще один потужний проект, який працює з 2004 року. Виплати можна замовляти як в рублях, так і доларах:


Детальна інструкція по роботі на цьому проекті тут .

Зарубіжні сайти:

1) NeoBux - Поставлю на перше місце, cайт з дуже великими можливостями, стабільно працює з 2008 року. Щоб було якомога більше завдань для роботи, потрібно заходити з закордонним IP-адресою. На жаль поки на сайті немає підтримки російської мови, проте інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий. В крайньому випадку можна скористатися Google-перекладачем. Виплати в доларах ($):


Детальна інструкція по роботі на цьому проекті буде найближчим часом. Після реєстрації, щоб увійти в обліковий запис, поле «Secondary Password» залишайте порожнім. Помаранчеві посилання після реєстрації потрібно переглядати обов'язково кожен день, в подальшому поясню чому.

2) Ebesucher - Дуже незвичайний проект, його головна особливість - в заробітку на автосерфінг (перегляд сайтів в автоматичному режимі). Також для роботи є розділ з кліками / листами. Мабуть це один з найбільш «стародавніх» проектів в цій сфері, не повірите: працює з 2002 року! Повністю російською мовою. Основна валюта - євро (€), виплати доступні в рублях:


Детальні інструкції по роботі на цьому проекті тут (настройка автосерфінгу) і тут (робота з кліками) .

Чим приваблює Сео Спринт для заробітку?
Як же заробити на Seosprint?
Читання листів - Як читати листи на seosprint?
Проходження тестів - Як заробити на проходженні тестів в Сіо Спринт?
Виконання завдань - Як швидко і багато заробити на Seosprint?
Як виконувати завдання на Сеоспрінт?
Скільки можна заробити на Сеоспрінт за день, за місяць?
Скільки ж заробляють?
Які є сайти схожі на Сеоспрінт?
Як же заробити на Seosprint?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?