СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

PageRank

 1. Wskazówka!
 2. Podział PageRank
 3. PageRank w skali 1-10, „Pasek narzędzi PageRank”
 4. Znaczenie PageRank dzisiaj
 5. Połączenie elektroenergetyczne
 6. Modyfikacja mocy łączenia jako łącza
 7. Powody, dla których powinieneś śledzić numer dla PageRank
 8. Więcej czytania / źródeł

uwaga przez Statystyki domeny następnie pobrałem numer dla pageranków setki razy dziennie w różnych domenach do 15 kwietnia 2016 r. włącznie - wtedy Google przestał publikować tę liczbę.

...

PageRank (w skrócie PR) to matematyczny system głosowania oparty na linkach, które doprowadziły do ​​stworzenia Google w 1998 roku.

PageRank jest jednym z wielu różnych systemów używanych przez Google do rangowania stron w wynikach wyszukiwania. Na początku Google było to bardzo ważne, ale nie jest dziś tak samo ważne w 2015 roku.

System opiera się na linkach, które są jak głosy. Jednak głosy nie mają jednakowej siły. Siła głosu (link) opiera się na liczbie i sile głosów, które przechodzą na stronę, na której znajduje się link, oraz na liczbie innych linków na tej stronie.

Zobacz ilustrację poniżej:

Zdjęcie Felipe Micaroni Lalli, opublikowane poniżej CC BY-SA 2.5 ,

Wskazówka!

Jim Westergren rozwinął się  Statystyki domeny  , niesamowita usługa w ramach SEO, w której możesz zobaczyć linki przychodzące i nie tylko Jim Westergren rozwinął się Statystyki domeny , niesamowita usługa w ramach SEO, w której możesz zobaczyć linki przychodzące i nie tylko.

Podział PageRank

Moc jest dystrybuowana do linków na stronie, im mniej linków, tym więcej procentu mocy przekazuje się do każdego łącza. Link na stronie z 10 linkami dla większej mocy niż gdyby ta sama strona miała 50 linków.

Google nie udostępnia zasilania na równi ze wszystkimi linkami, ale sam decyduje, które linki otrzymają więcej mocy. 1 Łącze w tekście może zatem uzyskać większy udział mocy niż gdyby ten sam link istniał na dole strony.

PageRank w skali 1-10, „Pasek narzędzi PageRank”

Google publicznie publikuje wartość PageRank w skali od 1 do 10. Ta wartość jest zwykle nazywana Toolbar PageRank i czasami jest określana skrótem TBPR . W rzeczywistości rzeczywista wartość PageRank jest liczbą dziesiętną.

W przeciwieństwie do rzeczywistej wartości PageRank stron aktualizowanych przez cały czas, wartość Toolbar PageRank jest zawsze historyczna, ponieważ jest aktualizowana właśnie teraz, być może raz w roku. Nawet jeśli wartość została właśnie zaktualizowana, wartość jest pobierana z okresu około 3 miesięcy wstecz. Google robi to z zamiarem zapobiegania nadużyciom i manipulacjom.

Skala od 1 do 10 jest logarytmiczna, to znaczy różnica między 5 a 6 może być równa 0 do 5, a odległość między 9 a 10 może być na przykład równa 0 do 9 (na przykład).

Zobacz poniższą ilustrację Elliance:

Zobacz poniższą ilustrację Elliance:

W Internecie jest tylko kilkaset stron jako wartość 10 jako Pasek narzędzi PageRank, z których żaden nie jest szwedzki. Dotarcie do 4 nie wydaje się takie trudne. W wieku 5 lat przyszło dobre. Natomiast droga do 6 jest długa i trudna. 7 jest zazwyczaj rodzajem celu, którego nigdy nie osiągniesz, przynajmniej dla własnego dobra. Tylko kilka szwedzkich stron osiągnęło 8. Aftonbladet.se, dn.se i svt.se mają na przykład 7.

Eksport prawdziwego PageRank do Toolbar PageRank nie ma wpływu na wyniki wyszukiwania widoczne w Google - stało się to już dawno temu.

„Ranga strony” często nie jest taka sama jak PageRank, ale „pozycja strony” w wynikach wyszukiwania i jest czasami używana przez dziennikarzy lub początkujących, którzy łączą pojęcia.

Pasek narzędzi, aby zobaczyć pasek narzędzi PageRank

Znaczenie PageRank dzisiaj

PageRank jest dziś jednym z ponad 200 różnych sygnałów, na które Google patrzy, aby rankingować strony w wynikach wyszukiwania. Niektóre z tych sygnałów, które mogą mieć większe znaczenie, mogą być na przykład historia domeny, treść, sposób, w jaki strony są projektowane i jak wyglądają linki. Innymi słowy, strona z małym PageRank może bardzo dobrze zajmować stronę z dużą ilością PageRank.

Niemniej jednak ważne jest, abyś rozumiał, jak działa PageRank, gdy na przykład projektujesz wewnętrzną nawigację i pracujesz z budowaniem linków.

Połączenie elektroenergetyczne

Siła łączenia słów jest czasami używana do określenia rzeczywistej mocy, jaką daje link do połączonej strony. Różni się to nieco od PageRank, ponieważ łącze może dostarczać inne sygnały, które nie są uwzględnione w opisie PageRank, takie jak tekst zakotwiczenia używany w łączu. Inne słowa łączące siłę to sok linkowy , siła łącza i krem linkowy .

Modyfikacja mocy łączenia jako łącza

Google opisuje linki w zależności od takich rzeczy, jak link do strony na stronie, wiek linku, znaczenie linku, sygnały wskazujące, że link jest płatny itp. Przeczytaj artykuł Linki i sposób ich wyceny przez Google więcej informacji na ten temat. Pamiętaj też, że wiele linków utworzonych dzisiaj przez użytkowników na stronach internetowych często ma ten atrybut rel = "nofollow" a takie linki nie łączą się ze sobą.

Powody, dla których powinieneś śledzić numer dla PageRank

Wydaje się popularne wśród niektórych osób pracujących z SEO całkowite odrzucenie Toolbar PageRank jako śmieci. Zalecam jednak bezwzględne zachowanie tej liczby. Na przykład, przez kolumnę w Excelu, gdzie masz swoje domeny.

 • PageRank 5 lub wyższy i tam, gdzie domena ma wiele linków, wskazują, że Google uznało, że domena ma dużą moc łączenia podczas eksportu.
 • Jeśli liczba zostanie zmniejszona na przykład z 5 do 2 i nie było eksportu do paska narzędzi PageRank, oznacza to, że domena otrzymała ręczną karę od Google za sprzedaż linków. Widziałem to kilka razy i tak samo jak w grudniu 2014 r. Linki przychodzące z takiej domeny są następnie oznaczane przez Google jako zakupione, a link może mieć ujemną wartość w stosunku do witryny, do której się udaje.
 • Adres URL bez numeru (czasami określany jako N / A lub -1) może oznaczać, że adres URL jest nowy w Internecie lub że nie został poprawnie zindeksowany podczas ostatniego eksportu Google. Według moich obserwacji może to również oznaczać, że URL miał bardzo mało treści w odniesieniu do linków zewnętrznych.

Więcej czytania / źródeł

 1. Tak, zgadzam się, że Google samodzielnie decyduje o tym, ile PageRank wpłynie na każdy link na danej stronie. - Matt Cutts w Google, 15 czerwca 2009 r. ( źródło ).

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?