СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Będzie to interesujące dla wszystkich: pięć powodów, dla których warto wziąć udział w moskiewskim tygodniu przedsiębiorczości

  1. Od dostawy żywności po organizację zadań: program forum biznesowego
  2. Przejęcie najlepszych z najlepszych: intensywna biznesowo „Transformacja 3. Cyfrowa gospodarka”
  3. Bycie modnym: forum branży mody
  4. Wybierz uniwersytet i kup franczyzę: World Forum and Franchise Exhibition
  5. Konkurs pomysłów i najnowsza technologia: Startup Village
  6. Praca systemowa: jak miasto pomaga przedsiębiorstwom

Przeniesienie biznesu na nowy poziom, zainspirowanie do rozpoczęcia nowego biznesu, nawiązanie przydatnych kontaktów i wysłuchanie czołowych ekspertów z różnych branż - wszystko to jest możliwe podczas Moskiewskiego Tygodnia Przedsiębiorczości. Odbędzie się w tym roku po raz pierwszy i stanie się największym wydarzeniem biznesowym dla małych i średnich firm. Oczekuje się około 60 tysięcy odwiedzających i ponad 300 głośników. W przeciwieństwie do wielu wydarzeń tego formatu, udział w większości działań jest bezpłatny. I z pewnością zainteresują tych, którzy nie zajmują się biznesem, a jedynie korzystają z jego usług.

Od dostawy żywności po organizację zadań: program forum biznesowego

28 maja w Manezh otworzy się Moscow Business Forum. Oczekuje się, że zgromadzi ponad pięć tysięcy uczestników i 40 światowej klasy prelegentów. To weźmie udział Siergiej Sobianin .

Forum rozpocznie się sesją plenarną „Megapolis Moskwa. Trendy biznesowe w najbliższej przyszłości. ” Tutaj porozmawiają o ekonomii dzielenia się, technologiach sztucznej inteligencji, globalizacji biznesu i tajemnicach sukcesu projektu. Które nisze i modele rozwoju biznesu w stolicy są najbardziej obiecujące, a które przestarzałe? Jakie możliwości otwiera informatyzacja miasta? Widzowie mogą również dołączyć do dyskusji na temat tych i innych problemów.

Dyskusje panelowe obejmą bardzo różne tematy. Jakie koncepcje restauracji są obecnie najbardziej istotne i na czym polega tajemnica ich popularności - będą mówić o tym w sekcji „gastronomia Moskwy: perspektywy rozwoju biznesu restauracyjnego”. Pomimo ograniczeń sankcji, instytucje o szerokiej gamie formatów i pojęć nadal się otwierają, a latem miasto dosłownie przeżywa boom ulicznej żywności (która, w szczególności, jest wspierana przez festiwale cyklu Seasons w Moskwie). Moskwa zyskuje reputację jednej ze stolic gastronomicznych świata, która może zainteresować niemal każdą publiczność.

Dyskusja na temat „Usługi internetowe: nowoczesne trendy” omówi nowe możliwości cyfrowe, aby przyciągnąć klientów i pomysły na aplikacje mobilne. Będzie to interesujące dla wszystkich tutaj, choćby dlatego, że średnio każdy użytkownik w Moskwie spędza dwie godziny dziennie na aplikacjach: od sieci społecznościowych i usług bankowych po sklep internetowy i agregatory gier.

Trzecia dyskusja poświęcona będzie integracji biznesu z codziennym życiem. Nazywa się „Biznes w przestrzeni publicznej: wydarzenia, parki, reorientacja centrów handlowych, questy, styl życia”. Eksperci będą rozmawiać o tym, jak nawiązać dialog z przestrzenią miejską otaczającą biznes. Słuchacze dowiedzą się, jak miejsca publiczne popularne wśród Moskali i turystów będą się zmieniać i co pomoże zsynchronizować i harmonijny rozwój miasta, kultury i biznesu.

Odbędą się również dyskusje na temat biznesu rodzinnego, kobiet w przedsiębiorczości, projektach młodzieżowych i społecznych.

Forum zakończy się rozmową publiczną. Goście powiedzą, jakie trudności napotkali przy zakładaniu firmy i co należy zmienić w Rosji w podejściu do przedsiębiorczości.

Możesz zarejestrować się za darmo u urzędnika strona forum.

