СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Kompetentna optymalizacja SEO

 1. Wybór słów kluczowych do tekstu SEO
 2. Literacka optymalizacja tekstu SEO
 3. Wypełnianie metatagów dla optymalizacji artykułów SEO

Dzień dobry Jedno z ważnych pytań, które martwią wiele umysłów ludzkości, co to jest optymalizacja artykułów SEO dla zapytań? Albo jak inaczej pytają: „Jak poprawnie napisać SEO-tekst ?” Nie będę wymyślać na nowo koła, kopiować Wikipedii i innych naukowych traktatów, gdzie „złamiesz sobie głowę”, kiedy to zrozumiesz, ale powiesz w prostych słowach ludowych. Jesteśmy prostymi ludźmi, nie jesteśmy dumni!

Wszystkie te pytania sprowadzają się do jednej rzeczy - poprawnego uporządkowania słów kluczowych w tekście. To właśnie zostanie omówione w artykule. Zewnętrzne linki do artykułu, jego ogłoszenia w serwisie społecznościowym. sieci i blogi, kotwice i inne słodycze - wszystko to dotyczy ogólnej optymalizacji SEO, naszym celem są słowa kluczowe w tekście!

Wybór słów kluczowych do tekstu SEO

Po pierwsze, kiedy zaczynasz pisać tekst SEO, musisz poprawnie wybrać te same słowa kluczowe, aby były one odpowiednie dla samego artykułu (odpowiadającego tematowi i znaczeniu tekstu), a ludzie wpisywali je w wyszukiwarkach Yandex i Google. Pierwsze jest jasne, ale aby sprawdzić ich popularność w wyszukiwarkach, przejdźmy do Wordstat Yandex (usługa wyszukiwania słów Yandex).

Opowiem na przykładach, które są dość skuteczne i zostały opracowane przez moje długie eksperymenty. W roli „eksperymentalnej” znajdzie się artykuł na moim blogu - baza witryn zaufania 2014, która już teraz pojawia się w pierwszej dziesiątce Yandex i Google, dzięki kompetentnej optymalizacji SEO.

W programie Wordstat można używać różnych operatorów podczas wybierania słów („, +,!” I innych), ale najlepszą opcją jest umieszczenie wyrażenia w cudzysłowach z wykrzyknikami przed każdym słowem i przyimkiem. To pokaże, że dokładnie takie słowo lub fraza w niezmienionej formie i bez dodatkowych słów jest wpisywane przez użytkowników w wyszukiwarkach (patrz zrzut ekranu).

1. W ten sposób przypisujemy operatorów. Jak widać, takie zapytanie wybiera 77 użytkowników miesięcznie, dobry bas (zapytanie o niskiej częstotliwości). Przypomnę, moim zdaniem: LF - do 1000 wyświetleń, MF - 1000-5000, HF - ponad 5000. Jeśli witryna przejdzie przez nią w pierwszej dziesiątce, podziel 77 przez 30 (liczba dni w miesiącu), około 2-3 osób przyjdzie na twoją stronę na ten dzień, obejrzałem ich statystyki Yandex Metryki - zdarzyło się ponad 7 osób. Wyszukiwarki mają własne koncepcje życia, które są klasyfikowane jako „tajne” i nigdy ich nie rozumiemy!

2. Wskazanych jest 524 ekranów, tutaj nie jest dokładnie wpisana fraza - podstawa witryn zaufania, oraz w różnych formach wyrazów, rozcieńczonych słowami itp., Gdy klikamy ( 2 ) widzimy ( 3 ). Ma to również pozytywny wpływ na optymalizację SEO i promocję tego zmodyfikowanego żądania, co może przynieść jeszcze więcej odwiedzających. Najważniejsze jest to, że w pierwszej wersji ( 1 ) powinno być co najmniej 50 wyświetleń i lepiej niż 100 wyświetleń, co dokładnie zapewni przybycie odwiedzających, gdy żądanie trafi do pierwszej dziesiątki.

Najważniejsze jest to, że w pierwszej wersji ( 1 ) powinno być co najmniej 50 wyświetleń i lepiej niż 100 wyświetleń, co dokładnie zapewni przybycie odwiedzających, gdy żądanie trafi do pierwszej dziesiątki

Idealną opcją promocji słowa kluczowego jest jego żądanie 100-2000 miesięcznie. Szybsze będzie więc promowanie go w wyszukiwarkach, a także pożądane jest uwzględnienie jego konkurencyjności, czyli tego, które witryny znajdują się w pierwszej 10 dla tego zapytania, chłodniejszej niż Twoja witryna, czy nie, możesz je pozostawić, musisz przeanalizować i ocenić możliwości

Literacka optymalizacja tekstu SEO

Teraz przejdź do dystrybucji słów kluczowych w tekście SEO. W tytule artykułu (H1) klucz musi być obowiązkowy, najlepiej w dokładnym wpisie, ale sprawa może zostać zmieniona i niepożądane jest rozcieńczanie słów i znaków interpunkcyjnych. Nagłówek jest kuszący dla ludzi.

Zazwyczaj piszą w Internecie, że słowa kluczowe w artykule powinny wynosić 3-7%. Ale kto tego potrzebuje, kto to weźmie? Prawie nikt! Cóż, jeśli policzysz i porównasz ze standardowym numerem ich używania przez webmasterów, liczba zbiegnie się - to około 3-5 kluczy na 2000 znaków tekstu, z wyłączeniem nagłówków i metatagów. W tym przypadku pożądane są 2 dokładne wpisy, reszta w postaci morfologicznej i rozcieńczonej.

