СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Як налаштувати робочий стіл в windows 10 в звичний вигляд

  1. Налаштування меню «Пуск» саме таким, як вам подобається
  2. Робочий стіл і «Пуск» Windows 10 як в Windows 7
  3. Налаштування живих плиток і груп

Можливість налаштувати робочий стіл в windows 10 дозволяє зробити операційну систему більш особистої, і це може навіть допомогти вам бути більш продуктивними. Таким чином, сьогодні ми розглянемо деякі настройки, які кожен повинен знати, щоб поліпшити роботу з Windows 10.

Можливо, однією з найсильніших сторін Windows є здатність налаштовувати практично всі; користувачі можуть налаштувати робочий стіл з доступними опціями в операційній системі і навіть з допомогою налаштувань в реєстрі і політиках.

Налаштування меню «Пуск» саме таким, як вам подобається

Меню «Пуск» в Windows 10 дуже схоже на те, що ви використовували в Windows 7. Однак воно також об'єднує частини екрану «Пуск» з Windows 8.1, і це одна з перших функцій, які ви захочете налаштувати.

Існує кілька способів настройки меню «Пуск» :

Можна скористатися невеликою за замовчуванням версією меню, до якої найзручніше звертатися. В цьому випадку у вас буде меню з живими плитками справа, а з лівого боку з доступом до всіх ваших додатків і список найбільш використовуваних і недавно встановлених додатків.

Ви також можете змінити розмір меню «Пуск» по горизонталі і вертикалі, але як далеко змінити розмір меню, буде залежати від дозволу екрану. Наприклад, при дозволі екрану 1366 x 768 ви отримаєте тільки до 3 стовпців.

На 4K дисплеї ви зможете розтягнути горизонтально до 4 стовпців і до 5 стовпців. Змінити розмір меню «Пуск» легко, просто перетягніть краю вправо або вгору.

Змінити розмір меню «Пуск» легко, просто перетягніть краю вправо або вгору

У вас також може бути меню «Пуск» без «Живих плиток», і воно буде ближче всього до виду меню «Пуск» в Windows 7. Однак Windows 10 не включає в себе можливість приховати всі фрагменти; вам доведеться вручну, клацати правою кнопкою миші кожен фрагмент і натискати «Відключити» з «Пуск». Читайте також про більш тонкої налаштування ОС після установки .

Читайте також про більш тонкої   налаштування ОС після установки

Тепер ви можете завжди використовувати меню «Пуск» в повноекранному режимі. Якщо ви віддаєте перевагу цей режим, відкрийте «Налаштування»> «Персоналізація»> «Пуск» і включіть «Використовувати повноекранний режим».

У повноекранному режимі меню «Пуск» буде охоплювати всі положення на дисплеї, дуже схоже на екран «Пуск» в Windows 8.1. У вас все одно буде доступ до робочого столу, і додатки будуть запускатися в вікні.

Нарешті, є планшетний режим, який Microsoft спеціально розробила для пристроїв 2-в-1. Це функція, яка повинна з'являтися автоматично при видаленні клавіатури і миші з пристрою з сенсорним екраном.

Основний недолік з використанням режиму Tablet полягає в тому, що ви не можете отримати доступ до робочого столу, але додатки, провідник файлів і все будуть відображатися в повноекранному режимі.

Режим планшета можна включити за допомогою кнопки швидких дій, розташованої в центрі дій, або вибравши «Налаштування»> «Система»> «Планшет» і включивши функцію.

Режим планшета можна включити за допомогою кнопки швидких дій, розташованої в центрі дій, або вибравши «Налаштування»> «Система»> «Планшет» і включивши функцію

Ви також можете налаштувати, вхід в систему, (операційна система повинна запросити вас, коли йому необхідно автоматично переключитися в режим Tablet). Крім того, у вас є можливість приховувати або показувати значки додатків на панелі завдань в режимі Tablet.

Робочий стіл і «Пуск» Windows 10 як в Windows 7

Зробити стандартне меню «Пуск», як в Windows 7 можливо за допомогою сторонніх додатків. Якщо вам хочеться працювати зі стандартним меню «Пуск» можна скористатися популярною утилітою Classic Shell.

Налаштування живих плиток і груп

Як і в Windows 8.1, Windows 10 пропонує можливість перетягувати і групувати Живі плитки будь-яким зручним вам способом. Якщо ви хочете назвати групу, просто клацніть правою кнопкою миші в верхньому краю групи і назвіть її, як завгодно.

У режимі Живих плиток можна переглянути останню інформацію без необхідності відкривати додаток. Але іноді вам може не подобатися, або якщо немає потреби бачити певну інформацію. Хоча ви не можете відключити цю функцію по всьому світу, ви можете натиснути правою кнопкою миші по кожній плитці і вибрати «Вимкнути живі фрагменти».

Точно так же ви можете змінити розмір кожної плитки на будь-який з підтримуваних розмірів (малий, середній, широкий і великий). Крім того, з того ж меню ви можете прив'язати додаток до панелі завдань, або ви також можете видалити будь-який додаток, включаючи універсальні для Windows і настільні.

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?