Możesz zarejestrować się za darmo u urzędnika   strona   forum

Przejęcie najlepszych z najlepszych: intensywna biznesowo „Transformacja 3. Cyfrowa gospodarka”

W dniach 29–30 maja w Megasport Sports Palace odbędzie się forum „Transformacja 3”. Jego kluczowym tematem jest nowoczesna gospodarka cyfrowa. Ponad 40 ekspertów omówi kwestie cyfryzacji biznesu i przyciągania inwestycji. Headliner będzie burmistrzem Moskwy.

Oczekuje się, że forum przyciągnie 15-20 tysięcy odwiedzających. Będą mogli dowiedzieć się o doświadczeniu digitalizacji usług różnych firm - od globalnych wyszukiwarek po kina internetowe i szkoły językowe. Uczestnicy czekają na dwa dni treningu. Poznają najnowsze osiągnięcia gospodarki cyfrowej (blockchain, digitalizacja przestrzeni miejskiej, projekt „Smart City”). Zostaną oni poinformowani o możliwościach, jakie te firmy niosą ze sobą dla ich biznesu i jak przygotować swoją firmę do transformacji.

Wszystko o biznesie online zostanie omówione w temacie „Ruch i pakowanie”. Tutaj omówię narzędzia do promowania, przyciągania użytkowników i budowania społeczności w sieciach społecznościowych. Trendy sprzedaży elektronicznej i trendy w rozwoju sklepów internetowych poświęcone są tematowi „Sprzedaż”. Wszystko o CRM, digitalizacji aktywów i cyberbezpieczeństwie biznesu zostanie omówione w sekcji „Automatyzacja”.

Możesz zarejestrować się na wydarzenia Transformation za darmo na stronie strona forum.

Możesz zarejestrować się na wydarzenia Transformation za darmo na stronie   strona   forum

Bycie modnym: forum branży mody

31 maja czołowi rosyjscy i światowi eksperci w świecie mody spotkają się w kreatywnej przestrzeni Loft Hall, aby omówić przypadki firm projektantów, kwestie rozwoju handlu detalicznego, subtelności produkcji ubrań, butów i akcesoriów, ich eksport i promocję marki. Będą też mówić o nowoczesnej edukacji modowej tutaj. Włoski fotograf Antonio Federico, który kręci projekty dla najlepszych domów mody na świecie, zorganizuje wyjątkową klasę mistrzowską.

Na forum będzie także wystawa innowacji w dziedzinie projektowania. Goście poznają technologie 3D w produkcji, wirtualną rzeczywistość w służbie mody i wiele więcej. Aby odpocząć od nowych doświadczeń, goście mogą odwiedzić koncert Therr Maitz.

Udział w forum jest bezpłatny. Możesz się zarejestrować online .

Wybierz uniwersytet i kup franczyzę: World Forum and Franchise Exhibition

Od 30 maja do 1 czerwca kandydaci będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o ekonomicznych instytucjach szkolnictwa wyższego w stolicy Expocentre, młodzi przedsiębiorcy będą słuchać wykładów wiodących specjalistów franczyzowych, a doświadczeni biznesmeni będą mogli kupić franczyzę na korzystnych warunkach.

Forum i wystawa zgromadzą przedstawicieli dużych firm i inwestorów z całego świata. Tutaj znajdziesz najnowsze trendy we franchisingu, uzyskaj przydatne kontakty i zawrzyj korzystne umowy. Jest to szczególnie przydatne dla rozwoju regionalnego biznesu. W ciągu ostatnich siedmiu lat rynek franczyzowy w Rosji pod względem liczby przedsiębiorstw rósł średnio o 15 procent rocznie.

Aby wziąć udział w forum i odwiedzić potrzebną wystawę zarejestrować się .

Konkurs pomysłów i najnowsza technologia: Startup Village

31 maja i 1 czerwca najbardziej ambitni i kreatywni przedsiębiorcy technologiczni spotkają się w Centrum Innowacji Skolkovo, aby omówić najnowsze trendy, wymienić się pomysłami i zastanowić się nad warunkami dla nowego pokolenia przedsiębiorców. Odbędą się konkursy na najlepszy pomysł i najlepszą firmę, kursy mistrzowskie na temat najnowszych technologii w rozwoju i zarządzaniu start-upami, a także dyskusje ze światowymi ekspertami.