Gdzie dokładnie używać słów kluczowych do optymalizacji artykułów SEO? Radzę wstawić klucze takie jak ja, ponieważ po opublikowaniu niektóre z moich artykułów natychmiast włamały się na górę 30-50, a po kilku dniach dotarły do ​​pierwszej 10:

 • W nagłówkach H1, H2 jest to możliwe iw H3, jeśli artykuł jest dość obszerny.
 • W pierwszym i ostatnim akapicie. Możesz rozpocząć tekst SEO za pomocą klucza, ale nie powinien on stać na początku pierwszego zdania, ale raczej w środku lub na końcu, często też wstawiam go w drugim lub trzecim zdaniu (tutaj już jest gdzie wstawić). Nie możesz umieścić klucza w najnowszym zdaniu artykułu, lepiej jest gdzieś na początku ostatniego akapitu.
 • Ściśle przestrzegać jednolitego rozkładu słów kluczowych w tekście. Pozwól im być w odległości między sobą poprzez kilka zdań (1-3), ale nie w rzędzie.
 • Na początku artykułu lub innego miejsca można wyróżnić słowo kluczowe raz pogrubioną czcionką, najważniejsze jest to, że podkreśla nacisk, ma główne znaczenie zdania. Wygląda to naturalnie w oczach wszechobecnych wyszukiwarek. Ponad 2 razy nie radzę wybierać pogrubienia, wyszukiwarki naprawdę nie lubią, a ostatnio webmasterzy przestali już przydzielać klucze.

Użyj uporządkowanych list w artykule, roboty wyszukiwania uwielbiają to i są dobre dla optymalizacji SEO. Mogą również z powodzeniem używać słowa kluczowego.

Spójrz na zrzuty ekranu mojego artykułu, o którym pisałem powyżej. Czerwone podkreślone klawisze.

Czerwone podkreślone klawisze

Jak widać: 4 klucze w artykule dla postaci z 2007 roku bez spacji, z wyjątkiem tytułu i metatagów. Najważniejsze - nie przesadzaj ze słowami kluczowymi, w przeciwnym razie możesz uzyskać filtry do spamu z naszych ukochanych wyszukiwarek. SEO-tekst powinien być naturalny i łatwy do odczytania, to znaczy dla ludzi, a nie dla robotów.

Wypełnianie metatagów dla optymalizacji artykułów SEO

Jest to obowiązkowy proces skutecznej optymalizacji SEO, który pomaga szybko znaleźć strony witryny w wyszukiwarkach i uszeregować je wyżej w wynikach wyszukiwania, w rzeczywistości metatagi są tworzone specjalnie dla robotów. Słowa kluczowe tutaj odgrywają bardzo ważną rolę, po wypełnieniu metatagów wyszukiwarki będą je widzieć, więc musisz również poprawnie wstawić.

Wielu webmasterów ma wtyczkę All in One SEO Pack lub podobną, która tworzy pola do wypełniania metatagów: tytuł, opis, słowa kluczowe:

 • Tytuł to tytuł artykułu, ludzie zobaczą go podczas wyszukiwania, wpisując odpowiednie zapytanie i, oczywiście, skanują roboty. Konieczne jest dołączenie do niego klucza, radzę ci - w dokładnym wpisie, a zwłaszcza bez dodatkowej wody, tylko szczegóły.
 • Opis - krótki opis tego, co zostało powiedziane w artykule. Lepiej jest użyć słowa kluczowego w pierwszym zdaniu lub na początku drugiego.
 • Słowa kluczowe - lepiej nie włączać wielu kluczy, wystarczy 1-3, klucz główny i odpowiedni klucz z artykułu.
 • Alt - ten metatag jest wypełniany obrazami (obrazkami). Kluczowe słowo musi być przepisane, robię to tylko po łacinie, ale jeśli jest to kilka słów, to możesz wybrać między nimi dwie postacie: myślnik (-), niższy podział (_), oczywiście nie są potrzebne żadne nawiasy. Tytuł można ustawić w dowolny sposób lub pozostawić pusty, aby optymalizacja SEO nie miała znaczenia.

Zwróć uwagę na zrzuty ekranu - czerwone podkreślone słowo kluczowe.

W ten sposób słowa kluczowe są umieszczane w tekście SEO. Nie zapominaj, że klucze muszą koniecznie być istotne dla artykułu, który można sprawdzić w różnych usługach, na przykład - MegaIndex. Optymalizacja tekstu SEO jest najważniejszą częścią promocji witryny: jeśli klucze zostaną umieszczone nieprawidłowo, wszystkie twoje wysiłki będą skazane na upadek! Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże ci w walce o „złoty” znaczek. Powodzenia!

PS Przypadek z mojej praktyki jako copywriter . W jakiś sposób klient dał mi TZ (zadanie techniczne) do napisania artykułu na stronę główną witryny (web-studio na temat tworzenia i promocji witryn). Konieczne było użycie 25 słów kluczowych dla 4000 znaków tekstu, a jednocześnie klawisze zawierały prawie te same słowa, których spam nie był widoczny!

Długo musiałem majstrować, aby nadać tekstowi prezentację, artykuł był już wkrótce gotowy. Pracowałem wtedy na giełdzie. Klient zaakceptował artykuł, ale jak później dowiedziałem się, dał niską ocenę, wyjaśnił, że jest dużo spamu. Przepraszam, czym do diabła jesteś, wtedy wskazałeś tak wiele niemal identycznych kluczy w TK, dzięki czemu dla ostatniego dupka będzie jasne, że spam jest gwarantowany! Więc zrozumcie logikę tego, przepraszam, błoto!

Ale kto tego potrzebuje, kto to weźmie?
Gdzie dokładnie używać słów kluczowych do optymalizacji artykułów SEO?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?