Udział w konferencji jest płatny, można znaleźć warunki i zarejestrować się. tutaj .

tutaj

Praca systemowa: jak miasto pomaga przedsiębiorstwom

Business Week jest częścią zestawu środków, dzięki którym miasto wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa i pomaga mu się rozwijać. Rząd Moskwy zapewnia informacje, doradztwo, wsparcie majątkowe i finansowe, a także organizuje programy edukacyjne.

Na przykład od 2006 r. Działa Moskiewski Fundusz Pomocy Kredytowej dla Małych Przedsiębiorstw. Zapewnia gwarancje zobowiązań podmiotów gospodarczych wobec pożyczonych organizacji. W 2012 r. Departament Nauki, Polityki Przemysłowej i Przedsiębiorczości Moskwy utworzył centra usług biznesowych. Pracują jako „pojedyncze okno”, pracownicy doradzają przedsiębiorcom w zakresie organizacji biznesu, udziału w zamówieniach publicznych, księgowości i rachunkowości podatkowej oraz pomagają w rejestracji przedsiębiorstw. Tutaj możesz dowiedzieć się o wszystkich środkach wsparcia, jakie miasto zapewnia biznesowi. Moskiewski Fundusz Inwestycji Inwestycyjnych w Moskwie pomaga małym przedsiębiorstwom w dziedzinie nauki i techniki od 2012 roku.

W 2016 r. Otwarto program „Made in Moscow”: jego specjaliści organizują stoiska zbiorowe i ekspozycje producentów metropolii na wystawach rosyjskich i zagranicznych. A od 2017 roku Moscow Export Centre współpracuje z firmami, które chcą sprzedawać swoje produkty za granicą. Eksperci przeprowadzają konsultacje i szkolenia, rozmawiają o promocji biznesowej w różnych krajach świata.

Obecnie w Moskwie jest ponad 849 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw (13 procent ich całkowitej liczby w całym kraju), zatrudniają ponad dwa miliony ludzi.

Które nisze i modele rozwoju biznesu w stolicy są najbardziej obiecujące, a które przestarzałe?
Jakie możliwości otwiera informatyzacja miasta?

Новости

Курсы сео продвижения харьков
Все больше людей хотят научиться раскрутке сайтов в современных системах поиска, достигать вершин выдачи популярных запросов, зарабатывать на этом деньги. Сегодня даже ребенок понимает, что любое видео

Бесплатная автоматическая раскрутка сайта
Зачем нужна сео оптимизация сайта? На первых порах это один из самых эффективных способов продвижения. Она помогает улучшить ранжирование площадки в поисковых системах, улучшить выдачу ресурса по запросам

Услуги сео продвижения
Используя услуги SEO оптимизаторов, веб-студий, систем продвижения или самостоятельно занимаясь раскруткой сайта, нужно постоянно следить за результатами проделанной работы. Это помогает определить,

Анализ сайта онлайн бесплатно
Анализ конкурентов – дело непростое и трудоёмкое, но без него никак не обойтись при смене алгоритма или в случаях, когда сайт надежно застопорился и никак не двигается по некоторым запросам. Знакома такая

Где покупать ссылки для продвижения сайта
Правильно сформированный список поисковых запросов один из самых важных моментов для продвижения сайта. Ошибки на этом этапе приведут к тому, что потенциальные заказчики или посетители сайта попросту

Как снять пароль на андроиде
  Имейте в виду: сброс пароля вышеупомянутым методом вероятен только при наличии активного интернет-соединения на Вашем телефоне либо планшете с Android. Непринципиально, применяется при этом доступ средством

Настольный хоккей минск
Вы решили приобрести pansionat-peschanoe.com.ua? Конкретно хоккей, а не аэрохокей? Наша статья поможет вам сделать верный выбор. Если у вас еще останутся вопросы, то наши менеджеры готовы ответить на

Ephebopus rufescens
Ephobopus rufescens Класс – Паукообразные Отряд – Пауки Семейство – Птицееды истинные Род – Ephebopus Фронтальные ноги у их удлинённые, и малость сплюснутые на концах. Раздражительные волоски у этих пауков

Медтехника в ростове
Магазин медтехники – вариант бизнеса для тех, кто не желает возиться с лицензиями и ворохом разрешительной документации. Такового количества допусков и требований, предыдущих, к примеру, открытию аптеки,

Астана квартира посуточно
Компания «Мир Квартир» - это большой выбор квартир в Астане посуточно. Наша компания предлагает снять квартиру в Астане без посредников и не переплачивать за услуги непонятного свойства. ОстанавливаяНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?